reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Destino @witch84 dziękuję za rady i poradnik. Wygląda super. Już wprowadziłan u nas zmiany w noszeniu, podnoszeni i zmianie pieluchy. Jedynie mam problem ze zmianą pozycji dziecka podczas karmienia piersią na poduszce jak chce zmienić piers. Możecie coś doradzić?
Rozmawiałam też z pediatra. Mamy sprawdzić czy to nie jest od problemów z brzuszkiem. Wprowadzić Espumisan i dicoflor. Jak nie podziała to po światach do niej dzwonić. Ale postanowiłam i tak skonsultować córkę z fizjoterapeuta, bo te wyginanie nie daje mi spokoju.
 
Chyba sie zbliza...w toalecie byl jakis lekko zabarwiony brudek i cos tam w brzuchu czuje, takze mysle, ze moze sie zacznie niedlugo :D
P.s musialam sie pochwalic, bo im szybciej sie zacznie, tym szybciej skonczy i do dziela :)
I mam pytanko. Myslicie, ze acard zaczac brac juz teraz? czy jak mi przyjdzie okres, czy jaksie skonczy? chyba akurat acard dziala doraznie od razu i nie kumuluje sie jakos? jesli tak, to lepiej po okresie? Doradzicie?
 
Gdzie mi pobiorą krew .. nic mi nie da beta bo muszę mieć dwa wyniki bety conajmniej bo z poprzedniej nie wiem czy spadło wszystko wiec muszę wiedzieć czy rośnie a teraz święta Do poniedziałku nigdzie nie pobiorę krwi :(

To tak samo nie będziesz wiedziała czy test wskazuje na poprzednią ciąże [emoji2368] Nawet możesz zrobić jutro i pojutrze, bo chodzi tylko o fakt przyrostu.
 
Chyba sie zbliza...w toalecie byl jakis lekko zabarwiony brudek i cos tam w brzuchu czuje, takze mysle, ze moze sie zacznie niedlugo :D
P.s musialam sie pochwalic, bo im szybciej sie zacznie, tym szybciej skonczy i do dziela :)
I mam pytanko. Myslicie, ze acard zaczac brac juz teraz? czy jak mi przyjdzie okres, czy jaksie skonczy? chyba akurat acard dziala doraznie od razu i nie kumuluje sie jakos? jesli tak, to lepiej po okresie? Doradzicie?
Myślę że lepiej poczekaj aż się pierwsza @ skończy i wtedy zacznij brać ;) on działa do 7 dni w organizmie, więc jeśli później będziesz miała mocne @ to możesz na ich czas odstawić. Ale brać w czasie miesiączki też spokojnie można jeśli nie jest jakaś bardzo obfita. Natomiast ta pierwsza po poronieniu bym przeczekala bo ona może być różna, A po co sobie dokładać ;)
 
Chyba sie zbliza...w toalecie byl jakis lekko zabarwiony brudek i cos tam w brzuchu czuje, takze mysle, ze moze sie zacznie niedlugo :D
P.s musialam sie pochwalic, bo im szybciej sie zacznie, tym szybciej skonczy i do dziela :)
I mam pytanko. Myslicie, ze acard zaczac brac juz teraz? czy jak mi przyjdzie okres, czy jaksie skonczy? chyba akurat acard dziala doraznie od razu i nie kumuluje sie jakos? jesli tak, to lepiej po okresie? Doradzicie?

Możesz zacząć brać teraz albo po okresie. Ja zaczynałam po okresie jakoś a potem już nie robiłam przerw na okres bo nie mam dużego krwawienia.
 
reklama
Do góry