reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kiedyś się uda 🙂 każdy miesiąc to szansa
niby tak… mam takie fazy w trakcie całego cyklu. 1-5dc- totalna załamka, 6-24d.c- motywacja, szczescie itd., 24-1d.c - znowu załamka

Chciałabym od kogoś usłyszeć, kiedy się uda dokładnie i czy w ogole to wtedy będę czuła, ze mam na co czekać. Teraz czuje ze żyje w jakimś dziwnym zamrożeniu.
 
reklama
niby tak… mam takie fazy w trakcie całego cyklu. 1-5dc- totalna załamka, 6-24d.c- motywacja, szczescie itd., 24-1d.c - znowu załamka

Chciałabym od kogoś usłyszeć, kiedy się uda dokładnie i czy w ogole to wtedy będę czuła, ze mam na co czekać. Teraz czuje ze żyje w jakimś dziwnym zamrożeniu.
Uda się. Na pewno. W ciążę zachodzisz a to już bardzo dużo. Czytając Twoje fazy stwierdzam że chyba mialam tak samo.
Czasem dzieje się tak że owu nie występuje lub pęcherzyk nie pęka więc dobrze że idziesz na monitorig. ✊✊✊
 
Uda się. Na pewno. W ciążę zachodzisz a to już bardzo dużo. Czytając Twoje fazy stwierdzam że chyba mialam tak samo.
Czasem dzieje się tak że owu nie występuje lub pęcherzyk nie pęka więc dobrze że idziesz na monitorig. ✊✊✊
oby, bo trochę mi się już płakać chce z tego wszystkiego.
Jak Twoja ciąża? Jak się czujesz?
 
@Euforia0204 rozumiem co czujesz doskonale. Wszystko się ułoży. Też jestem tego przykładem.
Ciąża ok, jestem prawie na końcówce. Już nie mogę się doczekać, termin mam na 26.12 ale wciąż prześladuje mnie myśl że urodzę wcześniej. Nie wiem skąd mi się to wzięło.

@Katrinaka kurcze to już 9cs ? Jejku jak to wszystko galopuje... Coś się zablokowało i nie chce puścić ale może teraz z tym clo się uda. Taki ten los potrafi być złośliwy :(
Ja nadal nieustannie wierzę że każdej z nas się uda
 
Witam was ! Pewnie mało kto mnie już tutaj kojarzy ! Ale ku pokrzepieniu i podniesieniu na duchu , przesyłam wam mojego synusia [emoji4]
Poronienie wrzesień 2018
21.01.2020 urodziłam zdrowego synka [emoji7]
Nie załamujcie się, będzie dobrze [emoji8]
Buziaki od leosia [emoji173]
20211028_163910.jpeg
 
Witam was ! Pewnie mało kto mnie już tutaj kojarzy ! Ale ku pokrzepieniu i podniesieniu na duchu , przesyłam wam mojego synusia [emoji4]
Poronienie wrzesień 2018
21.01.2020 urodziłam zdrowego synka [emoji7]
Nie załamujcie się, będzie dobrze [emoji8]
Buziaki od leosia [emoji173]Zobacz załącznik 1339316
Gratulacje! Buziaki dla synka :) dobrze czytać takie wiadomości, mam nadzieje ze na każdą z nas czeka tu szczęśliwy finał.
Wiem, że po lyzeczkowawniu można się starać już po pierwszej miesiączce jeśli wszystko będzie ok. My chyba chwile poczekamy, bo ja potrzebuje troche od tego wszystkiego odpocząć. Po prostu potrzebuje sobie trochę pożyć :D wcześniej mialam ogromne parcie ale po tym pustym jaju troche dostalam kubeł zimnej wody na głowę.
Ale do rzeczy. Wasi lekarze tez Wam mówili że można się starać już po pierwszej miesiączce? Mi jeden lekarz powiedział że tak, a druga lekarka ze lepiej chwile odczekać, ale ona tu się powoływała bardziej na kwestie przewietrzenia głowy. Ciekawa jestem jak to jest u Was :)
 
@Euforia0204 rozumiem co czujesz doskonale. Wszystko się ułoży. Też jestem tego przykładem.
Ciąża ok, jestem prawie na końcówce. Już nie mogę się doczekać, termin mam na 26.12 ale wciąż prześladuje mnie myśl że urodzę wcześniej. Nie wiem skąd mi się to wzięło.

@Katrinaka kurcze to już 9cs ? Jejku jak to wszystko galopuje... Coś się zablokowało i nie chce puścić ale może teraz z tym clo się uda. Taki ten los potrafi być złośliwy :(
Ja nadal nieustannie wierzę że każdej z nas się uda
wlasnie Twoja historia daje mi dużo nadziei :* spokojnie, wszystko będzie napewno dobrze! Z tego co piszesz to ciaza bez zadnych problemow! Już tez jesteś w bezpiecznym terminie na porod, prawda? Boisz się porodu? Rodzisz prywatnie czy publicznie?

@Katrinaka na co jest clo? Udało się coś zdiagnozować u Was? Partner był na badaniach nasienia? Kurcze, totalnie jesteśmy w tym samym miejscu. :( najpierw starania kwiecien-grudzień 2020, ciaza styczeń 2021 i szybkie poronienie, teraz we wrześniu ciaza biochemiczna… ciekawa jestem ile tym razem będę się starac i czy w ogole ta ciaza się uda.
Pewnie o tym wiesz ale z takich zaleceń to słyszałam ze dieta z niskim IO jest mega płodna. może to jakiś pomysł dla Ciebie? teraz już drugi miesiąc sobie zamówiłam catering i zobaczymy co to będzie…
 
reklama
Wyszły mi bardzo wysokie IgG przeciwko toxoplazmozie 😭😞 o 350 wyższe niż w maju 🤦 wątpliwa awidność do powtórzenia 🤦🤦🤦 i siedzę i płaczę, bo już nie ogarniam....teraz tylko słucham, że mamy koty, że karmię czasami obce koty 😭 ja już nie chce mieć dzieci, poddaje się
Przestań tak myśleć. Nie ma co się poddawać. Toxo częściej się zarazisz przez surowe mięso czy niemyte owoce niż przez kota
niby tak… mam takie fazy w trakcie całego cyklu. 1-5dc- totalna załamka, 6-24d.c- motywacja, szczescie itd., 24-1d.c - znowu załamka

Chciałabym od kogoś usłyszeć, kiedy się uda dokładnie i czy w ogole to wtedy będę czuła, ze mam na co czekać. Teraz czuje ze żyje w jakimś dziwnym zamrożeniu.
Ja tak samo miałam w różnych fazach cyklu.
Uda się w końcu, wspomnisz moje.slowa
 
Do góry