reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dokładnie dziewczyn, czas świąt po poronieniu, w ogóle po stracie bliskiej osoby jest ciężkim czasem. Ja w tamtym roku na wielkanoc całe święta przeplakalam po stracie córki. Już było tak blisko... Boże Narodzenie też było smutne bo straciłam bliźniaki. Teraz jest trochę lepiej bo noszę w sobie kolejne życie, które dosyć dobitnie daje o sobie znać😊
Mimo wszystko życzę wam dziewczyny spokojnych, zdrowych i rodzinnych świąt. Żeby te święta przyniosły nowe nadzieje i wlały w nasze serca optymizm
 
reklama
Łączę się w bólu, czy też w dole. Też planowałam piękne święta, a tu po planach nie ma śladu 🤦‍♀️☹️
Jedyne co mnie trzyma w ryzach to dzieci, chciałabym by nie patrzyli na mnie w rozsypce bo to wszystko nie ich wina przecież.
Dzisiaj nawet ze święconką pojechaliśmy wspólnie. To było dla mnie duże wyzwanie bo po poronieniu obraziłam się na wiarę.

Życzę nam wszystkim Dziewczyny by choć na chwilę w trakcie świat oderwać się od negatywnych myśli i smutków. Po ciężkim czasie należy nam się choć chwila wytchnienia 😘😘😘
A jeśli nie przyjdzie chwila odpoczynku to niech święta po prostu szybko zlecą 😉
 
Dziewczyny a jak ma się heparyna do znieczulenia u dentysty? Wolałabym nie mówić mojej dentystce o ciąży bo jak już mi kiedyś powiedziała ma tylko bezpieczne znieczulenia nieobkurczajace naczyń. Został mi jeden ząb do zaplombowania i nie chciałabym tego odkładać na potem żeby się większą dziura nie zrobiła
 
Dziewczyny a jak ma się heparyna do znieczulenia u dentysty? Wolałabym nie mówić mojej dentystce o ciąży bo jak już mi kiedyś powiedziała ma tylko bezpieczne znieczulenia nieobkurczajace naczyń. Został mi jeden ząb do zaplombowania i nie chciałabym tego odkładać na potem żeby się większą dziura nie zrobiła
Ja bym mimo wszystko powiedziała… wiem, ze chciałabyś tego uniknąć w razie co, bo sama musiałam powiedzieć a później na kontroli z dziećmi za 3 miesiące odpowiedzieć na pytanie jak się czuje mamusia powiedzieć ze nic z tego nie wyszło… ale jak powiesz ze jesteś i to na lekach to ona bedzie miała świadomość i bedzie wiedziała jak z Tobą postąpić. A co zrobisz jak ona powie ze musi zrobić zdjęcie zęba bo nie jest pewna itp?
 
Ja bym mimo wszystko powiedziała… wiem, ze chciałabyś tego uniknąć w razie co, bo sama musiałam powiedzieć a później na kontroli z dziećmi za 3 miesiące odpowiedzieć na pytanie jak się czuje mamusia powiedzieć ze nic z tego nie wyszło… ale jak powiesz ze jesteś i to na lekach to ona bedzie miała świadomość i bedzie wiedziała jak z Tobą postąpić. A co zrobisz jak ona powie ze musi zrobić zdjęcie zęba bo nie jest pewna itp?
no już właśnie miałam w ostatnim roku 2 razy taką sytuację że poszłam na kontrolę i bylam w ciąży a potem przyszłam na następną wizytę i już w tej ciąży nie byłam. I przykro było strasznie. W ogóle wydaje mi się że ona patrzy na mnie jak na wariatkę, że ciąża za ciąża. Bo ona jest zdania że po poronieniu trzeba conajmniej rok odczekać bo jak krócej to właśnie stąd kolejne poronienie. Nie chce mi się z nią kłócić. Na szczęście mam ostatni ząb do zaplombowania i reszta wszystko zdrowe także spokój do końca roku będę mieć. Zdjęcia nie będzie mi robić bo mam świeże zdjęcie sprzed 3 miesięcy więc tylko pozostaje kwestia czy heparyna nie będzie gryzła się z tym znieczuleniem. W poniedziałek mam wizytę u mojego gina (Boże jak to zleciało ) i jego też spytam. Ale chciałam też poznać wasze zdanie
 
no już właśnie miałam w ostatnim roku 2 razy taką sytuację że poszłam na kontrolę i bylam w ciąży a potem przyszłam na następną wizytę i już w tej ciąży nie byłam. I przykro było strasznie. W ogóle wydaje mi się że ona patrzy na mnie jak na wariatkę, że ciąża za ciąża. Bo ona jest zdania że po poronieniu trzeba conajmniej rok odczekać bo jak krócej to właśnie stąd kolejne poronienie. Nie chce mi się z nią kłócić. Na szczęście mam ostatni ząb do zaplombowania i reszta wszystko zdrowe także spokój do końca roku będę mieć. Zdjęcia nie będzie mi robić bo mam świeże zdjęcie sprzed 3 miesięcy więc tylko pozostaje kwestia czy heparyna nie będzie gryzła się z tym znieczuleniem. W poniedziałek mam wizytę u mojego gina (Boże jak to zleciało ) i jego też spytam. Ale chciałam też poznać wasze zdanie
Rozumiem Twoje obawy bardzo dobrze, ale jednak lekarz stomatolog powinien wiedzieć o ciąży. Różnie bywa, czasem niewinna kropeczka po otwarciu zęba kończy się kanałowym, na fotelu można zemdleć, cokolwiek. Powiedz dla bezpieczeństwa swojego i dziecka.
 
reklama
Dziewczyny a jak ma się heparyna do znieczulenia u dentysty? Wolałabym nie mówić mojej dentystce o ciąży bo jak już mi kiedyś powiedziała ma tylko bezpieczne znieczulenia nieobkurczajace naczyń. Został mi jeden ząb do zaplombowania i nie chciałabym tego odkładać na potem żeby się większą dziura nie zrobiła
Ja kiedyś z powodu długiej podróży przyjęłam rano jednorazowo heparynę (bez ciazy). Kolejnego dnia popoludniu mialam leczony mały ubytek. Nawet nie pomyślałam żeby powiedzieć o tym dentyście, jednak on sam powiedział mi w czasie naprawiania że bardzo krwawi mi dziaslo (tak jak mowie nie byl to duzy ubytek, ale wiercenie bylo i zawsze to troche podraznia dziaslo). Dopiero wtedy ogarnęłam że dzień wcześniej wzięłam heparynę. Stomatolog powiedział, żeby zawsze informować o przyjęciu tego typu lekow.
Ja bym powiedziala przynajmniej o tej heparynie.
 
Do góry