reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie rób nic wbrew sobie i nie obwiniaj się za podjęta taką a nie inną decyzję.
Moim zdaniem babyshower to nic ważnego i jak odpuścisz to nic się nie stanie a koleżanka zrozumie 😘
Nikt w towarzystwie nie wie o tym że byłam w ciąży więc mogą nie zrozumieć. Ale chyba bym się czuła jeszcze gorzej jakby wiedzieli
 
Nikt w towarzystwie nie wie o tym że byłam w ciąży więc mogą nie zrozumieć. Ale chyba bym się czuła jeszcze gorzej jakby wiedzieli
Aaaa rozumiem to jeśli nie wiedzą to tym bardziej trudno ci będzie tam wysiedzieć. Zawsze możesz rozwolnienie mieć albo zatrucie jakieś. Przemysl co lepsze dla ciebie!!!!
 
Aaaa rozumiem to jeśli nie wiedzą to tym bardziej trudno ci będzie tam wysiedzieć. Zawsze możesz rozwolnienie mieć albo zatrucie jakieś. Przemysl co lepsze dla ciebie!!!!
Wlasnie myślę że nie potrzebnie będąc tam dołożę sobie analizowania jakby to było gdyby, a tak może wyjadę sobie gdzieś z mężem i nie będę myśleć o tym.
 
Dziewczyny nie wiem co robić 😥 na weekend szykuje się babyshower mojej koleżanki, ale nie bardzo mam ochotę tam iść, miałyśmy podobne terminy porodów i jakoś nie jest mi z tym łatwo, widząc że ona zaraz rodzi a ja próbuje zajść już w kolejna ciążę..
Boję się z myślami iść czy nie.
Ja.bym nie szła. Niepotrzebny stres. W ogóle nie rozumiem ideii tej całej imprezy ale u nas bardzo chcą być tacy cool jak zagranicą.
Zrób jak uważasz i jak czujesz 😊
 
homocysteina 10 równe. Dziewczyny
Biorę metylowana witb12 i kwas foliowy metylowany
Mi homocysteina też bardzo wolno spadała i też brałam zmetykowane witaminy. Potem immunolog przepisała mi taki suplement life homocysteine Resist i po tym dopiero zaczęła mi spadać.
No ale wiadomo najlepiej jakbyś skonsultiwalam z jakimś lekarzem.
 
Dziewczyny bardzo prosze o rade.
Poronienie w marcu, wczoraj test pozytywny.
Po poronieniu zaczelam sie ostro suplementowac bo mialam sporo niedoborow.
Biore metylowany kwas foliowy i metylowane witaminy z grupy B razd dziennie
Witamina D3 - 4tys jednostek raz dziennie
Magnez - 500 mg raz dziennie
Vit C - 1000 mg raz dziennie
Zelazo - 40 mg raz dziennie
Czy te dawki sa w porzadku podczas ciazy? To sa zwykle witaminy, a nie specjalnie przeznaczone dla kobiet w ciazy.
Jesli te dawki nie sa w porzadku to czy polecacie jakies dobre witaminy ktore moglabym teraz brac? O dobrym skladzie, ktore nie szkodza w ciazy.
Do lekarza chce isc dopiero za jakies dwa tygodnie, a przez ten czas nie chce sobie zaszkodzic.
Ostatnie wyniki badan z zeszlego tygodnia pokazaly poprawe po suplementacji, wszystko miesci sie w normach, ale jest jednak bardzo przy dolnej granicy.
 
reklama
Do góry