reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To dla równowagi żeby za pięknie nie było napiszę, że dzisiaj mam śluz zabarwiony na beżowo 😒 Tak żeby za dobrze nie było... Wczoraj raz był nawet jakby na różowo podbarwiony, ale nie panikowałam, bo jak lekarka w środę wieczorem w szpitalu mnie badała, to z takim impetem, że plastikowy wziernik połamała i zadrapała mi z jednej strony ściankę pochwy.
Ech jak nie urok to... wiadomo co.
To ja podobnie miałam w środę na wizycie. Doktorka sama powiedziała że dotknęła szyjkę i żebym nie panikowala jak zobaczę nitkę różowego śluzu.
 
reklama
jak wczoraj róż to może dzisiaj beż z tego samego... To jeszcze ten czas że kosmówka się dynamicznie rozrasta. Ale wyobrażam sobie, że masz dość i chciałabyś się obudzić zdrowa i bez plamien. Progesteron bierzesz?
Biorę dupka trzy razy jedną tabletkę.

@marsi89 musiałabym znów jechać do szpitala, znów by mi tam grzebali, nie chcę męczyć maleństwa. Jeśli nie będzie nic gorszego to dotrwam już do wizyty 26.05.
Swoją drogą pierwszy raz w tej ciąży jak byłam w szpitalu, to miałam też taką wydzielinę tylko bardziej suchą i lekarka jak mnie zbadała, powiedziała, że taka wydzielina jest prawidłowa 😏 Także chyba nie będę się nakręcać tylko spokojnie poczekam. No bo chyba i tak nic więcej nie można już zrobić. Dupka mam, heparynę mam, acard biorę.
 
Biorę dupka trzy razy jedną tabletkę.

@marsi89 musiałabym znów jechać do szpitala, znów by mi tam grzebali, nie chcę męczyć maleństwa. Jeśli nie będzie nic gorszego to dotrwam już do wizyty 26.05.
Swoją drogą pierwszy raz w tej ciąży jak byłam w szpitalu, to miałam też taką wydzielinę tylko bardziej suchą i lekarka jak mnie zbadała, powiedziała, że taka wydzielina jest prawidłowa 😏 Także chyba nie będę się nakręcać tylko spokojnie poczekam. No bo chyba i tak nic więcej nie można już zrobić. Dupka mam, heparynę mam, acard biorę.
Trzymam kciuki ❤❤
 
To ja podobnie miałam w środę na wizycie. Doktorka sama powiedziała że dotknęła szyjkę i żebym nie panikowala jak zobaczę nitkę różowego śluzu.
ale pojawiło się plamienie po badaniu czy nie ?
Biorę dupka trzy razy jedną tabletkę.

@marsi89 musiałabym znów jechać do szpitala, znów by mi tam grzebali, nie chcę męczyć maleństwa. Jeśli nie będzie nic gorszego to dotrwam już do wizyty 26.05.
Swoją drogą pierwszy raz w tej ciąży jak byłam w szpitalu, to miałam też taką wydzielinę tylko bardziej suchą i lekarka jak mnie zbadała, powiedziała, że taka wydzielina jest prawidłowa 😏 Także chyba nie będę się nakręcać tylko spokojnie poczekam. No bo chyba i tak nic więcej nie można już zrobić. Dupka mam, heparynę mam, acard biorę.
26 niedługo. Jakby się pogorszyło to jedz a póki co staraj się myśleć pozytywnie.
 
ale pojawiło się plamienie po badaniu czy nie ?
26 niedługo. Jakby się pogorszyło to jedz a póki co staraj się myśleć pozytywnie.
Wieczorem miałam mała nitkę różowego śluzu i na drugi dzień tak samo.
Gdyby nie wspomniała doktorka słowem pewnie bym się już pakowała na szpital ale ona sama powiedziała żebym się nie martwiła.
Po za tym sama poczułam że pojechała trochę za daleko 😉
 
Wieczorem miałam mała nitkę różowego śluzu i na drugi dzień tak samo.
Gdyby nie wspomniała doktorka słowem pewnie bym się już pakowała na szpital ale ona sama powiedziała żebym się nie martwiła.
Po za tym sama poczułam że pojechała trochę za daleko 😉
no no ja sobie nie dam tej cytologii zrobić bo jak ja bym zobaczyła choćby nitkę krwi to chyba bym zawalu dostała.
Przeciez ja osttanio krew na majtkach zobaczyłam, mała kropkę z golenia bo na takie wysokości jak wzgórek i już lament zrobiłam, idiotka.
 
no no ja sobie nie dam tej cytologii zrobić bo jak ja bym zobaczyła choćby nitkę krwi to chyba bym zawalu dostała.
Przeciez ja osttanio krew na majtkach zobaczyłam, mała kropkę z golenia bo na takie wysokości jak wzgórek i już lament zrobiłam, idiotka.
Troszkę za daleko pojechała doktorka wziernikiem na badaniu dopochwowym.
Poczułam i lekko się skrzywiłam i ona sama zauważyła że pojechała za daleko.

Uwierz że ja stałam się wnikliwa obserwatorka bielizna oglądana na lewo i na prawo tak samo i papier toaletowy.
Pewnie jakby mi słowa nie powiedziała to bym spanikowała i jechała na szpital ale że powiedziała to wiedziałam że coś takiego może się stać wiadomo że nie morze krwi tylko mała nitka różowa.
 
reklama
Bardzo mi przykro 😔 Co się stało?
Na razie mam poronienie zatrzymane, jestem w 11+5 a zarodek zatrzymał się na 9 tyg, chociaż od początku był o ten tydzień młodszy co było niemożliwe - więc trochę byłam na to przygotowana…No ale było wcześniej serce itp i z wiekiem ciąży człowiek nabierał nadzieji…

Poprzednio samoistne w 9 tyg (zarodek 8tyg)
 
Do góry