reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wymaz z policzka jest do badań genetycznych tak? To możesz zrobić, geny się nie zmieniają podczas przeziębienia czy ciąży.
No właśnie wiem, dlatego nie czaje, może chciała żebym wsyztsko razem potem zrobiła. A powiedzcie czy długo czekaliście na wynik potem? Bo jak długo, to może serio już zrobię
 
@kasiula222 cieszę się już będzie dobrze [emoji3590] Dzieciatko czekało aż wprowadzicie się do nowego domku [emoji6]

@mohaaa to dobrze, że trzymasz ale ten cykl bez starań był. Muszę doprowadzić się do ładu, mąż też. [emoji16]


@Humhum @monika1708 to niedługo będziecie tulić swoje skarby super, cieszę się [emoji16][emoji3590][emoji3059]
Kochana mam nadzieje ze tak bedzie i modlę się o to by urodzić zdrowe dziecko... Widocznie to musi być mój czas nowe mury nowe dziecko :)
Mam nadzieję że i u ciebie za chwilę się cis pojawi bo Ty taka dobra duszka jesteś :)))
 
Widzę że u was była niezła akcja... dobrze że chociaż Ty byłaś czujna. Masakra, teraz chorować na cokolwiek to strach, bo wszyscy dookoła olewaja. I mamy tylko covid, resztą chorób zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... czytałam kiedyś historię faceta ( jakoś w kwietniu czy maju) że miał zapalenie wyrostka, temperatura 38st i ewidentnie objawy wyrostka, to co woził od szpitala do szpitala żeby mu test na covid zrobić, bo to na pewno covid skoro gorączka. W ostatniej chwili w końcu jakiś lekarz wziął go na stół


Ja i chyba wszystkie dziewczyny tu, brałam pakiet na trombofilie, gdzie badają 6 genów - vLeiden, pai1, mthfr x2, vr2 i coś jeszcze. I to geny, więc jeśli chcesz to śmiało możesz robić teraz. Jeśli wolisz poczekać to też możesz :)
A ile kosztuje ten pakiet?
 
reklama
Do góry