reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tez dziś o tym myslalam ze same dziewuszki się rodza ostatnio [emoji4][emoji173] chłopaków starszaków trochę jest za to [emoji16] co do tego jak rosna.... jejuuuuu czemu ten czas tak szybko zapier.... był z niego taki okruszek ! Taki skrzacik !!
Leos był pierwszy raz nad morzem [emoji4]
21 sierpnia moja mama obchodzi urodziny, jak trafi Ci się lwiątko zodiakalne to oooj... [emoji12] Ciężki charakterek [emoji38]

Czekam na fotki, nie mogę się doczekać [emoji2956]

@Takaja123 Ty to nie czekaj, działajcie z Mężem, wszystko wraca do normy, a trzy brzuszki już się zwolnily i czekają [emoji12]
W ogóle patrzcie, same dziewuchy się rodzą teraz w ostatnim czasie, Leoś taki rodzynek jeden [emoji3059][emoji16]

@Charlotte21 ale Miłka ma czuprynę [emoji2956] a ja myślałam że Zuzia to taka owłosiona jest [emoji2356][emoji16]

Co do wagi, ja 18 kg przytyłam, po porodzie, ważyłam się po powrocie do domu i spadło od razu 9 kg, i teraz jeszcze jakos 2 kg. 6-7 kg zostało mi do zrzucenia w stosunku do wagi sprzed ciąży, nie ukrywam chciałoby się więcej [emoji16]
No i ja też równomiernie tyłam CAŁA.
O ile wyglądało to spoko z brzuszkiem, proporcjonalnie tak teraz nieco gorzej, pogoda też nie rozpieszcza żeby wyjść na spacer, ale dałam sobie cel, minimum 5 tys kroków dziennie lub lekki trening, albo jakąś joga.... Zwłaszcza że już po połogu, nie ma co się już oszczędzać [emoji16] pytanie tylko mi się to uda [emoji2356][emoji16]
20200531_164055.jpeg

@Humhum ja uważam że zodiakalne lwy maja ciężkie charakterki hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
@mohaaa oj to będzie walka haha 😂 z resztą mamy dużo wolnych brzuszków teraz także może się nie pozabijamy 😁😁😁

@nnat. Ehh ja chciałabym juz dziś być s ciąży ale niestety tak to nie działa. Nie chcę się nakręcać bo nie wychodzi złoszczę sie mąż też przeżywa więc co na być to będzie. Takie nakręcanie nikomu nie służy.

@M@lly to dobre wieści . Na tym etapie mało kto puszcza bicie serca 🤔 jeśli Masz możliwość pracy zdalnej to pracuj z domu. Trzymam kciuki za kolejna wizytę 😘
 
Tez dziś o tym myslalam ze same dziewuszki się rodza ostatnio [emoji4][emoji173] chłopaków starszaków trochę jest za to [emoji16] co do tego jak rosna.... jejuuuuu czemu ten czas tak szybko zapier.... był z niego taki okruszek ! Taki skrzacik !!
Leos był pierwszy raz nad morzem [emoji4]Zobacz załącznik 1128190
@Humhum ja uważam że zodiakalne lwy maja ciężkie charakterki hehe
Ale super !!! Ale zazdroszczę!!! O jejejeje. Wyobraź sobie że ja do 19 roku życia nigdy nie byłam nad morzem. Mój obecny mąż zabrał mnie na drugą rocznicę związku (jesteśmy że sobą od liceum 17 lat mieliśmy) i od tej pory jestem zakochana w morzu (szczególnie zimna i jesienią uwielbiam) , chociaż moje serce leży w górach i pieszych wycieczkach to morze powoli jest na równi ❤👶🤗 dlateho tak mocno zazdroszczę tej bryzy ! Wiatru! Świeżego powietrza! Spaceru, szumu. Cudownie!
 
@mohaaa oj to będzie walka haha 😂 z resztą mamy dużo wolnych brzuszków teraz także może się nie pozabijamy 😁😁😁

@nnat. Ehh ja chciałabym juz dziś być s ciąży ale niestety tak to nie działa. Nie chcę się nakręcać bo nie wychodzi złoszczę sie mąż też przeżywa więc co na być to będzie. Takie nakręcanie nikomu nie służy.

