reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Aksamitka28 a może przebadajcie swoje koty pod kątem toxo? Wiem że głównym nosicielem są myszy, jeżeli kot złapie taka mysz to niestety i on może być nosicielem.
Dziewczyny dobrze Ci piszą,.może dla spokoju zrób IGm
Poczekam na decyzję lekarza, bo ostatnio miałam tyle badań, że niedługo krwi braknie 🙈 tak myślę, że z jakiegoś powodu kazała mi zrobić tylko IgG i awidność a ewidentnie mocno w tym siedzi.

Jedzenie kup...kusisz 😂 wiesz to mimo wszystko są koty, czyli są wszędzie. Zawsze wycieram przed jedzeniem wszystko itd. ale całkiem się chyba nie da 🙈 myślę, że większym problemem jest moje zamiłowanie do tatara i surowych metek 🙈 teraz w ciąży nie jem ale przed ciążą dość często sobie pozwalałam
 
Poczekam na decyzję lekarza, bo ostatnio miałam tyle badań, że niedługo krwi braknie 🙈 tak myślę, że z jakiegoś powodu kazała mi zrobić tylko IgG i awidność a ewidentnie mocno w tym siedzi.

Jedzenie kup...kusisz 😂 wiesz to mimo wszystko są koty, czyli są wszędzie. Zawsze wycieram przed jedzeniem wszystko itd. ale całkiem się chyba nie da 🙈 myślę, że większym problemem jest moje zamiłowanie do tatara i surowych metek 🙈 teraz w ciąży nie jem ale przed ciążą dość często sobie pozwalałam
O to to, surowe mięsa też :)
Jestem w 34 TC i lekarz już nie kazał badać toxo ale zastanawiam się czy jednak nie zbadam bo ja nawet przeciwciał nie miałam.
 
To zależy. Ja chodziłam 13-14 i wtedy mi mówiła jakiej jest wielkości i kiedy można się spodziewać mniej więcej. Jeżeli był dość maly to za tydzień miałam kolejna wizytę. Jeżeli był już spory to też w sumie kazała mi przyjść za tydzień żeby potwierdzić czy wystąpiła owulacja. Ale moja gin akurat nie zdzierała, liczyla tylko 50 zł. Za takie sprawdzenie.
Akurat w obecnej ciąży nie mialam monitoringu bo była na urlopie ;)
zapisałam się 10,12 i 14. Ale w razie czego będę z następnych wizyt rezygnowała…
Ja już jestem tak zdesperowana.
Dziś mi się śniło, ze byłam w ciazy, ale ten brzuch był strasznie mały. Akurat siedziałam w szpitalu, i poczułam ze leci mi krew. Pobiegłam do lekarza, ze ma mnie natychmiast zbadac i urodziłam martwe dziecko i ten lekarz powiedział „w takim przypadku najwcześniej mogą się Państwo starac o następne dziecko za pół roku). Oczywiście obudziłam się z płaczem.
Moj mąż o dziwo tez miał koszmar i śniło mu się, że jest w domu, który ktoś próbował podpalić i zaczął się zawalać tez dom.

No a miałam mega nadzieję, że w tym cyklu się uda… jeszcze dwa dni do okresu, ale w 9dpo bhcg negatywna, dziś test tez negatywny… już raczej zero złudzeń i kolejny miesiąc czekania.
 

Załączniki

  • IMG_3535.jpg
    IMG_3535.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 28
@Aksamitka28 większość zakażeń toxo to owoce i warzywa. Bo tego nie ma jak przebadać. Koty nie wydzielają toxo przez skórę, tylko z kupą. Wiadomo że na łapach etc coś tam mają, ale ... Lepiej mieć igg dodatnie, bo w ciąży pierwotne zakażenie jest groźne, chyba że masz pecha i trafisz na jakiś tam patogen nieznany (koleżanka mi to tłumaczyła na przykładzie wyjazdu do Azji i zjedzenia czegoś tam, bo patogeny w Polsce są nam znane). Więc szansa na złapanie nowego podtypu jest minimalna ;)
 
zapisałam się 10,12 i 14. Ale w razie czego będę z następnych wizyt rezygnowała…
Ja już jestem tak zdesperowana.
Dziś mi się śniło, ze byłam w ciazy, ale ten brzuch był strasznie mały. Akurat siedziałam w szpitalu, i poczułam ze leci mi krew. Pobiegłam do lekarza, ze ma mnie natychmiast zbadac i urodziłam martwe dziecko i ten lekarz powiedział „w takim przypadku najwcześniej mogą się Państwo starac o następne dziecko za pół roku). Oczywiście obudziłam się z płaczem.
Moj mąż o dziwo tez miał koszmar i śniło mu się, że jest w domu, który ktoś próbował podpalić i zaczął się zawalać tez dom.

No a miałam mega nadzieję, że w tym cyklu się uda… jeszcze dwa dni do okresu, ale w 9dpo bhcg negatywna, dziś test tez negatywny… już raczej zero złudzeń i kolejny miesiąc czekania.
Kiedyś się uda 🙂 każdy miesiąc to szansa
 
reklama
Do góry