reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Awidzisz nastawiłam się na to, że na pewno będę czuła bo wszyscy piszą jakie to bolesne itd a tu się okazuje że mogę przegapić ;p dziś dzwonie zapisać się na przyszły tydzień na ktg bo lekarz zalecił żebym od przyszłego tygodnia już robila
Te właściwe to czuć, nie przegapisz ich na pewno, ale ja nigdy nie czułam przepowiadających [emoji23] U mnie przepowiadające były na poziomie 70 i nic nie czułam [emoji23] Ale może być też odwrotnie, że Ciebie boli okrutnie, a KTG nic nie pokazuje, chyba przy krzyżowych tak jest [emoji85]
 
reklama
Kochane miałam zacząć starania ale prolaktyna w 28 dniu cyklu wyszła 68, dodam że cykle mam regularne, śluz płodny itp. Nie zauważyłam żadnych zmian. Wcześniej zaszłam za pierwszym razem ale poroniłam w 2 trymestrze, czy myślicie ze mozemy zacząć starania czy lepiej zbic ta prolaktyne..
 
Progesteron blokuje owu. Jeśli masz długie cykle, 32-34 dni i owu koło 18, to nie powinnaś brać dupka do 16dc, tylko po owulacji. Tak od 20 czy 22 dnia
Tak zaleciła mi ginka. Ostatnio ponad 6 tygodni nie miałam @ swierdziła, że owulacja nie występuje i w ten sposób zaleciła przyjmować dupka.
 
@Madlein ja jednak poszłabym za intuicja i przyjmowała dupka po 20dc jeśli owu masz 18 dc 😉

Spróbuj z miositogyn GT na cykle. Mi próbowała luteina wyrównać ale to nic nie dawało dopiero po miositogynie było widać poprawę w cyklu
 
Mój się obraził na Boga, że zabrał nam dwójkę dzieci, do kościoła nie chce wejść... Faceci tacy są, ale wierz mi, przetrawi to, przemyśli, minie trochę czasu. Wiem, że kobiety nienawidzą tego stwierdzenia, ale młoda jesteś, dajcie sobie czas do końca roku, a zobaczysz, że sytuacja się poprawi [emoji8] my też czekamy, ja nienawidze czekania, jestem człowiekiem czynu, ale czekam, chce dac nam szanse na naturalna ciążę, w międzyczasie i tak muszę zrobic badania i przygotować się na ewentualne in vitro. Do końca roku czekam, a jestem 6 lat starsza od ciebie. Ważne że się kochacie...
A jeśli mąż będzie na L4, bo coś wspominałaś to może odstresuje się, odpocznie w domu, i pyknie wam naturalnie. W międzyczasie zajmij się sobą, zadbaj o dobre żarełko i badania [emoji4]
Dziękuję za wsparcie [emoji3590] muszę się zarejestrować do tego diabetologa i również zastanawiam się nad operacja bariatryczna. Mam dietę już idzie 3 miesiąc a waga nie zleciała nawet 0.5kg jedynie plus taki ze dobrze się czuje. Za to mój m na tej samej diecie schudł 8kg z tym że on ma dużo ruchu ja niestety jestem ograniczona do minimum.

Tak jest na chorobowym. 23.09 operacja na rękę prawa. W tym roku do pracy napewno nie wróci chyba że pod sam koniec roku.
 
@Madlein ja jednak poszłabym za intuicja i przyjmowała dupka po 20dc jeśli owu masz 18 dc 😉

Spróbuj z miositogyn GT na cykle. Mi próbowała luteina wyrównać ale to nic nie dawało dopiero po miositogynie było widać poprawę w cyklu
Brałam prawie rok ovarin i nie pomagał. Raz zmieniłam na miositogyn, ale nie było żadnej reakcji. Dopiero jak włączyłam cyclodynon na trzy miesiące, to unormowało mi się wszystko na ponad pół roku. A teraz to już ginka zaproponowała dupka. W sumie na owulacji mi nie zależy, tylko pytanie co będzie z cyklami jak kiedyś w końcu dupka odstawię.
 
@Humhum jak samopoczucie? [emoji846]

Czuje się dobrze. Miałam kilka dni bóle podbrzusza, ale jest już ok. Do tego męczą mnie rano skurcze lydek. Mam wlaczyć magnez i odpoczywać. Byłam dziś na wizycie. Mała (płeć się nie zmieniła) już waży 600g :) a za tydzień test obciążenia glukoza. Jak u Ciebie?

@Madlein jak brałaś na wywołanie to nie ma znaczenia kiedy weźmiesz. Co do kolejnego cyklu to u mnie lakarka kazała brać od 2 dnia po owulacji. Żeby nic się nie pomieszało. Więc jak masz dłuższe cykle to bez sensu brać od 16dc.
 
Czuje się dobrze. Miałam kilka dni bóle podbrzusza, ale jest już ok. Do tego męczą mnie rano skurcze lydek. Mam wlaczyć magnez i odpoczywać. Byłam dziś na wizycie. Mała (płeć się nie zmieniła) już waży 600g :) a za tydzień test obciążenia glukoza. Jak u Ciebie?

@Madlein jak brałaś na wywołanie to nie ma znaczenia kiedy weźmiesz. Co do kolejnego cyklu to u mnie lakarka kazała brać od 2 dnia po owulacji. Żeby nic się nie pomieszało. Więc jak masz dłuższe cykle to bez sensu brać od 16dc.
U mnie wszystko ok, bóle też mam.. A to brzuch a to plecy i tak w kółko [emoji14]
Ja glukozę robiłam na początku ciąży, powodzenia [emoji846]
No u nas plec podobno bez żadnych wątpliwości, dziewczynka [emoji3589]
 
reklama
@Madlein według mnie duphaston wcale nie pomaga uregulować cyklu tak jak i luteina. Wydaje mi się, że po odstawieniu będzie to samo. jeśli cyclodynon pomógł wróć do niego. Obsuwy w cyklu zdarzają się raz na jakiś czas.
 
Do góry