reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A to tak :) teraz samo wcześniejsze cc noe jest wskazaniem, chyba że minęło od niego mniej niż 18 miesięcy :)


Tak, wiadomo. Ale wiesz, boję się czy fizycznie dam rade. Poprzednio mąż był ze mną pół dnia. A teraz dodatkowo muszę zostawić w domu moja 2 letnią córcię i to też mocno przeżywam :(


Ja mam w domu 2latke wiec lekko nie będzie :p wiadomo ze kobiety sobie radzą, także i ja dam radę. Po prostu póki co mnie to trochę przeraża :p

Nie dziwie Ci się, też byłam przerażona a mam jednak dużo większą różnicę wieku. Poza tym naprawdę podziwiam każdego kto ma dzieci w tak krótkim odstępie czasu :)))
 
reklama
Nie dziwie Ci się, też byłam przerażona a mam jednak dużo większą różnicę wieku. Poza tym naprawdę podziwiam każdego kto ma dzieci w tak krótkim odstępie czasu :)))
Ja też podziwiam. Moja znajoma 4 miesiące po porodzie zaszła w kolejna ciążę. Niby fajnie bo mała różnica wieku, razem się bawią, są praktycznie na tym samym etapie. Ale ja nie wyobrazam siebie tego. Takie dziecko trzeba jeszcze nosić a jak ciąża by była zagrożona to jak ? Teraz jakby nie doszło do poronienia to moja straszą miałaby 5 lat jakby się urodziła druga córka więc taka optymalną ta różnica wieku... Ale cóż stało się jak się stało
 
Ja też podziwiam. Moja znajoma 4 miesiące po porodzie zaszła w kolejna ciążę. Niby fajnie bo mała różnica wieku, razem się bawią, są praktycznie na tym samym etapie. Ale ja nie wyobrazam siebie tego. Takie dziecko trzeba jeszcze nosić a jak ciąża by była zagrożona to jak ? Teraz jakby nie doszło do poronienia to moja straszą miałaby 5 lat jakby się urodziła druga córka więc taka optymalną ta różnica wieku... Ale cóż stało się jak się stało
Ja chciałabym urodzić drugie dziecko rok po pierwszym. U nas to wynika z naszego doświadczenia z rodzeństwem. Między mną a starszym bratem 5 lat i średnio się dogadywaliśmy. Mąż też 5lat różnicy ze starszą siostrą i też słaba relacja. A w rodzinie mamy przypadki rodzeństwa rok po roku i są bardzo zżyci.
 
Ja chciałabym urodzić drugie dziecko rok po pierwszym. U nas to wynika z naszego doświadczenia z rodzeństwem. Między mną a starszym bratem 5 lat i średnio się dogadywaliśmy. Mąż też 5lat różnicy ze starszą siostrą i też słaba relacja. A w rodzinie mamy przypadki rodzeństwa rok po roku i są bardzo zżyci.

Ja mam brata 2 lata młodszego i nie mamy praktycznie żadnego kontaktu :) Od dziecka się nie znosiliśmy... Także to wcale nie reguła :)
 
Ja też podziwiam. Moja znajoma 4 miesiące po porodzie zaszła w kolejna ciążę. Niby fajnie bo mała różnica wieku, razem się bawią, są praktycznie na tym samym etapie. Ale ja nie wyobrazam siebie tego. Takie dziecko trzeba jeszcze nosić a jak ciąża by była zagrożona to jak ? Teraz jakby nie doszło do poronienia to moja straszą miałaby 5 lat jakby się urodziła druga córka więc taka optymalną ta różnica wieku... Ale cóż stało się jak się stało

U mnie jest 7 lat i nie żałuje :)
Muszę coś zrobić to starsza zerka na młodszą, potrafi się nią chwile zająć, przeczytać książeczkę, namalować jej obrazek, tańczą nawet razem w just dance [emoji85]
 
A to tak :) teraz samo wcześniejsze cc noe jest wskazaniem, chyba że minęło od niego mniej niż 18 miesięcy :)
No nie wiem - u mnie było 26 miesięcy. Lekarka co przyjmowała poród powiedziała, że nie może mi odmówić cc, ale czy nie chcę spróbować sn - a ja ją zapytałam, co ona uważa. Powiedziała, że mogę spróbować sn (bo dziecko nie będzie duże - bo to był 35tc), a w razie czego w każdej chwili można zdecydować o cc.
 
U mnie jest 7 lat i nie żałuje :)
Muszę coś zrobić to starsza zerka na młodszą, potrafi się nią chwile zająć, przeczytać książeczkę, namalować jej obrazek, tańczą nawet razem w just dance [emoji85]
Może dlatego, że ta sama płeć, mój brat jak miał 5-6 lat też podobno na mnie zerkał ale później już przyjaźń się skończyła😅
 
reklama
Dziewczynki!
Oczekuje na okres i po chce isc do nowego specjalisty i to bedzie pierwsza wizyta u niego. Nie wiem czy udac sie zaraz po ostanim dniu krwawienia (czyli ok 5 dc) czy lepiej udac sie juz w okolicy prawdopodobnej owulacji (czyli nie mam pojecia kiedy ale na pewno nie wczesniej niz 10dc)? Dodam, ze pierwsa wizyta 250 zl... ale jesli chcialby stymulowac od razu ten cykl to chyba lepiej od razu po krwawieniu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry