reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kazal poczytac o pozamacicznej bo powiedzial ze czeka mnie duzo ciezkich decyzji. Co usuwac co zostawiac czy laparoskopowo czy nie itp. Ja sie na tym nie znam…
Ja miałam pozamaciczna ale u mnie to był pęknięty jajowod i wyboru nie miałam.
Najważniejsze jak najszybciej zlokalizować ciążę
 
reklama
Rzeczywiście przy takiej becie powinna widzieć pęcherzyk bez problemu, ale ten przyrost jest tak ładny, że aż mi się nie chce wierzyć ze to cp [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
Ja na Twoim miejscu jeszcze przed szpitalem skoczyłabym gdziekolwiek na usg żeby potwierdziło to 2 niezależnych lekarzy
On powiedzial ze w szpitalu pewnie mi kaza zostac i beda mi robic kilka dni usg zanim cos zrobia. Lub powiedza ze mam jechac do domu i wrocic na usg kiedys.
 
Oczywiście siedziałam i ryczałam a oni mnie wszyscy pocieszali. Potem miedzy soba sie sprzeczali bo pani doktor powiedziala ze ona by polecila jakis metro coś tam chyba lek czy coś a on do niej że to mnie wykluczy potem ze staran o kolejna ciaze na rok. A ona do niego ze nie na rok tylko na 4 miesiace. Nie wiem o co chodzi. Jakas masakra
To są tabletki poronne
 
Ja miałam pozamaciczna ale u mnie to był pęknięty jajowod i wyboru nie miałam.
Najważniejsze jak najszybciej zlokalizować ciążę
A to lokalizowanie ciazy jak wyglada? Zagraza ewentualnie ciazy wewnatrzmacicznej jesli by serio taka byla? Bo ja juz glupieje. Ona w pon tez byl optymistyczny i mowil ze jakis punkt tam widzi. Ona w srode tez cos widziala. Beta w normie. No ja juz zglupiala.
Na grupie duzo dziewczyn sie wypowiadalo Ze u nich dlugo nie bylo widac nic a maja zdrowe dzieci.
 
Rozumiem. Ja przy pierwszym poronieniu dostałam tabletki bo poronienie bylo zatrzymane. Ale inaczej sie nazywaly.
To co myslicie ze najlepiej zostawic jajowod jak sie da czy co?
Bo on mowil ze on by usunal bo potem wzrasta ryzyko pozamacicznej znacznie i dla niego taki jajowod to jest uszkodzony.
 
Ja bym kazała ratować jajowód i jak teraz przez tydzień miałam podejrzenie pozamacicznej to ustaliłyśmy z moją ginekolog, że jeśli się potwierdzi to zrobi wszystko żeby go nie usuwać
Bo on mowil ze on by usunal bo potem wzrasta ryzyko pozamacicznej znacznie i dla niego taki jajowod to jest uszkodzony.
 
Rozumiem. Ja przy pierwszym poronieniu dostałam tabletki bo poronienie bylo zatrzymane. Ale inaczej sie nazywaly.
To co myslicie ze najlepiej zostawic jajowod jak sie da czy co?
Ratować ale on widzi czy jest sens. Ja miałam bardzo poskręcane i przy usunięciu lewego jajowodu "naprawili" mi prawą stronę, bo na pewno powtórzyłaby się cp
 
reklama
Do góry