reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zrobiłam test, ale negatyw ech :( sprawdzę jeszcze kontrolnie w niedzielę/ poniedziałek, ale wątpię niestety czy coś wyszło mimo ładnego proga.
Miłego dnia dziewczyny! :)
 
Zrobiłam test, ale negatyw ech :( sprawdzę jeszcze kontrolnie w niedzielę/ poniedziałek, ale wątpię niestety czy coś wyszło mimo ładnego proga.
Miłego dnia dziewczyny! :)
Bo nie zawsze mimo ładnego wysokiego proga się zachodzi, wiem to po sobie. Ale ładny progesteron to już dużo, a uda się w następnym cyklu 💪
 
Dziś wróciłam do pracy, zdalnej na razie ale przynajmniej zajęłam czymś głowę. Po tym wszystkim wróciłam do punktu wyjścia, taka refleksja mnie naszła 😞 mimo wszystko życzę Wam dobrego tygodnia i samych pozytywnych wieści 🙂
Mam dokładnie takie same odczucia. Znowu w punkcie wyjścia...
 
Bo nie zawsze mimo ładnego wysokiego proga się zachodzi, wiem to po sobie. Ale ładny progesteron to już dużo, a uda się w następnym cyklu 💪
Dziękuję @marsi89 :) Oby nam wszystkim się udało jak najszybciej i z nudnym przebiegiem :)
Dopiero dzisiaj udało mi się pobrać załącznik z tymi normami proga, bo Luxmed miał problemy z pobraniem go z aplikacji, i może jeszcze jest jakaś mini nadzieja :)😊 Oczywiście mógł już od soboty spaść,więc staram się zachować neutralne podejście :) Dam znać jak coś się okaże.
 

Załączniki

  • prog.jpg
    prog.jpg
    78,5 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Bo nie zawsze mimo ładnego wysokiego proga się zachodzi, wiem to po sobie. Ale ładny progesteron to już dużo, a uda się w następnym cyklu 💪
Parę razy sobie badałam i zawsze miałam 14-15, więc teoretycznie owulacja była, a nie zachodziłam. Ale teraz podejrzewam, że z mężem źle planowaliśmy zbliżenia? w złych odstępach czasowych itd.
 
Parę razy sobie badałam i zawsze miałam 14-15, więc teoretycznie owulacja była, a nie zachodziłam. Ale teraz podejrzewam, że z mężem źle planowaliśmy zbliżenia? w złych odstępach czasowych itd.
Chociaż też mogę mieć problem z zagnieżdżaniem, skoro ostatnio miałam biochema, a wcześniej ciąża zatrzymała się na 5t6d
 
reklama
Parę razy sobie badałam i zawsze miałam 14-15, więc teoretycznie owulacja była, a nie zachodziłam. Ale teraz podejrzewam, że z mężem źle planowaliśmy zbliżenia? w złych odstępach czasowych itd.
Potwierdzeniem owulacji jest tylko i wyłącznie ciąża. Ja mimo pozytywnego testu owu, temperatury wskazującej na owu, mega płodnego śluzu a potem wysokiego progesteronu nie zaszłam. A w cyklu w którym temperatura nie wskazywała na owu, cykl w ogóle jakiś dziwny był zaszłam. Ja mam mniej więcej owulację w 14-15 dniu cyklu. I podczas starań działamy( niezależnie od temperatury i testow owulacyjnych) codziennie od 12 do 18 dnia cyklu. Czasem zaskoczy czasem nie.
 
Do góry