reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja to nawet bety nie chciałam robić bo się bałam [emoji85]
Mąż mnie namówił w razie jakby coś się działo żeby było potwierdzenie
No tak rozumiem. Ja np też żadnych objawów nie mam.
W poprzedniej ciąży poszłam na USG 20.01.2020 a okres mi się kilka dni spóźniał tylko i na usg było już serduszko. Nie wiem jakim to cudem 🤷‍♀️ A teraz tyle chodzenia i nawet kropka nie ma 🤦‍♀️
Nie wiem jak to możliwe. No ale poroniłam tamtą ciążę więc może dobrze że w tej inny scenariusz. Ciężko powiedzieć 🙈
 
@Gonzi Bywa że przy takiej becie mało widać. Ja bym dla spokojnej głowy to kontrolowała. Chyba betę już bym odpuściła, bo teraz najważniejsze jest USG. Trzeba kropka odnaleźć. Umawiaj się gdzie indziej na pierwszy wolny termin.
Taki jest plan :) wiecie może po jakim czasie od wystawienia przez lekarza l4 wyświetla się na stronie pacjent gov? Lekarz z kliniki wystawi mi l4 bo pisałam maila do rejestracji ale nie wiedzą do kiedy a na tej stronie się nie wyświetla nic a muszę w pracy zgłosić 🤣
 
A konto na pue zus masz? Nie wiem jak z kontem pacjenta, ale na pue zus pojawia się od razu jak lekarz wystawi. I od razu do pracodawcy leci informacja o wystawieniu zwolnienia.
 
A konto na pue zus masz? Nie wiem jak z kontem pacjenta, ale na pue zus pojawia się od razu jak lekarz wystawi. I od razu do pracodawcy leci informacja o wystawieniu zwolnienia.
Niestety nie mam. Jak się zalogowałam na to to się wyświetla że mogę się zarejestrować jedynie bo nie mam konta hmm
 
Taki jest plan :) wiecie może po jakim czasie od wystawienia przez lekarza l4 wyświetla się na stronie pacjent gov? Lekarz z kliniki wystawi mi l4 bo pisałam maila do rejestracji ale nie wiedzą do kiedy a na tej stronie się nie wyświetla nic a muszę w pracy zgłosić 🤣

Na pacjencie 2-3 dni nawet.
 
Taki jest plan :) wiecie może po jakim czasie od wystawienia przez lekarza l4 wyświetla się na stronie pacjent gov? Lekarz z kliniki wystawi mi l4 bo pisałam maila do rejestracji ale nie wiedzą do kiedy a na tej stronie się nie wyświetla nic a muszę w pracy zgłosić 🤣
Wiesz co wydaje mi się że to powinno być widać w miarę szybko. Jak dziś nie będzie to jutro już powinno być widoczne :)
 
reklama
Do góry