reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Podsyłam wyniki, lekarz mi dał jako diagnostyka po poronieniu.
Myślę że do powtórzenia za jakieś pół roku lub rok, ewentualnie do leczenia na wyrost (nie wiem czy lekarz się zgodzi, ja bym jako pacjentka się nie zgodziła na leki przy takim wyniku, ale zdaje sie, że jest na forum dziewczyna, która brała leki przy tym mianie).
 
Podsyłam wyniki, lekarz mi dał jako diagnostyka po poronieniu.
Tez mam(miałam?) słabo dodatni czyli tak jak Twój wynik 1:160.
W szczegółowych widać których masz "najwięcej" ale i tak są negatywne :)
Czyli raczej nie ma się czym przejmować :) Gdyby któreś szczegółowe były pozytywne to można byłoby się zastanawiać.
 
Jeśli norma homocysteiny jest od 7,6 to wynik jest w porządku.
Chociaż norma mnie dziwi bo np. ja robiłam w trzech różnych labach i tam norma zawsze od 4,4 ( i wtedy zaleca się mieć wynik między 6-7).
no podobna sytuacja jak u mnie. Ja mam homocysteine 8,2 (a bardziej miałam bo od grudnia lykam zmetylowane formy witamin). Ani genetyk, ani gin ani mój rodzinny nie widzieli w tym problemu. Wynik idealny i na bank nie miał wpływu na poronienia. Ale tak jak czytałam lepiej mieć 6-7. W poniedzialek gin da mi pewnie skierowanie na badania krwi to przy okazji zbadam sobie ta homocysteine. Aż ciekawa jestem czy spadla
 
no podobna sytuacja jak u mnie. Ja mam homocysteine 8,2 (a bardziej miałam bo od grudnia lykam zmetylowane formy witamin). Ani genetyk, ani gin ani mój rodzinny nie widzieli w tym problemu. Wynik idealny i na bank nie miał wpływu na poronienia. Ale tak jak czytałam lepiej mieć 6-7. W poniedzialek gin da mi pewnie skierowanie na badania krwi to przy okazji zbadam sobie ta homocysteine. Aż ciekawa jestem czy spadla

Ja też muszę zbadać i trochę się ociągam. No ale moja była za niska tuż przed ciążą, a w ciąży spada na bank.
Aż się boję badać 😖

Mnie dalej mdli i dalej ciągnie do słodkiego 😑
I tak w kółko...😔
 
A co do dentysty to ja przestałam chodzić do swojej, dobra, fajna ale właśnie.. ostatnio jak leczyłam zęby to zaszłam w ciąże. Nikt nie wiedział bo ja za szybko nie mówię, a u dentystki się przyznałam, że coś może być na rzeczy bo w grę wchodziło znieczulenie, leczenie.No i mnie znieczulała, bo przecież można ale ciąże straciłam i głupio mi było wrócić 😔
To idiotyczne wiem ale mam blokadę.
Teraz poczekam z dentystą, może szczęśliwie doczekam finału.
I
 
@marsi89 I jak z tym zębem i dentystka-"dobra rada"?
wizytę u dentysty mam dopiero na początku maja. W poniedziałek też napomkne też o tym mojemu ginowi. Ale raczej powiem dentystce że jestem w ciąży i biorę heparynę. A co sobie pomyśli mam gdzieś. I tak prędko się z nią nie zobaczę potem
Ja też muszę zbadać i trochę się ociągam. No ale moja była za niska tuż przed ciążą, a w ciąży spada na bank.
Aż się boję badać 😖

Mnie dalej mdli i dalej ciągnie do słodkiego 😑
I tak w kółko...😔
mnie prócz lekkich ale calo dziennych mdłości tylko piersi strasznie bolą. Bez biustonosza to mnie nawet oddychanie boli. Co najlepsze w pracy wszystko jest znosne, czuje się normalnie i dobrze a jak jestem w domu to mega słaba jestem.
A to ty zaś odwrotnie, mała miałaś. Zbadaj...pewnie nie będzie tak źle
 
reklama
Do góry