reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny, jestem po badaniu prenatalnym. Niestety krwiak nadal jest i za dużo się nie zmniejszył, ale został jeden. Powinien się wchłonąć. Z dzieckiem na szczęście wszystko dobrze, serduszko bije, rozwija się prawidłowo, rośnie. Pępowina prawidłowej budowy, trójnaczyniowa. Zalecenia nadal leżeć i brać leki. Mój poziom wiary w powodzenie tej ciąży został podbudowany. Walczymy z maluszkiem dalej💪
No i tak ma być :) jejku, ale się cieszę że wszystko okej :)
 
Jak już mamy temat badań, to zerkniecie na moje? Wydaje mi się, że tu ok chyba? Ale może się nie znam, wolę Was zapytać 🙂mam nadzieję, że widac
 

Załączniki

  • 16080408927995060484578359502956.jpg
    16080408927995060484578359502956.jpg
    3,7 MB · Wyświetleń: 59
Ja przyjmowałam tylko w ciąży. Natomiast wcześniej gin mi zrobił „miesiąc testowy” żeby sprawdzić czy te sterydy będą na mnie w ogóle działać i przez miesiąc brałam na spróbowanie. Ale coś mi świta, ze któraś z dziewczyn brała już w czasie starań, choć mogę się mylić
Jaka ty dawke bierzesz bo ja no e pamiętam? Zeszłaś już że sterydów bo ja nadal na 15 mg o chyba po pon. wizycie zacznę co 2.5 mg schodzić.
 
reklama
No mi żaden z dwóch ginekologów do których chodzę nie zalecił badań jakichkolwiek. Poronienia się zdarzają i trzeba znów próbować z otwartą głową. Ale na własną rękę poszłam do immunologa i Pani immunolog powiedziała wprost że oczywiście mogę się starać bez sprawdzania czegokolwiek ale jeśli mam finansowo możliwość to warto kilka rzeczy sprawdzić bo może to co wyjdzie i leczenie jakie się wdroży uchroni nas przed potencjalną kolejną stratą. Więc w sumie wydałam 1200 zł i zrobiłam te badania które zaleciła plus kilka powtórzyłam bo miałam już stare wyniki (kwas foliowy , B12, hokocysteina, D3, witamina A). Komórki NK to dopiero pierwszy wynik który otrzymałam a już widzę że coś jest na rzeczy. Tylko że z tego co mówił mi lekarz i czytałam na forum to do 6 tygodni po poronieniu dają najlepszy obraz sytuacji. Rozważ jak jest w Twoim przypadku.
Ile kosztowało badanie na komórki nk? Czy coś do tego warto jeszcze zrobić zeby był pełen obraz?
 
Do góry