reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja mam zalecane 75 podczas starań i od pozytywnego testu 150. Część Dziewczyn widziałam że już podczas starań tak jak Ty ma zalecane 150 tyle że nie wiem czy biorą w jednej dawce czy dwa razy po 75.
No dobra zobaczymy, do tej pory acard brałam w sumie krótko, z dwa tyg w czasie starań i ciąż. Także może warto i te dwie dawki, dzięki Dziewczynki 🥰
 
reklama
A heparyna 0.6 z jakiego powodu? Profilaktycznie zazwyczaj dają 0.4. Wiesz dlaczego masz więcej? Według lekarza lepsza wyższa dawka czy antyXA miałaś robione ? Boję się że to moje 0.4 Może być mało też jednak.
Heparyna 0,6, acard 75, a co do sterydów - Metypred na początku 16 Mg, później 12 Mg, teraz 6 Mg i za tydzień już zejdę do 4 Mg i to będzie ostatni tydzień
 
A heparyna 0.6 z jakiego powodu? Profilaktycznie zazwyczaj dają 0.4. Wiesz dlaczego masz więcej? Według lekarza lepsza wyższa dawka czy antyXA miałaś robione ? Boję się że to moje 0.4 Może być mało też jednak.
A ja miałam cała ciążę z córką 0.4 mimo że.skonczylam z waga 90kg, to wszytko było okej ;)
 
A heparyna 0.6 z jakiego powodu? Profilaktycznie zazwyczaj dają 0.4. Wiesz dlaczego masz więcej? Według lekarza lepsza wyższa dawka czy antyXA miałaś robione ? Boję się że to moje 0.4 Może być mało też jednak.
Profilaktycznie. Nie mam żadnych mutacji i innych powodów by brać heparynę. 0,6 bo tak gin wyliczył w stosunku do mojej wagi, mimo ze przed ciąża ważyłam 56-57 kg. A w poprzedniej ciąży miałam 0,4 , tyle ze nie pytał ile wazę. W każdym razie tamta była biochemiczna
 
Dziewczyny ja jak zobaczylam 2 kreski odstawiłam Metforminę, nie wiem co teraz, zacząć brać czy jak? Endokrynologa mam dopiero w marcu
 
Ja czekałam do kontroli u ginekologa i ona zadecydowała że mam wrócić do mety.
Swoją drogą nie wiem czy wiesz, że nagłe odstawienie mety w ciąży może powodować poronienia. Ja zrobiłam to samo przy pierwszej ciąży. Oczywiście nie mam żadnej wiedzy na temat przyczyny poronienia ale teraz już profilaktycznie biorę metę cały czas w ciąży.
Dziewczyny ja jak zobaczylam 2 kreski odstawiłam Metforminę, nie wiem co teraz, zacząć brać czy jak? Endokrynologa mam dopiero w marcu
 
Ja czekałam do kontroli u ginekologa i ona zadecydowała że mam wrócić do mety.
Swoją drogą nie wiem czy wiesz, że nagłe odstawienie mety w ciąży może powodować poronienia. Ja zrobiłam to samo przy pierwszej ciąży. Oczywiście nie mam żadnej wiedzy na temat przyczyny poronienia ale teraz już profilaktycznie biorę metę cały czas w ciąży.
Też o tym słyszałam, ale konsultowałam z 3 ginekologami i każdy kazał odstawić. Twój pozwolił brać? Czy zmieniłaś dawkę?
 
reklama
Do góry