reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej, wczoraj byla inseminacja, balam sie o plemniki ale lekarz mowi,ze jest ok, nawet bardzo dobrze. I u mnie i u meza. Pecherzyk sobie pekl,byl plyn,endometrium idealne, plemnikow sporo, z prawidlowa budowa tez sporo, moze troche za male ruchliwe, ale pytal o prace, a niestey maz jak ja ma siedzaca. Bylo bardzo duzo sluzu plodnego i bardzo rozciagliwy,az mi go troche wybieral z macicy. Powiedzial, ze ma sie udaz i ze wiecej to chyba juz by nie robil inseminacji.
Trzymam mocno kciuki!!!!
 
reklama
A ty jesteś w którym cyklu po poronieniu? Jakieś 2-3 cykle miałam dziwne, ale potem się unormowało. Może potrzebujesz jeszcze trochę czasu... Dziękuję bardzo [emoji3590]
Ja już pod klinika [emoji4]
[emoji110][emoji110][emoji110]
Pół roku po poronieniu i gdzieś od 3 msc takie plamienia na 3 dni przed @
 
Hej, wczoraj byla inseminacja, balam sie o plemniki ale lekarz mowi,ze jest ok, nawet bardzo dobrze. I u mnie i u meza. Pecherzyk sobie pekl,byl plyn,endometrium idealne, plemnikow sporo, z prawidlowa budowa tez sporo, moze troche za male ruchliwe, ale pytal o prace, a niestey maz jak ja ma siedzaca. Bylo bardzo duzo sluzu plodnego i bardzo rozciagliwy,az mi go troche wybieral z macicy. Powiedzial, ze ma sie udaz i ze wiecej to chyba juz by nie robil inseminacji.
Trzymam kciuki :)

Dziewczyny jaknja się wczoraj wystraszyłam.. ja do toalety a tam takie skrzepy, że szok. Od razu zadzwoniłam do lekarza, mówi, że mam brać polocard, i zacząć w końcu trochę lepiej jeść.. ostatnie 2 miesiące mało co jem przez stresy które mialam.. choć staram się wmuszac.. są jeszcze chwilę, kiedy lapie mnie kosmiczny dół i totalnie nie wiem co mam zrobić [emoji2368]
 
Hej, wczoraj byla inseminacja, balam sie o plemniki ale lekarz mowi,ze jest ok, nawet bardzo dobrze. I u mnie i u meza. Pecherzyk sobie pekl,byl plyn,endometrium idealne, plemnikow sporo, z prawidlowa budowa tez sporo, moze troche za male ruchliwe, ale pytal o prace, a niestey maz jak ja ma siedzaca. Bylo bardzo duzo sluzu plodnego i bardzo rozciagliwy,az mi go troche wybieral z macicy. Powiedzial, ze ma sie udaz i ze wiecej to chyba juz by nie robil inseminacji.
✊🏼✊🏼✊🏼
 
Jutro chwila prawdy 🤦 ten silny ból już nie wrócił, @ się nie pojawiła 🤷 teraz co jakiś czas trochę ciągnie ale bez szału... Piersi niby czuję ale przy konkretnym dotyku...w ogóle jestem oazą spokoju 😂 ja PMS, który zazwyczaj przez 5 dni przed @ jest tykającą bombą i lodówkowym pochłaniaczem jedzenia 😂 Mam nadzieję, że jutro przyjdzie ta nieszczęsna @ i zaczniemy od nowa 😁
 
Pół roku po poronieniu i gdzieś od 3 msc takie plamienia na 3 dni przed @
Ale ten czas leci, pamiętam twoja historie, miałam wrażenie jakbym czytała ją tydzień temu... A co lekarz na to?
Mi się wydaje, że jesli faza lutealna jest dostatecznie długa to takie plamienia mają prawo występować... I że to całkiem normalne.
 
Kurde dziewczyny chyba z tą moją ciąża nie będzie dobrze.
Miałam dosyć intensywny dzień no i wieczorem na majtkach, trochę brunatne plamienie. Było to jednorazowe, bo teraz sprawdzam co chwilę i czysto. Wychodzi mi dzisiaj 4+1 więc bardzo młoda ciąża. Myślicie, żeby dupka wziąć? Progesteron dzisiaj ładny miałam bo 23. Więc sama nie wiem już 😔
Do lekarza dopiero w poniedziałek idę, bo wcześniej nawet nie ma sensu
Odpoczywaj dużo 😘 mi lekarz przy plamieniu powiedział, że to nie zawsze koniec świata 🙂 za kilka dni będziesz wiedziała o co chodzi 😘
 
Ale ten czas leci, pamiętam twoja historie, miałam wrażenie jakbym czytała ją tydzień temu... A co lekarz na to?
Mi się wydaje, że jesli faza lutealna jest dostatecznie długa to takie plamienia mają prawo występować... I że to całkiem normalne.
Faza lutealna u mnie jest 16 dniowa, u lekarza nie byłam z tym jeszcze...
 
reklama
Do góry