reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja poczekam na genetyk. Zobaczymy, co ona powie. Rozważamy NIPT, bo niby ryzyko poniżej 1000 do tego kwalifikuje, ale ... mnie zawyża ryzyko przede wszystkim wiek. Nie wyniki USG czy krwi.

Ja byłam dziś 13+1, ale małe tak się układało, że nie szło zobaczyć - raz trochę poziomo, raz jakby na skos 🤣

Mi robimy nipty bez wskazań, po prostu dla siebie. Dla nas to żaden koszt więc po prostu traktujemy to jak każde inne badanie w ciąży. A potwierdzona płeć to będzie taki dodatek
 
reklama
Mi robimy nipty bez wskazań, po prostu dla siebie. Dla nas to żaden koszt więc po prostu traktujemy to jak każde inne badanie w ciąży. A potwierdzona płeć to będzie taki dodatek

Dla nas w tej chwili to wydatek. Wiadomo, że znajdziemy kasę, ale kupiliśmy większe mieszkanie i oszczędności zjada remont, nie inflacja,🤣 więc dla mnie to badanie, albo wakacje 🙈

Czekam na genetyka i wtedy będziemy decydować ;)
 
Dziewczęta ja przyszłam się pochwalić. Ja dziś po prenatalnych i z dzidzia wszystko ok, ryzykow wad małe ale wiadomo czekamy na pappe. Choć mój gin powiedział że USG jest najwazniejsze. Płci nie znamy bo dziecko nie chciało współpracować. Zaczynam wierzyć że może być dobrze choć z drugiej strony radość przyćmiewa smutek z choroby pieska. Dlaczego nigdy nie może być idealnie ? Dlaczego zawsze musi być coś?
 
Dziewczyny po stracie w okolicy 13 tygodnia robilyscie badanie beta hcg by sprawdzić czy zeszła do zera? U mnie dziś minęły dwa miesiące od lyzeczkowania a beta hcg 4.5 . To normalne ze tak długo spada ?
 
Dziewczyny po stracie w okolicy 13 tygodnia robilyscie badanie beta hcg by sprawdzić czy zeszła do zera? U mnie dziś minęły dwa miesiące od lyzeczkowania a beta hcg 4.5 . To normalne ze tak długo spada ?
Wydaje mi się, że tak. Ja robiłam przed kontrolą u lekarza, którą miałam po 5 tygodniach i wynik u mnie był 11,8.
 
Dziewczęta ja przyszłam się pochwalić. Ja dziś po prenatalnych i z dzidzia wszystko ok, ryzykow wad małe ale wiadomo czekamy na pappe. Choć mój gin powiedział że USG jest najwazniejsze. Płci nie znamy bo dziecko nie chciało współpracować. Zaczynam wierzyć że może być dobrze choć z drugiej strony radość przyćmiewa smutek z choroby pieska. Dlaczego nigdy nie może być idealnie ? Dlaczego zawsze musi być coś?
U nas to samo z chorobą. Moje oczko w głowie, moja największa przyjaciółka ma zdiagnozowanego czerniaka, jest po dwóch operacjach… rokowania fatalne, terapie wspierające drogie i mało skuteczne, chemia nie działa w tym raku praktycznie wcale. Zdecydowaliśmy się na leczenie immunologiczne, nie dość ze unia zakazała importu leków immunologicznych weterynaryjnych w styczniu tego roku to tam gdzie do szczepionki się dokopaliśmy okazało się że „podrożała” z 8 tysięcy na 16 tys. Moje łyżeczkowanie 2 tysiące, badania po poronieniu które porobiłam 3 tysiące… nie chce nawet liczyć w jakich kwotach zamknę się w tym miesiącu, to jakaś paranoja…
 
reklama
Dziewczyny po stracie w okolicy 13 tygodnia robilyscie badanie beta hcg by sprawdzić czy zeszła do zera? U mnie dziś minęły dwa miesiące od lyzeczkowania a beta hcg 4.5 . To normalne ze tak długo spada ?
Powinna być już niższa ale ona spada pod koniec tak wolno
 
Do góry