reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A przypadkiem teraz nie jest tak, że jak osoba ma pozytywny test to trafia na izolację. Do tego automatycznie na kwarantannę trafiają wszyscy domownicy, a ich kwarantanna trwa tyle co izolacja chorego + 7 dni?

Tak dokładnie tak jest. Rodziny nie badają wiec automatycznie ma dłuższa kwarantannę.
 
reklama
Gdzieś czytałam że ponoć pod koniec już się nie tyje a nawet traci [emoji848]

Nic nie słyszałam [emoji16] Ja w całej ciąży też przytyłam 13kg a teraz mam już -5kg od tamtej wagi. Ale nie schudłam między ciążami i w sumie do mojej wagi idealnej brakuje mi 1-2kg [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Nic nie słyszałam [emoji16] Ja w całej ciąży też przytyłam 13kg a teraz mam już -5kg od tamtej wagi. Ale nie schudłam między ciążami i w sumie do mojej wagi idealnej brakuje mi 1-2kg [emoji846][emoji846][emoji846]
Wiesz... Ja tak czytam i szukam symptomów porodu [emoji1787][emoji1787][emoji28]
 
A ja jestem z Lublina☺ to może będzie lepiej z krwi, sami mi pobiorą i dobrze to zrobią, bo wymaz to sama to boje się, że coś złe sobie tam pobiore
@Takaja123 Ty też z okolic?

Ooo ja robiłam na ul. Radziwiłowskiej. Tylko tam robią.
Można powiedzieć, że z okolic mam jakieś 70km do Lublina 🙂
Też się bałam wymaz sama robic więc zdecydowałam się w luxmedzie 🙂
 
Ooo ja robiłam na ul. Radziwiłowskiej. Tylko tam robią.
Można powiedzieć, że z okolic mam jakieś 70km do Lublina 🙂
Też się bałam wymaz sama robic więc zdecydowałam się w luxmedzie 🙂
No to wiem gdzie. Moje rodzinne strony też 70 km od Lublina, ale studiowałam tutaj i mieszkam już od paru lat na stałe. Ja chyba też tak zrobię w takim razie ale poczekam już na to jakie badania mi zleci, mój mąż kazał już nie wychodzić mi przed szereg, tylko narazie zająć się sobą i odpocząć. Może i racja.
 
reklama
Do góry