reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jejku...co za historia 😱 nie wyobrazam sobie tego... przekaz koleżance ze trzynam za nia kciuki. Matko jefyna w 23 tc stracić dxuecko 😪😪 oby dr janosz byla dostępna ✊✊

A Miłka ma się dobrze 😊 dokładnie dzisiak skonczyla 11 tygodni.
Jaka przesłodka 😍😍 kiedy to zleciało 11tyg!? Jak sobie radzisz w roli mamy ?? :)

Dziewczyny a jak to jest z tym czopem który odchodzi przed porodem?? Ile wcześniej Wam odchodził i czy łatwo go rozpoznać?? Bo ja mam ostatnio często grudkowata wydzieline i w sumie nie wiem czy to czop odchodzi w kawałkach czy to zwykła wydzielina... Ostatnio też miałam krwawe plamienie ale było to po wizycie u lekarza więc lekarz mówił że żadnego powodu do zmartwień nie ma i faktycznie dzień po wizycie był koniec ale tez była jakaś za barw i ona grudka coś jak skrzep
 
reklama
Harry Potter...uwielbiam 🥰 no szogun z niej. Ciagke probuje jej orzyczesac włosy a tata jak ja nie widzę to jej czesze pod wlos. Mówi, że dla niej wteeycnajpiekniejsza jest 🤷‍♀️🥰 pokaz Zuzanne ! 🥰 pewnie duza dziewczyna.
Tatusiowa córeczka, nie ma co 😉 u nas w poniedziałek minęło 14 tygodni.

U nas powoli kończy się miejsce w gondoli dla Zuzinka 🙈
Bardzo ją wyciąga, po tacie będzie wysoka dziewczyna ❤
IMG_20200728_153412.jpg



@Jivka mogę Cię pomęczyć o tych waszych problemach z brzuszkiem Łucji? Czy to tylko brzuszek, czy jakieś zmiany skórne też się robily?
Zachodzę w głowę, bo mamy parę zmian na rękach i nóżce, wzdęcia, przelewania w brzuszku, pręży się, mała totalnie nie chce jeść... 🙄
I teraz próbuje powiązać temat, czy to jakaś nietolerancja pokarmowąla, czy AZS, czy wszystko w jednym, czy zbieg okoliczności.
Wizytę u pediatry dopiero mam w środę.. 🙄



@Paula919191 u mnie w szpitalu odszedł przy rozwarciu ok 4 cm, na pewno tego nie pomylisz z niczym innym 😅
 
Jaka przesłodka 😍😍 kiedy to zleciało 11tyg!? Jak sobie radzisz w roli mamy ?? :)

Dziewczyny a jak to jest z tym czopem który odchodzi przed porodem?? Ile wcześniej Wam odchodził i czy łatwo go rozpoznać?? Bo ja mam ostatnio często grudkowata wydzieline i w sumie nie wiem czy to czop odchodzi w kawałkach czy to zwykła wydzielina... Ostatnio też miałam krwawe plamienie ale było to po wizycie u lekarza więc lekarz mówił że żadnego powodu do zmartwień nie ma i faktycznie dzień po wizycie był koniec ale tez była jakaś za barw i ona grudka coś jak skrzep
Nie wiem kiedy zleciało. Za chwilę pannica bedzie mjala 3 miesiave. 🤗 jak sobie radzę? Mam nadzieje ze dobrze. 😁 czasem dziwie sie ze mimo ze chce się bardzo dziexka i sie o nie walczy o kocha nad życie to tez można czuć się zdenerwowanym na niego. To byla dla mnie nowość 🤣

U mnie czop nie odchodzil. Miała rez gesta wydzieline ale lekarz mi mówił ze to nie to. Zważywszy ze mialam infekcje intymne. Wszysie na antybiotykach.
Wiec nie pomogę. Wody tez odeszły mi dopiero przy porodzie jak bylo 10 cm rozwarcia. Jak u Ciebie sytuacja wygląda teraz ? 🤔🥰

Tatusiowa córeczka, nie ma co 😉 u nas w poniedziałek minęło 14 tygodni.

