reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Warto sprawdzić, bo były tu już takie przypadki. Dziewczyna zachodzilas zawsze do strzalu, A po 2 poronieniach zrobiły się jej zrosty i kilka miesięcy nic. Dopiero po drożności zaszła od razu ;)




No chciałam poczekać do świąt, ale skoro już zaczęłam temat, to się wam przyznam. Tak jestem w ciąży ❤❤ dziś 11+4 :) boję się Jak cholera, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Gratuluję ❤️❤️❤️ na kiedy termin??
 
A Ty Ty chciałaś w tajemnicy utrzymać taką radość [emoji3]
Warto sprawdzić, bo były tu już takie przypadki. Dziewczyna zachodzilas zawsze do strzalu, A po 2 poronieniach zrobiły się jej zrosty i kilka miesięcy nic. Dopiero po drożności zaszła od razu ;)




No chciałam poczekać do świąt, ale skoro już zaczęłam temat, to się wam przyznam. Tak jestem w ciąży [emoji173][emoji173] dziś 11+4 :) boję się Jak cholera, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
No rozumiem. Przykro mi że taka trudna ta Twoja droga. Zwłaszcza że też mam swój gabinet i wiem jak to jest z tym planowaniem pod ciążę wszystkiego.

Tak czy siak trzymam kciuki żeby się wszystko udało i już niedługo były 2 kreski na teście a później zdrowa dzidzia [emoji173]
@Agnieszka_1988 Wiesz co, dwa poronienia są za mną. Ostatnie w czerwcu. W pierwszej nie pojawiło się serduszko, w drugiej wszystko było idealnie, ale wszystko się zatrzymało w ponad 8 tyg. Po 3 odczekanych cyklach starania z acardem i we wrześniu zaś klapa, tym razem biochemiczna. Od tego czasu nie umiem już zajść. Choć w tamte 3 ciąże zachodziłam od razu. Podejrzewałam, ze to może acard blokuje owu, ale dziewczyny tutaj zaprzeczyły. I sama już nie wiem, co robić. Mam własny gabinet, wszystko planuje pod ewentualną ciążę, a tu taka klapa. :( Zrobiłam kilka badań, ale u mnie prawdopodobna przyczyna jest wada macicy.
 
reklama
@roki_1991 No jak mogłaś nic nie powiedzieć? :p Jak tyle dotrwałaś, to już musi być dobrze. A nie chciałaś zrezygnować z wychowawczego i pobierać chorobowe? :p
Wiesz co, myślałam o tym, ale ciąża po stracie, jak sama wiesz, to cholerny strach i niepewność co będzie jutro.... dlatego stwierdziłam że wolę zostać na wychowawczym, nic nikomu nie mówić, bo potem w razie czego znowu te pytania i w ogóle.... A na szczescie mnie aż tak sytuacją finansowa nie zmuszala. Choć już się przyda jakiś grosz :p

A Ty Ty chciałaś w tajemnicy utrzymać taką radość [emoji3]
Haha, no to jak kto, ale Ty akurat nie masz o co mieć pretensji :D

Dziewczyny, dziękuję wam za wszystko miłe słowa :) wiecie jak to jest... stres co będzie jutro, strach i niepewność... bałam się przyznać nawet chyba trochę sama przed sobą... dalej jeszcze jestem bardzo ostrozna, dopiero wczoraj powiedzieliśmy tesciom (chociaż teściowa czarownica już się dawno domyslila :p ). Wiedzieli tylko moi rodzice tak na prawdę no i mąż. W pracy dopiero się wczoraj przyznalam.. ciagle ten strach we mnie siedzi i odbiera mi radość z tej ciąży :(
 
Do góry