reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gratulacje [emoji3590]
Moja Łucja też mruczała i jak to określili miała problemy adaptacyjne, zabrali ją na obserwacje na 24h, ale następnego dnia oddali [emoji3590]
Ja mimo cc biegałam do niej co chwilę od razu po pionizacji i przez to super zniosłam cc :) Nawet położne się dziwiły że byłam cięta :)
Ja byłam teraz u niego na chwilkę, może 10 minut i kazali iść odpoczywać. Ale sama już czułam że nie dam rady więcej tak więc wróciłam na sale :)

Ojj ja też mimo wszystko sama spać nie mogłam i do tego dziecko z sali całą noc płakało [emoji3061]
Ale może Ci się uda, przyda się na później [emoji16]
Poproś położna żeby przyszła Ci siarę ściągać, mi tak robiły - brały do strzykawki i nosiły do dziecka póki ja sama nie mogłam :)
Tu nie ma takiego nacisku na kp. Widziałam że dają mu mm, dobra nie dają. Nie cce żeby mi spadł z wagi. A jeśli jutro go dostanę to będziemy się cycusiowac ;)
 
Gratuluje [emoji173][emoji173]
Końcówka ciąży nie służyła mi do spania niestety, a dzisiejsza noc była wyjątkowo stresująca. Spałam w sumie 1.5h....... Ale!!!!

O 8.40 przyszedł na świat mój drugi cud - Kubuś [emoji173][emoji173] dostał 10pkt, wazy 3100 i ma 51cm. Jest kruszynką, ale poleżał sobie u mamusi troszkę :)
Niestety ciągle stękał wiec wzięły go na oddział noworodkowy i okazało się że trzeba dać do inkubatora bo ma problemy adaptacyjne :( mam nadzieję że szybko do mnie wróci
 
Dziękuję za odpowiedź :) tak właśnie mi się wydawało...
A czy możesz polecić jakiś suplement z dha?
Dietetyczka i farmaceutka mojego syna poleciła nam produkty Nordic Naturals, ale tam jest dużo produktów w różnych proporcjach. A w tych ciążowych preparatach zwykle jest tylko DHA, bo ono występuje w rekomendacjach. Pan Tabletka pisał, że liczy się świeżość produktu.
 
Końcówka ciąży nie służyła mi do spania niestety, a dzisiejsza noc była wyjątkowo stresująca. Spałam w sumie 1.5h....... Ale!!!!

O 8.40 przyszedł na świat mój drugi cud - Kubuś ❤❤ dostał 10pkt, wazy 3100 i ma 51cm. Jest kruszynką, ale poleżał sobie u mamusi troszkę :)
Niestety ciągle stękał wiec wzięły go na oddział noworodkowy i okazało się że trzeba dać do inkubatora bo ma problemy adaptacyjne :( mam nadzieję że szybko do mnie wróci
Gratuluje ❤️❤️

@Nadzieja_31 a ty rozpakowana ?
 
Gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173]
Końcówka ciąży nie służyła mi do spania niestety, a dzisiejsza noc była wyjątkowo stresująca. Spałam w sumie 1.5h....... Ale!!!!

O 8.40 przyszedł na świat mój drugi cud - Kubuś [emoji173][emoji173] dostał 10pkt, wazy 3100 i ma 51cm. Jest kruszynką, ale poleżał sobie u mamusi troszkę :)
Niestety ciągle stękał wiec wzięły go na oddział noworodkowy i okazało się że trzeba dać do inkubatora bo ma problemy adaptacyjne :( mam nadzieję że szybko do mnie wróci
Dziękuję za odpowiedź :) tak właśnie mi się wydawało...
A czy możesz polecić jakiś suplement z dha?
Ja polecam te moje od dietetyka

 
Hej, zbadalam progesteron 7 dni po owulacji. Wynik to 12 ng/ml. Myślicie, że jest szansa na rozwój ewentualnej ciąży? Starania były, monitoring USG potwierdził pekniecie pęcherzyka. Mam się zgłosić do gina jak będzie pozytywny test. Termin @ na 22.06
Ja miałam progesteron 13 w ciąży 🙂 i lekarz stwierdził, że to tylko potwierdza owulację
 
reklama
Ja byłam teraz u niego na chwilkę, może 10 minut i kazali iść odpoczywać. Ale sama już czułam że nie dam rady więcej tak więc wróciłam na sale :)


Tu nie ma takiego nacisku na kp. Widziałam że dają mu mm, dobra nie dają. Nie cce żeby mi spadł z wagi. A jeśli jutro go dostanę to będziemy się cycusiowac ;)
Co szpital to inne podejście. Mi zaraz po porodzie sprawdzali czy mam mleko, do kubeczka położna nacisla siary i podawali małej bo nie chciała piersi ssać. A potem laktator przywiozły, pół godziny po CC🤦🤣 powiedziały że inaczej dziecko będzie głodne bo nie mają modyfikowanego 🤣 a miały. W konsekwencji czego tak se rozkrecilam ta laktację ( bo prócz tego że karmiłam mała piersią to jeszcze odciagalam laktatorem ) że w pewnym momencie miałam zamrożone 20 l mleka 😁
 
Do góry