U nas powoli kończy się miejsce w gondoli dla Zuzinka 🙈
Bardzo ją wyciąga, po tacie będzie wysoka dziewczyna ❤
Zobacz załącznik 1156038


@Jivka mogę Cię pomęczyć o tych waszych problemach z brzuszkiem Łucji? Czy to tylko brzuszek, czy jakieś zmiany skórne też się robily?
Zachodzę w głowę, bo mamy parę zmian na nogach i nóżce, wzdęcia, przelewania w brzuszku, pręży się, mała totalnie nie chce jeść... 🙄
I teraz próbuje powiązać temat, czy to jakaś nietolerancja pokarmowąla, czy AZS, czy wszystko w jednym, czy zbieg okoliczności.
Wizytę u pediatry dopiero mam w środę.. 🙄



@Paula919191 u mnie w szpitalu odszedł przy rozwarciu ok 4 cm, na pewno tego nie pomylisz z niczym innym 😅
Widac ze dluga dziewczyna i tez szczupła! No modelka! A ile teraz wazy ? Tak ladnie wygląda 😁
 
Jaka przesłodka [emoji7][emoji7] kiedy to zleciało 11tyg!? Jak sobie radzisz w roli mamy ?? :)

Dziewczyny a jak to jest z tym czopem który odchodzi przed porodem?? Ile wcześniej Wam odchodził i czy łatwo go rozpoznać?? Bo ja mam ostatnio często grudkowata wydzieline i w sumie nie wiem czy to czop odchodzi w kawałkach czy to zwykła wydzielina... Ostatnio też miałam krwawe plamienie ale było to po wizycie u lekarza więc lekarz mówił że żadnego powodu do zmartwień nie ma i faktycznie dzień po wizycie był koniec ale tez była jakaś za barw i ona grudka coś jak skrzep
Popatrz na zdjęcia na necie, dobrze go oddają. Mi odchodzil 2 tygodnie przed porodem syna i prawie tyle przed porodem corki
 
Tatusiowa córeczka, nie ma co 😉 u nas w poniedziałek minęło 14 tygodni.

U nas powoli kończy się miejsce w gondoli dla Zuzinka 🙈
Bardzo ją wyciąga, po tacie będzie wysoka dziewczyna ❤
Zobacz załącznik 1156038


@Jivka mogę Cię pomęczyć o tych waszych problemach z brzuszkiem Łucji? Czy to tylko brzuszek, czy jakieś zmiany skórne też się robily?
Zachodzę w głowę, bo mamy parę zmian na rękach i nóżce, wzdęcia, przelewania w brzuszku, pręży się, mała totalnie nie chce jeść... 🙄
I teraz próbuje powiązać temat, czy to jakaś nietolerancja pokarmowąla, czy AZS, czy wszystko w jednym, czy zbieg okoliczności.
Wizytę u pediatry dopiero mam w środę.. 🙄



@Paula919191 u mnie w szpitalu odszedł przy rozwarciu ok 4 cm, na pewno tego nie pomylisz z niczym innym 😅
Zuzikkk tez ślicznotka 🥰🥰 aż jestem ciekawa jak moja córeczka będzie wyglądała 😁😁 no to u mnie na pewno nie czop skoro mówisz że nie da się z niczym pomylić ;p no nic dalej czekam haha
Nie wiem kiedy zleciało. Za chwilę pannica bedzie mjala 3 miesiave. 🤗 jak sobie radzę? Mam nadzieje ze dobrze. 😁 czasem dziwie sie ze mimo ze chce się bardzo dziexka i sie o nie walczy o kocha nad życie to tez można czuć się zdenerwowanym na niego. To byla dla mnie nowość 🤣

U mnie czop nie odchodzil. Miała rez gesta wydzieline ale lekarz mi mówił ze to nie to. Zważywszy ze mialam infekcje intymne. Wszysie na antybiotykach.
Wiec nie pomogę. Wody tez odeszły mi dopiero przy porodzie jak bylo 10 cm rozwarcia. Jak u Ciebie sytuacja wygląda teraz ? 🤔🥰


