reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To wydaje mi się że bez wizyty w szpitalu i zabiegu się nie obejdzie ☹️ powiem Ci tak z jednej strony strach bo to ingerencja w cialo zwłaszcza jeżeli planuje się dalsze starania. A z drugiej strony dostajesz tabletkę, po kilku godzinach dostajesz skurczy i krwawienia i od razu idziesz na zabieg... Oczywiście znieczulenie ogólne i jak się budzisz to nic cię nie boli i psychicznie już jest lepiej... Także wydaje mi się że lekarz trochę przyszal z tym odległym terminem. Bo mimo że ja dostałam skierowanie do szpitala 05.08 i poszłam 10.08 to lekarze byli zaskoczeni że czekałam i że po co czekałam że już bym miała z glowy... A nie psychicznie jeszcze się męczyć.
Lekarz dał mi skierowanie w poniedziałek na wczoraj na covid i w czwartek na izbe, ale w szpitalu wczoraj mnie odesłali z innymi datami
 
Ooo no to widzę co szpital to obyczaj... Ja dostałam 2 tabletki cytotec czy jakoś tak i po 3h miałam krwawienie dość silne... Po zabiegu lekkie plamienie 4 dni.
ja miałam do wyboru, ale stwierdzili, że po co mam odczuwać ból, skoro i tak będą musieli zrobić zabieg. Uważam, że dzięki temu sporo sobie cierpienia zaoszczędziłam.
 
reklama
Po jakim czasie dostała Pani zielone światło na starania?
Byłam u lekarza 3 tygodnie po zabiegu i powiedział, że w środku jest okej, ale teoretycznie powinno się odczekać 4 cykle. Był mało wylewny w informacjach, bo nie miałam stałego lekarza i u niego byłam pierwszy raz.
W ciąże zaszłam dopiero 7 miesięcy po zabiegu, w 2 cyklu starań, (teoretycznie w pierwszym :D ) ponieważ chciałam się uporać sama ze sobą, jednak wiele lekarzy mówi, że można działać od razu.
 
Do góry