reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Co szpital to inne podejście. Mi zaraz po porodzie sprawdzali czy mam mleko, do kubeczka położna nacisla siary i podawali małej bo nie chciała piersi ssać. A potem laktator przywiozły, pół godziny po CC🤦🤣 powiedziały że inaczej dziecko będzie głodne bo nie mają modyfikowanego 🤣 a miały. W konsekwencji czego tak se rozkrecilam ta laktację ( bo prócz tego że karmiłam mała piersią to jeszcze odciagalam laktatorem ) że w pewnym momencie miałam zamrożone 20 l mleka 😁
Wow, no to grubo... Ja byłam u synka na chwilę i widziałam że dostaje właśnie mm. Ale nie chce stresować siebie bo wiem że laktator wpędza mnie w depresje, także na spokojnie. Mam nadzieję że rano go dostanę to będziemy przystawiać :) łatwo nie będzie, z córką było bardzo ciężko mimo że miała dobry odruch ssania, to walczylam o kp 2 miesiące
 
reklama
Końcówka ciąży nie służyła mi do spania niestety, a dzisiejsza noc była wyjątkowo stresująca. Spałam w sumie 1.5h....... Ale!!!!

O 8.40 przyszedł na świat mój drugi cud - Kubuś [emoji173][emoji173] dostał 10pkt, wazy 3100 i ma 51cm. Jest kruszynką, ale poleżał sobie u mamusi troszkę :)
Niestety ciągle stękał wiec wzięły go na oddział noworodkowy i okazało się że trzeba dać do inkubatora bo ma problemy adaptacyjne :( mam nadzieję że szybko do mnie wróci
Gratulacje [emoji16]
 
Ja byłam teraz u niego na chwilkę, może 10 minut i kazali iść odpoczywać. Ale sama już czułam że nie dam rady więcej tak więc wróciłam na sale :)


Tu nie ma takiego nacisku na kp. Widziałam że dają mu mm, dobra nie dają. Nie cce żeby mi spadł z wagi. A jeśli jutro go dostanę to będziemy się cycusiowac ;)

Mojej też dawali mm i stad potem nasze problemy z kp, ale że ja entuzjastką tego nie jestem to szybko odpuściłam [emoji2960] Poza tym laktator i drugie dziecko to ciężkie połączenie :)
 
Ja byłam teraz u niego na chwilkę, może 10 minut i kazali iść odpoczywać. Ale sama już czułam że nie dam rady więcej tak więc wróciłam na sale :)


Tu nie ma takiego nacisku na kp. Widziałam że dają mu mm, dobra nie dają. Nie cce żeby mi spadł z wagi. A jeśli jutro go dostanę to będziemy się cycusiowac ;)
Gratulacje❤
 
Ja byłam teraz u niego na chwilkę, może 10 minut i kazali iść odpoczywać. Ale sama już czułam że nie dam rady więcej tak więc wróciłam na sale :)


Tu nie ma takiego nacisku na kp. Widziałam że dają mu mm, dobra nie dają. Nie cce żeby mi spadł z wagi. A jeśli jutro go dostanę to będziemy się cycusiowac ;)
Wiesz co jak chcesz kp. To mozE poproś żeby nie dawały mu butelki tylko strzykawka karmiły? U nas synek super ciągnął, a one dały mu butle i po zawodach, tydzień w domu męczyłam się żeby jadł cyca 🙄
 
Wow, no to grubo... Ja byłam u synka na chwilę i widziałam że dostaje właśnie mm. Ale nie chce stresować siebie bo wiem że laktator wpędza mnie w depresje, także na spokojnie. Mam nadzieję że rano go dostanę to będziemy przystawiać :) łatwo nie będzie, z córką było bardzo ciężko mimo że miała dobry odruch ssania, to walczylam o kp 2 miesiące
No to mam nadzieję że jutro już będzie dzidziuś obok ciebie. Żeby potem ten pokarm nie zniknął. Ja też długo walczylam żeby mała przestała pić z butelki a zaczęła z piersi, bo już miałam w pewnym.momencie dość tego odciągania, a że malutko przybierała na.wadze to musiałam co 2h ja budzić. I w dzień i w nocy: odciąganie, karmienie, mycie butelek i laktarora 30 min snu i zaś to samo i tak przez 3 miesiące aż powiedziałam: stop jemy tylko z cyca. Fakt trochę ja przeglodzilam 🙊 ale jak zassała tak oderwać od cyca się nie umiała przez ponad 2 lata 🤣
Ja dostawałam morfinę na zmianę z ketonalem.
Wow mocny zestaw. Ale karmić chyba nie mogłaś przy tym?
 
No to mam nadzieję że jutro już będzie dzidziuś obok ciebie. Żeby potem ten pokarm nie zniknął. Ja też długo walczylam żeby mała przestała pić z butelki a zaczęła z piersi, bo już miałam w pewnym.momencie dość tego odciągania, a że malutko przybierała na.wadze to musiałam co 2h ja budzić. I w dzień i w nocy: odciąganie, karmienie, mycie butelek i laktarora 30 min snu i zaś to samo i tak przez 3 miesiące aż powiedziałam: stop jemy tylko z cyca. Fakt trochę ja przeglodzilam 🙊 ale jak zassała tak oderwać od cyca się nie umiała przez ponad 2 lata 🤣

Wow mocny zestaw. Ale karmić chyba nie mogłaś przy tym?
Miałam ten sam zestaw i karmiłam cały czas piersią.
 
reklama
Mojej też dawali mm i stad potem nasze problemy z kp, ale że ja entuzjastką tego nie jestem to szybko odpuściłam [emoji2960] Poza tym laktator i drugie dziecko to ciężkie połączenie :)
Wiesz co jak chcesz kp. To mozE poproś żeby nie dawały mu butelki tylko strzykawka karmiły? U nas synek super ciągnął, a one dały mu butle i po zawodach, tydzień w domu męczyłam się żeby jadł cyca 🙄

Powiem wam dziewczyny, że przy córce też musiałam dawać mm w szpitalu bo nie miała pokarmu. A mimo to udało się w końcu kp. Nie chcę robić też małemu stresu więcej, niech sobie zje z tej butli. Będziemy od jutra walczyć 💪💪 udało mu się pociumkac troszeczkę jak mi go dali po cięciu, także kilka kropelek siary dostał, a to już coś :) I ja póki co nie mam sil na laktator, bo tyle nie dam rady siedzieć jeszcze
 
Do góry