reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ok, to moze zrobie sobie po swietach to jeszcze...
Edit: Znalazlam stare badania Insulina: 3,7 , a glukoza 88.
To z lipca 2019, czyli cos ccyba robilam wtedy pod tym katem, Jak obliczyc ten wskaznik?
 
Ostatnia edycja:
@aga.i.nieszka wczoraj trafiłam na twoją historię z poronieniem i też długo nie wiedziałaś, że coś się dzieje złego.....
Tak na logikę to organizm powinien dostać jakiś sygnał, że ciąża obumarła a u mnie na 6+6 niby się zatrzymała a dziś 10 +5 i cisza 🙈🙈🙈😱
 
@aga.i.nieszka wczoraj trafiłam na twoją historię z poronieniem i też długo nie wiedziałaś, że coś się dzieje złego.....
Tak na logikę to organizm powinien dostać jakiś sygnał, że ciąża obumarła a u mnie na 6+6 niby się zatrzymała a dziś 10 +5 i cisza 🙈🙈🙈😱

Ja też około 2 tygodnie chodziłam z obumarla ciąża. Dowiedziałam się dopiero na kontrolnym usg. Objawy nie ustawały mało tego ja miałam straszne mdłości cały czas.

@agaaataaaa taki jest plan między świątecznymi obiadkami 🤣🤦‍♀️
 
@aga.i.nieszka wczoraj trafiłam na twoją historię z poronieniem i też długo nie wiedziałaś, że coś się dzieje złego.....
Tak na logikę to organizm powinien dostać jakiś sygnał, że ciąża obumarła a u mnie na 6+6 niby się zatrzymała a dziś 10 +5 i cisza 🙈🙈🙈😱
To musiałaś wątki nadrabiać daleko 🙈 tak to fakt, nie miałam żadnych objawów zatrzymania ciąży ale też żadnych objawów ciąży. Czasem tak jest że organizm nie wykrywa że ciąża obumarła. Czekasz na wynik bety??
 
reklama
Do góry