reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mi też nerwowo mijał czas między wizytami. I uratował mnie psychicznie detektor tętna płodu. Kupiłam używkę na olx za 150 zł i gdzieś od 12 tc słuchałam jak się maluch ma jak czułam niepokój [emoji4] Bardzo mi to pomogło. Później już coraz rzadziej tego potrzebowałam. Teraz jak czuje ruchy to już też rzadko słucham serduszka.
@marsi89 mam co dwa tygodnie ale to się ciągnie w nieskończoność [emoji23]

@Zagadka19 termin z USG 28.12 :) urodziny mam 29.12 więc miała bym najwspanialszy prezent [emoji177]

Powiem Wam dziewczyny ze odpuściłam z dietą bardzo. Nie mam totalnie ochoty na to co powinnam jeść, nie jadłam glutenu a teraz zdarza mi się i to dość często :( nie powinnam słodyczy a nie odmawiam. Po prostu jest tak mało rzeczy na które mam ochotę że jem to co akurat wcisne.
Ja miałam bardzo wysoką betę i nic nie było widać (panikowalam tu na forum). We wtorek na ciulowym sprzęcie luxmedu pokazał się pecherzyk bez niczego. I stres że puste jajo. A w czwartek już u mojego gina na sprzęcie żyleta zarodek z serduchem. Cierpliwości. Trzymam kciuki za kropka.
Nie wiem w sumie jaki sprzęt ale chodzę do invicty myślałam że mają dobry [emoji2368][emoji2356]
 
Mi też nerwowo mijał czas między wizytami. I uratował mnie psychicznie detektor tętna płodu. Kupiłam używkę na olx za 150 zł i gdzieś od 12 tc słuchałam jak się maluch ma jak czułam niepokój [emoji4] Bardzo mi to pomogło. Później już coraz rzadziej tego potrzebowałam. Teraz jak czuje ruchy to już też rzadko słucham serduszka. Ja miałam bardzo wysoką betę i nic nie było widać (panikowalam tu na forum). We wtorek na ciulowym sprzęcie luxmedu pokazał się pecherzyk bez niczego. I stres że puste jajo. A w czwartek już u mojego gina na sprzęcie żyleta zarodek z serduchem. Cierpliwości. Trzymam kciuki za kropka.
No to pocieszyłaś mnie. Czyli jest Nas już kilka bo myślałam że u wszystkich koło 1000 już widać coś konkretnie ale jak tak czytam to chyba nie zawsze :) to dobre informacje dla mnie :) dzięki
 
No to pocieszyłaś mnie. Czyli jest Nas już kilka bo myślałam że u wszystkich koło 1000 już widać coś konkretnie ale jak tak czytam to chyba nie zawsze :) to dobre informacje dla mnie :) dzięki
Ja w żadnej ciąży nie sprawdzałam bety. Ani razu. Umawiałam się zawsze koło 7tc, żeby już coś było widać konkretnego. Tylko raz poszłam w 5tc bo chciałam wiedzieć że wewnątrzmaciczna, było widać pęcherzyk z mikrozarodkiem, ale akurat tę ciążę straciłam (miałam dziwne uczucie że coś jest nie tak). Jestem zdania, że co na wisieć nie utonie. Ufasz swojemu ginekologowi? Do piątku czas upłynie. Na L4 odpocznij przede wszystkim. Trzymam kciuki 🤞🤞🤞💛

Na pue ZUS możesz się zalogować przez bankowe konto internetowe.
 
Ja w żadnej ciąży nie sprawdzałam bety. Ani razu. Umawiałam się zawsze koło 7tc, żeby już coś było widać konkretnego. Tylko raz poszłam w 5tc bo chciałam wiedzieć że wewnątrzmaciczna, było widać pęcherzyk z mikrozarodkiem, ale akurat tę ciążę straciłam (miałam dziwne uczucie że coś jest nie tak). Jestem zdania, że co na wisieć nie utonie. Ufasz swojemu ginekologowi? Do piątku czas upłynie. Na L4 odpocznij przede wszystkim. Trzymam kciuki 🤞🤞🤞💛

Na pue ZUS możesz się zalogować przez bankowe konto internetowe.

Przykro mi z powodu Twojej straty :(
No do do tych lekarzy to ja już chyba żadnemu na 100% nie zaufam. Zawsze się znajdzie jakieś ale. Generalnie wiem że chce mi pomóc i nie robi mi złudnych nadzieji bo uważa co mówi.
Dzięki za wsparcie.
Zalogowałam się ale nie mam nigdzie żadnej takiej zakładki 🙈
 
reklama
Do góry