reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

20 luty.
Rozumiem dokładnie, ale każdy wieczór kończy się "widokiem" tamtej nocy, krzykiem bólu i rozpaczy, dlaczego?, jak to?, przecież w pierwszej ciąży było książkowo..a tu 12tydz i skończyło się na morzu łez. Jeśli uda Nam się z kolejną ciążą, mój "wskaźnik" stresu chyba wybuchnie. Każdego dnia staram się czerpać tyle poztywów ile się da, ale wieczory są najtrudniejsze. W marcu był pogrzeb maleństwa.
To podobnie jak ja. Ja 24 lutego w 19 tyg. Też mam ten widok przed oczami. Mimo że oni traktują to jak poronienie to uważam że urodziłam naturalnie bo były skurcze. Widziałam rączki nóżki... Już była taka duża. Też poprzednia ciaza u mnie przebiegała prawidłowo. Też pewnie będę zestresowana w kolejnej choć wierze Że będzie ok bo w tej ciąży do straty przyczynił się wyrostek i komplikacje nim spowodowane, wyrostka już nie mam, prześwietlona jestem od a do z więc staram się nie panikować
 
reklama
Spokojnie. Ciesz się że masz skierowanie na nfz. Duża oszczędność. Też robiłam to badanie. Może właśnie dostałaś ze względu nie tylko na wyliczenie ryzyka wad ale właśnie zahamowania wzrostu, porodu przedwczesnego i preeklampsji. To jednak związane już jest z krzepliwoscią więc lekarz wie co robi. [emoji4]
Pewnie masz rację :) a czy skoro mam skierowanie na to badanie to wykonuje również te prenatalne ? Ta immunolog mi zleciła a moja gin zapewne powie że test pappa nie jest potrzebny ....
Przepraszam, może głupie pytanie ale jestem totalnie zielona 🙈
 
To podobnie jak ja. Ja 24 lutego w 19 tyg. Też mam ten widok przed oczami. Mimo że oni traktują to jak poronienie to uważam że urodziłam naturalnie bo były skurcze. Widziałam rączki nóżki... Już była taka duża. Też poprzednia ciaza u mnie przebiegała prawidłowo. Też pewnie będę zestresowana w kolejnej choć wierze Że będzie ok bo w tej ciąży do straty przyczynił się wyrostek i komplikacje nim spowodowane, wyrostka już nie mam, prześwietlona jestem od a do z więc staram się nie panikować
Dokładnie..mi na wypisie napisali wczesne poronienie, ale to uczucie i widok maleństwa już na zawsze pozostanie z Nami.
Ja mieszkam w Uk to tu od 12tyg uznaja ciaze wiec akurat mieściłam się w skali, dlatego bardziej się przejeli jak juz byłam w szpitalu po tragicznych kilku h w łazience, znajomej w 8tyg kazali radzic sobie samej w domu. I sami nam zaproponowali pogrzeb ze szpitala.
 
Kurde jestem po teleporadzie nie dał mi ddimery na nfZ i nic innego, kur... Ciśnie mi się na usta. Tyle już poszło na genetykę a łaskę robią...
Masakra z tym NFZ . Ja mam jutro teleporade zobaczymy czy mi da skierowanie do poradni genetycznej. 🙄
Tylko się zastanawiam czy mi starczy cierpliwości żeby czekać na tą wizytę a potem na badania.
 
Mówi się, ze ciąża to nie choroba a ja nawet pokusiłbym się o powiedzenie, ze wg naszych lekarzy poronienie to nie choroba i badania są niepotrzebne ;(
Dokładnie. Mam abonament w luxmedzie i już teraz nawet ich nie proszę o jakiekolwiek badania po poronieniu bo pamiętam po 2 poronieniu umówiłam teleporade z ginem i pytam czy mógłby mi dać skierowanie na badania np. hormonalne a ten się mnie pyta po co 😳 Że po dwóch poronieniach to się badań nie robi 🙄 No trochę mnie zatkało, jakaś tam gadka z tego wyszła a on mówi, że nie daje skierowań bo nie widzi potrzeby, a tak w ogóle to internista może mi dać. 🤦 Ręce mi padły. 🤷
 
reklama
Dokładnie. Mam abonament w luxmedzie i już teraz nawet ich nie proszę o jakiekolwiek badania po poronieniu bo pamiętam po 2 poronieniu umówiłam teleporade z ginem i pytam czy mógłby mi dać skierowanie na badania np. hormonalne a ten się mnie pyta po co 😳 Że po dwóch poronieniach to się badań nie robi 🙄 No trochę mnie zatkało, jakaś tam gadka z tego wyszła a on mówi, że nie daje skierowań bo nie widzi potrzeby, a tak w ogóle to internista może mi dać. 🤦 Ręce mi padły. 🤷
Ja chciałam też na hormony teraz to kazał mi do ginekologa na nfZ iść 🤷‍♀️
 
Do góry