reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@marsi89 To nie mów, że jesteś w ciąży, tylko że nie wykluczasz takiej możliwości. I że planowo okres masz za 2 dni i będziesz wiedziała. No i że masz zalecone przyjmowanie heparyny na czas starań ;p
tak właśnie chyba zrobię. Powiem jej że mogę być w ciąży i biorę heparynę 🙂 że też na to nie wpadłam
Ja polecam zmienić stomatologa. Co to wogole za teksty że trzeba rok odczekać? Ja doczekałam półtora roku a i tak straciłam ciążę. Teraz nie będę czekać i opiniami innych się nie przejmuje.
to moja ortodonta, tak u niej zostałam po leczeniu ortodontycznym. Bardzo młoda osoba. Ogólnie dobrze się rozumiemy ale tutaj z tym rokiem czekania mamy odmienne zdanie.
 
reklama
Dziewczyny może któraś pomoże mi w interpretacji wynikow.
Homocysteina 8,2 umol/L białko c 133,9 % białko s 122,6 %
Ana negatywne
Czekam jeszcze na pozostałe wyniki
 
możesz wstawić z normami?
Homocysteina normy 7,6-13
IMG20220420084304.jpg
 
Ja też mam prośbę o interpretacje... co oznacza wynik PPJ (ANA4) met. IIF i immunoblot (16 antygenów) - słabo dodatni
 
@foks1234 Ja osobiście uważam, że homocysteina mogłaby być niższa. Czy, jakie i od jak dawna bierzesz suplementy z kwasem foliowym? W białkach niedobry jest niedobor, Ty go nie masz, wiec chyba OK, ale nie znam niuansów (ja mam niedobór i sprawa jest jasna).




Ja też mam prośbę o interpretacje... co oznacza wynik PPJ (ANA4) met. IIF i immunoblot (16 antygenów) - słabo dodatni
wstaw pełny widok, pewnie trzeba wygenerować pdf. Słabo dodatni to pewnie miano 160 albo 320, ale po to robiłaś ANA4, żeby mieć informacje, które to są i konkretnie przeciwciała (zwykle są to paseczki lub plusiki na wyniku)
 
Buuu a ja dziś 21 dc ... zrobiłam progesteron i tylko 15 ... lekarz mówił ze będzie Ok jak będzie 20 ... wiec chyba ten cykl nic nie będzie - No cóż ... trzeba zakasać rękawy na kolejny miesiąc ..
 
@foks1234 Ja osobiście uważam, że homocysteina mogłaby być niższa. Czy, jakie i od jak dawna bierzesz suplementy z kwasem foliowym? W białkach niedobry jest niedobor, Ty go nie masz, wiec chyba OK, ale nie znam niuansów (ja mam niedobór i sprawa jest jasna).





wstaw pełny widok, pewnie trzeba wygenerować pdf. Słabo dodatni to pewnie miano 160 albo 320, ale po to robiłaś ANA4, żeby mieć informacje, które to są i konkretnie przeciwciała (zwykle są to paseczki lub plusiki na wyniku)
Podsyłam wyniki, lekarz mi dał jako diagnostyka po poronieniu.
 

Załączniki

  • 20220420_165903.jpg
    20220420_165903.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 56
  • 20220420_170144.jpg
    20220420_170144.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry