reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dwa dolne to z dziś! 🔥byłabym taka szczęśliwa gdyby się udało. Chyba bym uznała Jerzak za jakąś czarodziejkę 😂
 

Załączniki

  • IMG_3363.jpg
    IMG_3363.jpg
    190,5 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Oj " biedne" te nasze chłopy😂
Dokładnie 🤣 mój w ogóle ma małe potrzeby seksualne ale tu trzeba było działać codziennie🤣 ale powiedziałam mu że jak sie postara to potem będzie miała 9 miesięcy spokoju i jakoś ta myśl dodawala mu energii😁
Mój to do dziś ma dość i woli spać w salonie 😁😁 oczywiście żartuje :) ale tak serio to nie śpimy razem bo mój brzuch jest już tak duży że ciężko we trójkę aktualnie ;)
Jak ja byłam w pierwszej ciąży to też mąż poszedł do salonu spać bo bał się że mnie w nocy kopnie jak się będzie rozpychał. Teraz też czasem ucieka do salonu bo jak mała w nocy do nas przyjdzie spać to jest ciasno. W starej sypialni mieliśmy łóżko 180cm, ale ten pokój w którym było to łóżko z racji tego że jest większy oddaliśmy córce myśląc przyszłościowo że dwójce dzieci będzie tam wygodniej. I teraz mamy łóżko 140 cm 🤦 bo inne się nie zmieści bo szafa za duża 🤣 ale fajnie tak ciasno i milusio teraz 🤣 tylko czasem walne łbem w ścianę przez sen ale to taki szczegół 😁
Dwa dolne to z dziś! 🔥byłabym taka szczęśliwa gdyby się udało. Chyba bym uznała Jerzak za jakąś czarodziejkę 😂
Do dzieła 💪 owu tuż tuż
 
Moje też są mega rozpieszczone. Przed świętami zawozilam je zawsze do mamy, bo z mężem jeszcze jeździliśmy do jego rodziny a nie chciałam kotków stresować wizytą u teścia, wystarczy, że mnie to stresuje 😂
Umówiliśmy się, że kotki pojadą do babci na 2miesiące, żeby nam noworodka nie przygniotły (one ważą po 6kg😅). Na bank włazilyby do dostawki i testowałyby nowy mały materacyk wytwarzający ciepło, chcemy, żeby Matylda miała większe szanse z kotami gdy się zapoznają😀
6kg?😊 Moje po 9😳😂 niby oba dachowce, ale jeden to chyba rysia za dziadka miał, bo " ma dużą ramę", a drugi to maszynka do jedzenia, długo by opowiadać naszą walkę o mniejsza wagę u niego.
Chyba pozostaje nam adopcja kilkulatka, by dzieciak miał jakiekolwiek szanse ☺️
 
Ostatnia edycja:
Parę razy sobie badałam i zawsze miałam 14-15, więc teoretycznie owulacja była, a nie zachodziłam. Ale teraz podejrzewam, że z mężem źle planowaliśmy zbliżenia? w złych odstępach czasowych itd.
Jak my planowaliśmy to ciąży brak. Teraz ostatnio 0 planowania, 3x pod rząd do tego ostatni 2 dni przed owu a tu taka niespodzianka.
 
Odebrałam wyniki na trombofilie. Wyszło mi: MTHFR_677C>T hetero, MTHFR_1298A>C hetero i PAI-1 4G hetero.
Czy te mutacje plus 3 straty (2 biochemiczne, w tym jedna niepotwierdzona i puste jajo) są wskazaniem do heparyny? Ide we wtorek do nowego gina i nie wiem na jaką rozmowę się nastawić, a w necie są różne opinie akurat co do tych mutacji. Jedni pisza, że nie powodują poronienia a inni, że mogą.
 
Odebrałam wyniki na trombofilie. Wyszło mi: MTHFR_677C>T hetero, MTHFR_1298A>C hetero i PAI-1 4G hetero.
Czy te mutacje plus 3 straty (2 biochemiczne, w tym jedna niepotwierdzona i puste jajo) są wskazaniem do heparyny? Ide we wtorek do nowego gina i nie wiem na jaką rozmowę się nastawić, a w necie są różne opinie akurat co do tych mutacji. Jedni pisza, że nie powodują poronienia a inni, że mogą.
Nie wiem czy zwykly gin będzie wiedział, chyba genetyka trzeba poszukać.
 
Cześć Dziewczyny, chciałam się z Wami przywitać i dołączyć, jestem miesiąc po stracie.
Czy po pierwszym poronieniu robiłyście jakieś szczegółowe badania? Sama nie wiem czy i co powinnam, a do lekarza mam się zgłosić dopiero po miesiączce.
 
reklama
@stzosia Cześć, współczuję bardzo straty, ja jestem tydzień też po pierwszym poronieniu. Mój lekarz też kazał się pokazać po pierwszej @ a badań można robić mnóstwo. Zależy ile masz determinacji i jaki budżet.
 
Do góry