reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym wątku. Tydzień temu miałam zabieg, najpierw dostałam tabletki, było krwawienie, ale następnego dnia zdecydowali o zabiegu :( Pierwsza ciąża, puste jajo, 8tc :( Mam mieć wizytę kontrolną w następnym tygodniu, dowiem się wtedy więcej od giną co i jak, nie ukrywam że czekamy na zielone światło. Niestety przeczytałam tylko parę stron wstecz więc trochę będę nie w temacie... Kiedy po zabiegu dostałyście zielone światło? Wiem że większość mówi o 3mc/cyklach. Liczy się że pierwszy cykl to dopiero ten po pierwszym okresie po zabiegu czy inaczej bo spotkałam się z różnymi opiniami. Jeśli zabieg w styczniu to pierwsze starania najwcześniej w kwietniu czy jest jakaś szansa wcześniej? 😃Oczywiście bezpieczeństwo przede wszystkim i wiem że lekarz wszystko powie na wizycie, ale może już tu dostanę odpowiedzi zaspokajające ciekawość :)
Ja miałam tak samo jak ty, najpierw tabletki a potem i tak zabieg, wtedy gin mówił że 3 msc muszę odczekać. Teraz byłam u nowego gin i pozwolil po pierwszej @ już się starać. Także czekam na tą pierwszą @ po zabiegu i działamy
Ja też po pierwszym okresie, a przyszedł 6 tyg od zabiegu.
Aga w którym cyklu udało Ci się dobrze pamiętam, że w 2?
cześć dziewczyny :) ppronilam w grudniu tuż przed świętami w 10 tygodniu. Poronienie samoistne. od tego cyklu mamy zielone światło do starań od lekarza. powoli się zabieramy.
Trzymam za nas wszystkie kciuki :) pozdrawiam serdecznie
Cześć koleżanko 😘
 
Ja miałam tak samo jak ty, najpierw tabletki a potem i tak zabieg, wtedy gin mówił że 3 msc muszę odczekać. Teraz byłam u nowego gin i pozwolil po pierwszej @ już się starać. Także czekam na tą pierwszą @ po zabiegu i działamy

Aga w którym cyklu udało Ci się dobrze pamiętam, że w 2?

Cześć koleżanko 😘
będziemy trzymać kciuki za twoje starania <3
 
Ja miałam tak samo jak ty, najpierw tabletki a potem i tak zabieg, wtedy gin mówił że 3 msc muszę odczekać. Teraz byłam u nowego gin i pozwolil po pierwszej @ już się starać. Także czekam na tą pierwszą @ po zabiegu i działamy

Aga w którym cyklu udało Ci się dobrze pamiętam, że w 2?

Cześć koleżanko 😘
cześć kochana :) jak się trzymasz ?
 
W drugim stymulowanym a trzecim po poronieniu, pierwszy był bez leków i zrobił mi się torbiel.
Ja miałam tak samo jak ty, najpierw tabletki a potem i tak zabieg, wtedy gin mówił że 3 msc muszę odczekać. Teraz byłam u nowego gin i pozwolil po pierwszej @ już się starać. Także czekam na tą pierwszą @ po zabiegu i działamy

Aga w którym cyklu udało Ci się dobrze pamiętam, że w 2?

Cześć koleżanko [emoji8]
 
reklama
Ja jestem na końcu i nadal nie się boje czy wszystko jest ok, myślałam, że na pewnym etapie to minie, ale chyba się myliłam. Zależy od dnia
Oj tak. Też myślałam, że jak już serduszko będzie, to się uspokoję. Potem, że po 1 ptentaalnych, połówkowych. Niestety stres chyba będzie już do końca. U mnie dziś 29+5 i cały czas myślę, czy wszystko jest ok.
 
Do góry