reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki dziewczyny.
Ile dni/tygodni w wymiarach i wadze przyjmuje się za Normę?
U mamy ginekolog wlasnie było tego tyle, że aż się przerazilam. Czasu by na to nie mieli ;)
 
reklama
Jakie parametry sprawdza się na badaniach połówkowych? Próbowałam coś znaleźć na internecie ale na każdej stronie coś innego, czy może to zależy od lekarza ? Co u Was lekarze sprawdzali i jakie parametry są najważniejsze?

A ja np. nie miałam USG połówkowego 🙈

Ja kocham morze [emoji7] Mieszkając w pobliżu 3miasta mam do niego niedaleko i nie wyobrażam sobie mieszkać w innym miejscu w PL [emoji3590]


Haha ja ostatnio odpaliłam Killera Chodakowskiej i po 20min jak padłam to starsza córka sprawdzała czy żyje [emoji23]




A to dziwne, my od ręki akt urodzenia dostaliśmy [emoji4] Zgadzam się, papierkowej roboty jest bardzo dużo, zwłaszcza jak jeszcze dodatkowo ma się jakieś ubezpieczenia [emoji23]
Ja oprócz kasy za dziecka, złożyłam jeszcze wniosek za pobyt w szpitalu i operację i wpadło dodatkowo kilka stówek [emoji85]

Hahahha, o nie.... Na killera, ani na żaden trening z Chodą ja sie nie piszę przez najbliższe 2 msce! :D
Zrobiłam lekki trening jogi 20 minut dla mam po porodzie... aha.... taaaaa.... 3 dni zakwasy 🤪😂 w rozmowach z Mężem zgoniłam to na ciężar dziecka 😁

Ale Wam zazdroszczę, że macie tak blisko morze... U nas tylko piękne Roztocze w okolicy, troszkę dalej Bieszczady..
W ogóle jak mieszkałam z rodzicami, mieliśmy ze 100-150km w Bieszczady... Dacie wiare że byłam tam RAZ w życiu?! :D
 
U mnie tez pobyt w szpitalu i operacja , swoją drogą nie spodziewałam się ze cc traktują jako operacje, myslalam ze poprostu porod [emoji848][emoji848]
Ja kocham morze [emoji7] Mieszkając w pobliżu 3miasta mam do niego niedaleko i nie wyobrażam sobie mieszkać w innym miejscu w PL [emoji3590]


Haha ja ostatnio odpaliłam Killera Chodakowskiej i po 20min jak padłam to starsza córka sprawdzała czy żyje [emoji23]




A to dziwne, my od ręki akt urodzenia dostaliśmy [emoji4] Zgadzam się, papierkowej roboty jest bardzo dużo, zwłaszcza jak jeszcze dodatkowo ma się jakieś ubezpieczenia [emoji23]
Ja oprócz kasy za dziecka, złożyłam jeszcze wniosek za pobyt w szpitalu i operację i wpadło dodatkowo kilka stówek [emoji85]
 
Dzięki dziewczyny.
Ile dni/tygodni w wymiarach i wadze przyjmuje się za Normę?
U mamy ginekolog wlasnie było tego tyle, że aż się przerazilam. Czasu by na to nie mieli ;)
Tego to nie wiem ale lekarz mówił że jest ok. My chyba byliśmy w 21 tygodniu i Maks ważył 400g bodajże. Ale ręki sobie nie dam uciąć bo mam sklerozę
 
Tego to nie wiem ale lekarz mówił że jest ok. My chyba byliśmy w 21 tygodniu i Maks ważył 400g bodajże. Ale ręki sobie nie dam uciąć bo mam sklerozę
A nie czasem na pierwszych prenatalnych tyle wazy?🙈🤔 ja pamietam doskonale ze dr Staniczek powiedział „No dwie kostki masła ma”😁😁😁 ale myślałam ze to na pierwszych prenatalnych 😂 bo w połowie ciąży dziecko wazy tak malutko?? Jestem na spacerze, bo aż bym spojrzała w papiery😅

Edit: kalafior wpadł jednak na to ze przecież mogę wygooglować 🤦‍♀️🙈😅 masz racje :) to ma połówkowych :) wiec Oliwia ważyła wtedy jakieś 396 bądź 398 gramów ☺️
 
A nie czasem na pierwszych prenatalnych tyle wazy?🙈🤔 ja pamietam doskonale ze dr Staniczek powiedział „No dwie kostki masła ma”😁😁😁 ale myślałam ze to na pierwszych prenatalnych 😂 bo w połowie ciąży dziecko wazy tak malutko?? Jestem na spacerze, bo aż bym spojrzała w papiery😅

Edit: kalafior wpadł jednak na to ze przecież mogę wygooglować 🤦‍♀️🙈😅 masz racje :) to ma połówkowych :) wiec Oliwia ważyła wtedy jakieś 396 bądź 398 gramów ☺️

U mnie na 1 prenatalnych to było 70g :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jestem mamą styczniowego Aniołka urodzonego w 23 tygodniu 😔. Powodem była bakteria i silne już zaawansowane zakażenie, ale to inna historia.
Mialam 4 prawidłowe miesiączki w równych odstępach i teraz 5 nie przyszła. Wczoraj pojawiło się tylko malutkie plamienie.
Bardzo, bardzo chciałabym żeby to była ciąża.
Teoretycznie w okresie okołoowulacyjnym przytulaliśmy się z zabezpieczenie ze względu na to że biorę raz w tygodniu antybiotyk. Potem, czyli około 24 dnia cyklu bez.
Dziś jest 33 dzień i @ jak nie było tak nie ma. Nawet nie czuję się jakbym miała dostać. Wczoraj przy plamieniu bolał mnie brzuch a dziś już nic a nic. Lekarz powiedział że antybiotyk który biorę nie powinien mieć wpływu i należy do tych bezpieczniejszych w ciąży. Mimo tego nie staraliśmy się z premedytacją.
Test wykonałam, negatywny, ale wydaje mi się że za wcześniej.

Z góry dziękuję za jakąś podpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry