reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Byłam u hematolożki z wynikami krwi, poza lekką niedokrwistością reszta w normie. Nie dałaby mi acardu w ciąży ale stwiedziła, że ginekolodzy się miotają czy dawać czy nie. Na razie suplementacja żelaza i za 3 mies kontrola. I weź tu chodź do lekarzy..
 
Byłam u hematolożki z wynikami krwi, poza lekką niedokrwistością reszta w normie. Nie dałaby mi acardu w ciąży ale stwiedziła, że ginekolodzy się miotają czy dawać czy nie. Na razie suplementacja żelaza i za 3 mies kontrola. I weź tu chodź do lekarzy..
Klasyk - u mnie ginekolog nie widzi potrzeby acardu, hematolog się zastanawia a endokrynolog uważa, że od starań powinnam brać. I bądź tu mądry.
A jaka ferrytyna Ci wyszła?
 
Klasyk - u mnie ginekolog nie widzi potrzeby acardu, hematolog się zastanawia a endokrynolog uważa, że od starań powinnam brać. I bądź tu mądry.
A jaka ferrytyna Ci wyszła?
Feryytyna 46.30 ng/ml norma 13-150
MCHC poniżej normy 31.5 g/dl przy normie od 32.2 i hemoglobina w dolnej normie 11.3 a hematolożka mówi, że dla kobiet powinno być od 12 norma.
 
Dzięki że pytasz :-* Byłam dziś w szpitalu, ale mnie odesłali. Powiedzieli że jak się nic nie dzieje to zapiszą mnie na planowane przyjęcie w weekend bo wtedy jest spokojniej. Już się z tym pogodziłam. Jeszcze nie podjęłam decyzji co dalej czy się staramy czy odpuszczamy sobie.
 
Dzięki że pytasz :-* Byłam dziś w szpitalu, ale mnie odesłali. Powiedzieli że jak się nic nie dzieje to zapiszą mnie na planowane przyjęcie w weekend bo wtedy jest spokojniej. Już się z tym pogodziłam. Jeszcze nie podjęłam decyzji co dalej czy się staramy czy odpuszczamy sobie.
Też byłam w weekend, czyli taki mają harmonogram widocznie. Daj sobie czas na decyzję, teraz za dużo sie dzieje, przynajmniej ja musiałam ochłonąć po natłoku emocji. Będzie dobrze, dawaj znać co i jak🙂
 
reklama
Też byłam w weekend, czyli taki mają harmonogram widocznie. Daj sobie czas na decyzję, teraz za dużo sie dzieje, przynajmniej ja musiałam ochłonąć po natłoku emocji. Będzie dobrze, dawaj znać co i jak🙂
Pani powiedziała, że wtedy nie ma planowych zabiegów, jest mniej lekarzy, mniej pacjentek więc jest dużo spokojniej i że mają taką procedurę więc całkiem miło, że myślą o komforcie pacjentek. Pani powiedziała że nastawiają się na naturalne oczyszczanie dopiero jak organizm sobie nie poradzi to jest zabieg zazwyczaj dają 2-3 dawki leku. Uspokoiło mnie takie podejście.
Masz rację muszę dać sobie więcej czasu, bo teraz nie wiem co zrobić, a u nas decyzja o rezygnacji będzie ostateczna i nie będzie od niej odwrotu bo mąż będzie robił wazektomie.
Dziewczyny tak dla podbudowania rozmawiałam ze znajomą 3 poronienia w I trymestrze. Ostatecznie jedynie na większej dawce kwasu foliowego urodziła zdrowego chłopca w terminie.
A dla tych z Was co uważają że już późny wiek. Znajoma mając 40 lat urodziła bez komplikacji zdrowego chłopca, a teraz w wieku 42 lat zaraz rodzi kolejne dziecko.
 
Do góry