reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
No ja myślałam, że mnie ominą 4 dni w szpitalnym łóżku, ale chyba niestety nie. Beta mi wzrosła znowu do 352, a już była malutka :( nic mnie nie boli, przestałam krwawić, rany czemu musiało mnie to spotkać [emoji24][emoji24][emoji24]
O kurcze i co teraz? A z jakiej bety startowałaś? Na te chwile beta za niska, żeby cokolwiek widziec w usg, wiec chyba i tak nic nie zrobią tylko beda kazali obserwować i badać betę, wiec nie powinni Cie zostawic w szpitalu [emoji849]
 
Nie ma szans, bo jedyny stosunek po którym mogłam zajść to 26 listopad. Więc nie ma tu zbyt wielu możliwości :(. Licząc nawet że po 3 dniach doszło do zapłodnienia to wychodzi 7+0...
No to faktycznie wyglada to niekorzystnie :( ale nic nie zrobisz, musisz czekać, sprawdzilabym ten przyrost bety, zawsze to jest jakiś ogląd sytuacji. Dopóki rosnie, nikt zabiegu nie zrobi.
 
O kurcze i co teraz? A z jakiej bety startowałaś? Na te chwile beta za niska, żeby cokolwiek widziec w usg, wiec chyba i tak nic nie zrobią tylko beda kazali obserwować i badać betę, wiec nie powinni Cie zostawic w szpitalu [emoji849]

Podaję mniej więcej bo nie pamiętam już wszystkich wyników:
25 (09.12.2021r.), 95, 645, 1500, 290, dzisiaj 352
 
No ja myślałam, że mnie ominą 4 dni w szpitalnym łóżku, ale chyba niestety nie. Beta mi wzrosła znowu do 352, a już była malutka :( nic mnie nie boli, przestałam krwawić, rany czemu musiało mnie to spotkać 😭😭😭
Kochana trzymaj się 😘 jest też opcja leczenia metotreksatem (jeśli to cp tak jak kiedyś pisalas)- ja przekopałam sporo artykułów na ten temat jak myslalam ze mnie ten temat dotyczy okazało się że to jest wysoce skuteczna metoda leczenia, z tym ze zwykle trzeba być w szpitalu 😔 masz możliwość skontaktować się z Twoim lekarzem?
 
Kochana trzymaj się 😘 jest też opcja leczenia metotreksatem- ja przekopałam sporo artykułów na ten temat jak myslalam ze mnie ten temat dotyczy okazało się że to jest wysoce skuteczna metoda leczenia, z tym ze zwykle trzeba być w szpitalu 😔 masz możliwość skontaktować się z Twoim lekarzem?

Mój lekarz powie, żebym się stosowała do tego co mam na informacji, że szpitala czyli jeżeli beta wzrośnie to do nich wrócić 😐
 
Przekopiuję z innego wątku, żeby nie tracić czasu, wybaczcie. Co do tego co mam zrobić jak zwykle, ja nie wiem bo zawsze mam w głowie dwie rzeczy przed sobą: dzieci i pracę
Ja się czuję dobrze, nawet się umówiłam na piątek na wizytę kontrolną, żeby potwierdzić że jest okej.
A tu kurde takie coś - jedyne co to wcześniej wszystkie badania robiłam w alabie i z nimi współpracuje też szpital. Więc wszystkie są takie same i z tego samego laboratorium. A dzisiaj robiłam w lux med i na skierowaniu (bo na wynikach już nie) mam total beta hcg i oni korzystają z diagnostyki więc nadal mam gdzieś nadzieje, że to błąd przez różne laboratoria.
Mam więc dwie drogi albo pojadę jutro rano do szpitala i tam znowu pół dnia na IP i np. stwierdzą, że jednak jest niższa i do domu wiec stracę czas i problem w robocie bo u mnie ciężko tak na ostatnią chwilę wziąć urlop (pracuję w mediach), a L4 to kombinowanie. Albo jutro z samego rana pojadę do alabu zrobię betę i proga i jak nadal będzie wzrost to w środę szpital już na luzie bo wezmę urlop. Albo jak się okaże że błąd to oleję i będę się cieszyła dodatkowym urlopem
 
Przekopiuję z innego wątku, żeby nie tracić czasu, wybaczcie. Co do tego co mam zrobić jak zwykle, ja nie wiem bo zawsze mam w głowie dwie rzeczy przed sobą: dzieci i pracę
Ja się czuję dobrze, nawet się umówiłam na piątek na wizytę kontrolną, żeby potwierdzić że jest okej.
A tu kurde takie coś - jedyne co to wcześniej wszystkie badania robiłam w alabie i z nimi współpracuje też szpital. Więc wszystkie są takie same i z tego samego laboratorium. A dzisiaj robiłam w lux med i na skierowaniu (bo na wynikach już nie) mam total beta hcg i oni korzystają z diagnostyki więc nadal mam gdzieś nadzieje, że to błąd przez różne laboratoria.
Mam więc dwie drogi albo pojadę jutro rano do szpitala i tam znowu pół dnia na IP i np. stwierdzą, że jednak jest niższa i do domu wiec stracę czas i problem w robocie bo u mnie ciężko tak na ostatnią chwilę wziąć urlop (pracuję w mediach), a L4 to kombinowanie. Albo jutro z samego rana pojadę do alabu zrobię betę i proga i jak nadal będzie wzrost to w środę szpital już na luzie bo wezmę urlop. Albo jak się okaże że błąd to oleję i będę się cieszyła dodatkowym urlopem
Total hcg a wolna podjednostka beta hcg zawsze się troche od siebie różnią, ale nie wiem co u Ciebie było wykonane w sumie. A kiedy miałaś ten wynik 290?
 
Ostatnia edycja:
Podaję mniej więcej bo nie pamiętam już wszystkich wyników:
25 (09.12.2021r.), 95, 645, 1500, 290, dzisiaj 352
Faktycznie to wyglada niepokojąco. Jeśli to faktycznie cp to tak jak hopeful pisze, ponoc te zastrzyki sa skuteczna opcja leczenia, no ale najpierw by musieli znalezc te ciążę jednak.. jedziesz dzis na ip?
 
reklama
Total bhcg a wolna podjednostka beta hcg zawsze się troche od siebie różnią. A kiedy miałaś ten wynik 290?

22.12

Faktycznie to wyglada niepokojąco. Jeśli to faktycznie cp to tak jak hopeful pisze, ponoc te zastrzyki sa skuteczna opcja leczenia, no ale najpierw by musieli znalezc te ciążę jednak.. jedziesz dzis na ip?

Dzisiaj na pewno nie, jest już późno ja mam 4km do szpitala, 10 minut samochodem. Jakby się coś działo to zawsze zdążymy, ale mi się nic nie dzieje. Wcześniej miałam okropne bóle brzucha, a teraz nic kompletnie i jeszcze to krwawienie mi ustało. Dodam, że przez ten tydzień tego krwawienia one było małe, bardziej skąpe niż moje normalne okresy
 
Do góry