reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej dziewczyny, to znowu ja. dziś mija tydzień od poronienia. W poniedziałek zaczęło sie silne krwawienie, które trwa do teraz. Momentami naprawdę leci tego okropnie dużo, caly czas mocno czerwona krew i skrzepy. W nocy dziś wstawałam co godzinę, bo cieklo po nogach. Czy tak silne krwawienie może sie utrzymywać? Dziś w pracy zaczęły mi bez powodu krwawić dziąsła, dowiedziałam sie, że może być to początek anemii - to ciągle krwawienie na pewno nie pomaga :(
 
reklama
hej dziewczyny, to znowu ja. dziś mija tydzień od poronienia. W poniedziałek zaczęło sie silne krwawienie, które trwa do teraz. Momentami naprawdę leci tego okropnie dużo, caly czas mocno czerwona krew i skrzepy. W nocy dziś wstawałam co godzinę, bo cieklo po nogach. Czy tak silne krwawienie może sie utrzymywać? Dziś w pracy zaczęły mi bez powodu krwawić dziąsła, dowiedziałam sie, że może być to początek anemii - to ciągle krwawienie na pewno nie pomaga :(
Ja miałam tydzień takie intensywne, potem już normalne. Mi mocno gęstniała krew w ciąży, więc jak zaczęło się poronienie, to fizycznie poczułam się lepiej. Może skonsultuj to z lekarzem
 
@Charlotte21 bardzo ci dziękuję. Dziś sporo się wyjaśni. Dziewczyna też ma ciężka historię położnicza za sobą, jedno poronienie, martwy synek Ur w 23tc, żyjąca córeczka wcześniak z 30tc i teraz ciąża bliźniacza jeden maluch odszedł, a drugi...dowie się. Dziewczyna ma 32 lata. Przykre to. Dlatego też bardzo a bardzo ci dziękuję, bo wreszcie ktoś potraktował ja jak człowieka.

A co u ciebie, jak maleństwo?
 
@Charlotte21 bardzo ci dziękuję. Dziś sporo się wyjaśni. Dziewczyna też ma ciężka historię położnicza za sobą, jedno poronienie, martwy synek Ur w 23tc, żyjąca córeczka wcześniak z 30tc i teraz ciąża bliźniacza jeden maluch odszedł, a drugi...dowie się. Dziewczyna ma 32 lata. Przykre to. Dlatego też bardzo a bardzo ci dziękuję, bo wreszcie ktoś potraktował ja jak człowieka.

A co u ciebie, jak maleństwo?
Jejku...co za historia 😱 nie wyobrazam sobie tego... przekaz koleżance ze trzynam za nia kciuki. Matko jefyna w 23 tc stracić dxuecko 😪😪 oby dr janosz byla dostępna ✊✊

A Miłka ma się dobrze 😊 dokładnie dzisiak skonczyla 11 tygodni.
 

Załączniki

  • 20200728_163452.jpg
    20200728_163452.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 53
Witam czy jest ktoś tutaj ze złym kariotypem . Dzisiaj dzwoniłam do poradni genetycznej po wynik okazało się że kariotyp męża wymaga konsultacji. Nie wiem jescze dokładnie co i jak ale strasznie się martwię 2 ciaze stracone teraz 3 , 8 tydzień nie wiem co będzie ..
 
Jejku...co za historia [emoji33] nie wyobrazam sobie tego... przekaz koleżance ze trzynam za nia kciuki. Matko jefyna w 23 tc stracić dxuecko [emoji25][emoji25] oby dr janosz byla dostępna [emoji110][emoji110]

A Miłka ma się dobrze [emoji4] dokładnie dzisiak skonczyla 11 tygodni.
Jest prześliczna.
Dr Janosz na urlopie. Wysłała ja do męża...
 
Czy ktoś mając zły kariotyp ma tutaj dziecko zdrowa dziecko?
Ja mam zły kariotyp. Nie mam jeszcze dziecka.
2 poronienia zatrzymane w 8 tygodniu, 1 ciąża biochemiczna. Obecnie jestem w czwartej, dopiero 5 tydzień - więc nie wiem co będzie.
Doktor powiedział, że u mnie ryzyko poronienia wynosi 30%, ryzyko urodzenia chorego dziecka takie jak populacyjne około 1%.
Uznałam, że dam sobie jeszcze rok na naturalne starania jak się nie uda to in vitrto z diagnostyka zarodków.
 
Jejku...co za historia 😱 nie wyobrazam sobie tego... przekaz koleżance ze trzynam za nia kciuki. Matko jefyna w 23 tc stracić dxuecko 😪😪 oby dr janosz byla dostępna ✊✊

A Miłka ma się dobrze 😊 dokładnie dzisiak skonczyla 11 tygodni.
Boże, jaki fryz 🤩😍
Skojarzyła mi się od razu z zaczeską Gilderoya Lockharta z Harrego Pottera 🙈😂
 
reklama
Boże, jaki fryz 🤩😍
Skojarzyła mi się od razu z zaczeską Gilderoya Lockharta z Harrego Pottera 🙈😂
Harry Potter...uwielbiam 🥰 no szogun z niej. Ciagke probuje jej orzyczesac włosy a tata jak ja nie widzę to jej czesze pod wlos. Mówi, że dla niej wteeycnajpiekniejsza jest 🤷‍♀️🥰 pokaz Zuzanne ! 🥰 pewnie duza dziewczyna.
 
Do góry