reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A bierzesz nadal encorton? Sama witamina D i poziom kwasu foliowego, który miałaś, nie był OK, więc tylko złość mnie bierze na takich lekarzy. A sprawe z ANA wyjaśniałas?
Encortonu nie biorę, alergolog zalecił branie miesiąca. Chyba, ze będę miała 2 kreski na teście. Wit D bardzo wzrosła - biorę 4000x2tabl a kwas foliowy metylowany. Jutro jeszcze ide na homocysteine rano, a potem mam nadzieje odbiorę testydna na tromfolie zamówiłam. Zobaczymy 🤷‍♀️
Czuje się bardzo samotna, tylko wy tu widzicie ratunek dla Nas kobiet po poronieniu, ja mam wrażenie, ze lekarze spychają na boczny tor i moj4ty już ginekolog mówi, ze mam się nie doszukiwać przyczyn poronienia. Pytam się JAK? Był krwiak, 9tydzien ciąży ciaza obumarła i nie rosła prawidłowo... pecherzyk płaski niby był
 
A bierzesz nadal encorton? Sama witamina D i poziom kwasu foliowego, który miałaś, nie był OK, więc tylko złość mnie bierze na takich lekarzy. A sprawe z ANA wyjaśniałas?
Tak byłam u alergologa mojego, który mnie odczulal 10lat temu, mówi, ze maja tak silna alergie na trawy zboża i miód (btw mam zawsze w torbie zastrzyk w razie opuchnięcia tchawicy) możliwe, ze Ana są podwyższone z racji teraz pylenia. Dodatkowo AZS i alergia skórna mogły to podrażnić
 
Tak byłam u alergologa mojego, który mnie odczulal 10lat temu, mówi, ze maja tak silna alergie na trawy zboża i miód (btw mam zawsze w torbie zastrzyk w razie opuchnięcia tchawicy) możliwe, ze Ana są podwyższone z racji teraz pylenia. Dodatkowo AZS i alergia skórna mogły to podrażnić
Fajnie, że chociaż dobrze reagujesz na witaminy i letrox. A co do alergii, to warto trzymać rękę na pulsie. Przy czym pamiętam, że Tobie wyszły inne ANA niż te typowe alergiczne.
 
Dziewczyny nie wiem co robić 😥 na weekend szykuje się babyshower mojej koleżanki, ale nie bardzo mam ochotę tam iść, miałyśmy podobne terminy porodów i jakoś nie jest mi z tym łatwo, widząc że ona zaraz rodzi a ja próbuje zajść już w kolejna ciążę..
Boję się z myślami iść czy nie.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co robić 😥 na weekend szykuje się babyshower mojej koleżanki, ale nie bardzo mam ochotę tam iść, miałyśmy podobne terminy porodów i jakoś nie jest mi z tym łatwo, widząc że ona zaraz rodzi a ja próbuje zajść już w kolejna ciążę..
Boję się z myślami iść czy nie.
Nie rób nic wbrew sobie i nie obwiniaj się za podjęta taką a nie inną decyzję.
Moim zdaniem babyshower to nic ważnego i jak odpuścisz to nic się nie stanie a koleżanka zrozumie 😘
 
Do góry