reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja już wczoraj byłam w rozsypce psychicznej. Za tydzień owulacja, Encorton pomógł, a ja nie wiem czy próbować.
Co do cyst/torbieli w piersi, ja mam dwa włókniaki, już tak z hmm 10 czy 12 lat (kiedy został wykryty) mialam biposje po wykryciu, a potem raz robiłam USG i rok temu gdzieś zadrugi raz. Ogólnie to wcale o tym nie myśle, bo mało która kobieta nie ma czegoś takiego, nic się z tym nie dzieje, nawet jeden się zmniejszył ostatnio, ogólnie to wcale do tego wagi nie przywiązuje. Także spokojniej to pewnie jakieś wlokaniczki, nic się z tym nie dzieje
 
reklama
Dużo kobiet nie widzi tego śluzu a zachodzi także wiesz😁 on jest ale głęboko. Ja stosuję olej z wiesiolka od początku cyklu do owulacji i powiem ci że tego śluzu mam masę.
Powiem Ci ze ja też biorę Wiesiołek 4 tabletki dziennie, ale może tym razem cykl po prostu bezowulacyjny bo dziś już 22 dc a ani jeden pozytywny test owulacyjny...
 
Nastrój i nastawienie zmienne sto razy na minutę :p z jednej strony nie mogę się już doczekać kiedy przytulę synka, z drugiej strony cholernie się boję jak to będzie po porodzie. Nie wiem jak ogarnę dwójkę, boję się że córka będzie zazdrosna (na pewno będzie). Boję się cholernie samego szpitala - mam planowane cc wiec stresuje mnie zarówno wcześniejszy test ma covid (w razie dodatniego wyniku, najblizszy covidowy z ginekologia jest 120lm ode mnie....), przeraża mnie samotnośc i brak pomocy a będę po cc... Ale z drugiej strony tak bardzo chce go już tulic i wiedzieć że wszystko jest okej [emoji173] hormony na bank nie pomagają w tym wszystkim.... ehh

Mąż nie ma możliwości wziąć L4 po Twoim CC?
 
Powiem Ci ze ja też biorę Wiesiołek 4 tabletki dziennie, ale może tym razem cykl po prostu bezowulacyjny bo dziś już 22 dc a ani jeden pozytywny test owulacyjny...
Jejku ja biorę jedna 😁
No ja też miałam chyba bezowulacyjny bo testy negatywne były a dziś przyszedł okres.
Także zaczynamy oficjalnie pierwszy miesiąc starań 😁
 
Jejku ja biorę jedna 😁
No ja też miałam chyba bezowulacyjny bo testy negatywne były a dziś przyszedł okres.
Także zaczynamy oficjalnie pierwszy miesiąc starań 😁
Ja gdzieś wyczytałam że rano 2 i wieczorem 2, a z tego co patrzyłam to biorą jeszcze więcej 😅
To jak ja ciebie dziala jedna a na mnie cztery nie to coś musi być na rzeczy, oby to nie był ten nieszczęsny cykl bez owulacyjny.
Dziś sobie daje ostatni dzień szansy na pozytywny test bo w cyklu w którym się udało zajść w ciążę to właśnie był 22 dzień i daje sobie spokój z testami, będzie co ma być 😅
 
Ja gdzieś wyczytałam że rano 2 i wieczorem 2, a z tego co patrzyłam to biorą jeszcze więcej 😅
To jak ja ciebie dziala jedna a na mnie cztery nie to coś musi być na rzeczy, oby to nie był ten nieszczęsny cykl bez owulacyjny.
Dziś sobie daje ostatni dzień szansy na pozytywny test bo w cyklu w którym się udało zajść w ciążę to właśnie był 22 dzień i daje sobie spokój z testami, będzie co ma być 😅
A to ja też może sobie zwiększę do dwóch dziennie 😊😁
Ja ogólnie zawsze miałam upławy i dużo wydzieliny, cały czas wkładki noszę bo niekomfortowo czuje się bez. Tak jakbym w ogólnie nie miała w cyklu tych dni suchych cały czas mokro.
Jak są długie cykle to pewnie że może być tak późno owulacja. Ja teraz miałam cykl 30 dniowy więc koło 15 dnia owu powinna być ale testy wychodzily negatywne .
 
reklama
Do góry