Widac ze dluga dziewczyna i tez szczupła! No modelka! A ile teraz wazy ? Tak ladnie wygląda 😁
Kurde to u Ciebie w ogóle wszystko nie po kolei 😅 u mnie sytuacja stabilna że tak powiem ;p nic nie boli, nic nie ciągnie, zero skurczy, czopa nie widać, wód też ;p tkwię w ciąży dalej ale już jestem blisko finiszu więc chciałbym mieć jakieś sygnały przynajmniej 😆 dziś mamy 36+5 dni a ja się czuje świetnie wręcz ;p dziś wlazłam po schodach na 3 piętro to nawet zadyszki nie miałam gdzie z 3tygodnie temu ledwo zipalam po schodach więc mam jakiś przypływ energii :)
 
Ja mam zły kariotyp. Nie mam jeszcze dziecka.
2 poronienia zatrzymane w 8 tygodniu, 1 ciąża biochemiczna. Obecnie jestem w czwartej, dopiero 5 tydzień - więc nie wiem co będzie.
Doktor powiedział, że u mnie ryzyko poronienia wynosi 30%, ryzyko urodzenia chorego dziecka takie jak populacyjne około 1%.
Uznałam, że dam sobie jeszcze rok na naturalne starania jak się nie uda to in vitrto z diagnostyka zarodków.
Czyli szansę są na zdrową ciaze . A jaką masz mutacje ?
 
Tatusiowa córeczka, nie ma co [emoji6] u nas w poniedziałek minęło 14 tygodni.

U nas powoli kończy się miejsce w gondoli dla Zuzinka [emoji85]
Bardzo ją wyciąga, po tacie będzie wysoka dziewczyna [emoji173]
Zobacz załącznik 1156038


@Jivka mogę Cię pomęczyć o tych waszych problemach z brzuszkiem Łucji? Czy to tylko brzuszek, czy jakieś zmiany skórne też się robily?
Zachodzę w głowę, bo mamy parę zmian na rękach i nóżce, wzdęcia, przelewania w brzuszku, pręży się, mała totalnie nie chce jeść... [emoji849]
I teraz próbuje powiązać temat, czy to jakaś nietolerancja pokarmowąla, czy AZS, czy wszystko w jednym, czy zbieg okoliczności.
Wizytę u pediatry dopiero mam w środę.. [emoji849]



@Paula919191 u mnie w szpitalu odszedł przy rozwarciu ok 4 cm, na pewno tego nie pomylisz z niczym innym [emoji28]
Hmm no u Łucji wyglądało to bardzo podobni jak opisujesz [emoji848] Strasznie prężyła się podczas odbijania, jak jadła to słyszałam dziwne dźwięki z jelit, jakby coś do studni wpadało [emoji85] Oprócz tego miała szorstkie poliki i troszkę też wysypki na klatce piersiowe i ramionach. Ah i odparzenia. Miała takie straszne ze absolutnie niczym nie mogłam tego doleczyć (nawet tormentalum :/). Dopiero robiona maść z apteki. Potem znalazłam mustelę, która działa fantastycznie i używamy do dzisiaj [emoji4]
 
reklama
Zuzikkk tez ślicznotka 🥰🥰 aż jestem ciekawa jak moja córeczka będzie wyglądała 😁😁 no to u mnie na pewno nie czop skoro mówisz że nie da się z niczym pomylić ;p no nic dalej czekam haha

Kurde to u Ciebie w ogóle wszystko nie po kolei 😅 u mnie sytuacja stabilna że tak powiem ;p nic nie boli, nic nie ciągnie, zero skurczy, czopa nie widać, wód też ;p tkwię w ciąży dalej ale już jestem blisko finiszu więc chciałbym mieć jakieś sygnały przynajmniej 😆 dziś mamy 36+5 dni a ja się czuje świetnie wręcz ;p dziś wlazłam po schodach na 3 piętro to nawet zadyszki nie miałam gdzie z 3tygodnie temu ledwo zipalam po schodach więc mam jakiś przypływ energii :)
Ja najmilej wspominam 8 miesiac. 😁 bo potem mi die ciagnelo. Na forum dziewczyby rodzily w 36, 38, 39, a ja dotrwałam do 41, a jak bylam tez jak ty teraz to wydawało mi się ze to juz zaraz a minęły pełne 5 tygodni zanim urodzilam 😁
Tez sie nie mogę doczekać aż poznamy twoja pieknosc 😇

@nnat.
Kawal dziewczyby !!! Siper idziecie. Śliczniutka jest.
 
Do góry