reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Współczuje stresu! Trzymam kciuki i mam nadzieje ze będzie dobrze.
Ja jutro idę do innego lekarza, niestety nie do swojego bo wciąż jestem 500 km od domu. Czuje cała sobą ze sobotni wyrok to prawda. Mój brzuch zrobił się ponownie malutki (jakoś dziwnie mi szybko urósł w drugiej ciąży). Jest 3:00 w nocy a ja od pół godziny nie śpię tylko płacze. Wiem ze za wcześnie na płacz, ale tak strasznie boje się dzisiejszej diagnozy. Nie jestem kompletnie gotowa psychicznie na taka informacje.
Wiem co przeżywasz 😟😟😟😭
 
reklama
Tabletkę dostałam po 10, dopiero teraz odeszły mi wody płodowe, ponoć teraz wszystko się zacznie. Liczyłam że dzisiaj mnie wypuszcza, ale nie da rady. Lekarz chce uniknąć łyżeczkowania ponieważ to moja pierwsza ciąża. Dziewczyna obok na sali, wychodzi na balkon i pali e papierosa. Jakie to niesprawiedliwe.
 
Tabletkę dostałam po 10, dopiero teraz odeszły mi wody płodowe, ponoć teraz wszystko się zacznie. Liczyłam że dzisiaj mnie wypuszcza, ale nie da rady. Lekarz chce uniknąć łyżeczkowania ponieważ to moja pierwsza ciąża. Dziewczyna obok na sali, wychodzi na balkon i pali e papierosa. Jakie to niesprawiedliwe.
Masz rację, to cholernie niesprawiedliwe co robią takie "madki" i rodzą zdrowe dzieci. Nie powinny ich mieć wgl. Trzymaj się, jesteśmy z tobą ❤️
 
Masz rację, to cholernie niesprawiedliwe co robią takie "madki" i rodzą zdrowe dzieci. Nie powinny ich mieć wgl. Trzymaj się, jesteśmy z tobą ❤️
dziekuje Kochana, najgorsze przede mną. W dodatku zero odwiedzin, widziałam z balkonu męża 😭 moja przyjaciółka tak przeżywa wszystko ze mną, że biedna wyrzuciła zakupy do śmietnika, cała reklamówkę
 
dziekuje Kochana, najgorsze przede mną. W dodatku zero odwiedzin, widziałam z balkonu męża 😭 moja przyjaciółka tak przeżywa wszystko ze mną, że biedna wyrzuciła zakupy do śmietnika, cała reklamówkę
Trzymaj się ❤ to straszne, że musisz przez to teraz przechodzić, ale dasz radę i kiedyś będzie lepiej
 
reklama
Powiedzcie mi co myślicie o takim króliczku? Kupiłbyście? Moja mama jak sie dowiedziala o mojej ciąży to takie robótki ją pochłonęły. Wystawiłam tego króliczka, może uda jej się rozkręcić mały biznes. Aktualnie robi owieczke.
Słodkie [emoji846]
Tabletkę dostałam po 10, dopiero teraz odeszły mi wody płodowe, ponoć teraz wszystko się zacznie. Liczyłam że dzisiaj mnie wypuszcza, ale nie da rady. Lekarz chce uniknąć łyżeczkowania ponieważ to moja pierwsza ciąża. Dziewczyna obok na sali, wychodzi na balkon i pali e papierosa. Jakie to niesprawiedliwe.
Ja po porodzie leżałam z babka która urodziła wcześniaka który fakt już był z nią na sali ale ona co chwilę na papieroska latała.. gdzie tu mózg ?
Nas w sali było 3, każda z dzieckiem a ta sobie nie żałowała..
 
Do góry