reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny w końcu wynik 2,30 co myślicie? 8 dzień po owulacji gdzieś. Beta z tamtej chyba spadła bo robiłam testy ciążowe kilka dni temu były negatywne chciałam sprawdzić czy jeszcze jest z tamtej. I co o tym myśleć ??
 
reklama
Do 5 uznaje się brak ciąży, ale w tej sytuacji musisz zrobić przyrost. Tylko obawiam się że 24h dostępu to będzie mało trochę....
To jest i tak wcześnie wtedy robiłam w 12 dniu po owulacji to było 51.. wiec szybko ta betę zrobiłam bo święta są tylko dlatego. Pielęgniarka mowila ze mam przyjść jutro ponieważ są te święta wydaje mi się ze coś jeśli byłabym w ciąży by urosło chociaż minimalnie
 
Dziewczyny w końcu wynik 2,30 co myślicie? 8 dzień po owulacji gdzieś. Beta z tamtej chyba spadła bo robiłam testy ciążowe kilka dni temu były negatywne chciałam sprawdzić czy jeszcze jest z tamtej. I co o tym myśleć ??
8 dzień po owulacji to naprawdę szybko. Teraz masz pewność że beta po poronieniu spadła u póki co nie jesteś w ciąży. Poczekaj do dnia miesiączki i wtedy zatestuj, bo jeszcze nic straconego.
 
To co mam dzisiaj zrobić po 24 h??
Robisz i zrób ta betę skoro już wczoraj byłaś, bo na ten moment nie wyjaśniło Ci się nic. Moja ciąża zaczęła się od wylapanej bety 1.4 więc tak na prawdę teraz to może być wszystko - albo pozostałość po poronieniu albo nowa ciąża, także nie wiesz nic w dalszym ciagu
 
A w jakiej pozycji karmisz?
Teraz karmię na leżąco. Od kiedy wprowadziłam karmienie na siedząco z poducha to zaczęły się te problemy z prezeniem i wyginaniem. Wydaje mi się, że źle ja odkładałam i podnosiłam między piersiami.
Wysoko, mogła jeszcze nie spaść.

Dziewczyny jak czytam o obniżonym, wzmożonym napięciu, terapiach i tym cholernym "prawidłowym" pielęgnowaniu noworodka to dziękuję Bogu, że to już dawno za mną... To był koszmar, płakał mały, płakałam ja razem z nim. Jak będę sobie o tym przypominać, to zrezygnuję z marzeń o kolejnym dziecku. Myślę, że nie miałabym sił, żeby znów przez to przechodzić.
Powiem Ci, że ja już też mam dość jak tylko to czytam i, że to ja swoją nie widzą mogłam zrobić jej tyle krzywdy. Mam nadzieję, że fizjoterapeuta mnie nakieruje i pomoże.

@Charlotte21 to podeślij zdjęcie Miłki jak będziesz mieć chwilę.
 
Robisz i zrób ta betę skoro już wczoraj byłaś, bo na ten moment nie wyjaśniło Ci się nic. Moja ciąża zaczęła się od wylapanej bety 1.4 więc tak na prawdę teraz to może być wszystko - albo pozostałość po poronieniu albo nowa ciąża, także nie wiesz nic w dalszym ciagu
Okej koło 22 pewnie będzie wynik dam wam znać 😨😨
 
reklama
Dodawałam makrogol do mleka. A jak rozrabialam w wodzie to robiłam w 5 ml. Najważniejsze by był podany. On się nie wchłania, raczej nie reaguje z innymi rzeczami. Na USG refluksu możesz nie zobaczyć. USG raczej nic nie pokazuje moim zdaniem. A pamiętam przeprawy z Helenka. Co do vivomixu to radzę uważać. U nas się nie sprawdził zupełnie. Powodował śluzowe kupy, krew, przerosty flory. W ogóle jestem daleka od probiotyków. Nie podaje ich dzieciom. Chyba że naturalne kiszonki.
Moge odstawic z dnia ma dzien probiotyk ? Jeden pediatra mowil aby ciagle dawac a drugi mowil ze przy kp nie trzeba 🤷‍♀️
 
Do góry