@M@lly to dobre wieści . Na tym etapie mało kto puszcza bicie serca 🤔 jeśli Masz możliwość pracy zdalnej to pracuj z domu. Trzymam kciuki za kolejna wizytę 😘
By mieć możliwość pracy zdalnej muszę powiedzieć o ciąży. A tego się boje.
 
Ja tez uwielbiam i góry i morze [emoji4] tyle ze nad morze mam 70 km więc na spacer i gofra zawsze można skoczyć [emoji4] fale były spore i wiatr tez takze powiem Ci ze powietrze było mega [emoji4]
Ale super !!! Ale zazdroszczę!!! O jejejeje. Wyobraź sobie że ja do 19 roku życia nigdy nie byłam nad morzem. Mój obecny mąż zabrał mnie na drugą rocznicę związku (jesteśmy że sobą od liceum 17 lat mieliśmy) i od tej pory jestem zakochana w morzu (szczególnie zimna i jesienią uwielbiam) , chociaż moje serce leży w górach i pieszych wycieczkach to morze powoli jest na równi [emoji173][emoji64][emoji847] dlateho tak mocno zazdroszczę tej bryzy ! Wiatru! Świeżego powietrza! Spaceru, szumu. Cudownie!
 
Hahahah 😂 wierze w Twoja moc 😅
Super, ze tak cudownie Ci w macierzyństwie 😘



rozumiem :) to była Twoja pierwsza ciąża? Znasz przyczynę straty? Piątkowski endokrynologiem nie jest, ale trochę się na tym zna :)
Jeśli chodzi o Mielcarka to byłaś z niego zadowolona? Ja byłam co prawda u niego raz na wizycie, a 2 tyg temu robił mi histeroskopie i tyle
Jest super, chociaż są kryzysy albo chwile zwątpienia, cholerne zmęczenie i nie raz i nie dwa już płakałam z Zuzka albo po kątach żeby nikt nie widział.
Mimo z
Wszystko, nie zamieniłabym tego na poprzednie życie :)
@nnat. Ja jestem zodiakalny lew i mąż mówi, że ciężki przypadek 😛
Wierzę mu 😅
My w domu miałyśmy zawsze starcia, dwa ciężkie charaktery, ja skorpion, ona lew.... 🙄😆
Tez dziś o tym myslalam ze same dziewuszki się rodza ostatnio [emoji4][emoji173] chłopaków starszaków trochę jest za to [emoji16] co do tego jak rosna.... jejuuuuu czemu ten czas tak szybko zapier.... był z niego taki okruszek ! Taki skrzacik !!
Leos był pierwszy raz nad morzem [emoji4]Zobacz załącznik 1128190
@Humhum ja uważam że zodiakalne lwy maja ciężkie charakterki hehe
Ojejuuu, ale cudownie 🥰🤩🤩🤩 szybka akcja czy pierwsze wakacje Leosia? :)
@mohaaa oj to będzie walka haha 😂 z resztą mamy dużo wolnych brzuszków teraz także może się nie pozabijamy 😁😁😁

@nnat. Ehh ja chciałabym juz dziś być s ciąży ale niestety tak to nie działa. Nie chcę się nakręcać bo nie wychodzi złoszczę sie mąż też przeżywa więc co na być to będzie. Takie nakręcanie nikomu nie służy.

@M@lly to dobre wieści . Na tym etapie mało kto puszcza bicie serca 🤔 jeśli Masz możliwość pracy zdalnej to pracuj z domu. Trzymam kciuki za kolejna wizytę 😘
Ja wszystko wiem i rozumiem ❤️ trzymam jednak kciuki i myślę o Was żeby jak najszybciej się udało ❤️❤️❤️❤️
Ja tez uwielbiam i góry i morze [emoji4] tyle ze nad morze mam 70 km więc na spacer i gofra zawsze można skoczyć [emoji4] fale były spore i wiatr tez takze powiem Ci ze powietrze było mega [emoji4]
Ale cudnie ze macie tak blisko...🤩 Ja nad polskim morzem ostatni raz byłam jakieś 15 lat temu 🙄
A jak chciałam pojechać to Maz się śmieje ze w tych samych pieniądzach pojedziemy na zagraniczne wakacje więc.... 😆 Zawsze za granicę jedzilismy 😂
 
21 sierpnia moja mama obchodzi urodziny, jak trafi Ci się lwiątko zodiakalne to oooj... 😜 Ciężki charakterek 😆

Czekam na fotki, nie mogę się doczekać 🤩

@Takaja123 Ty to nie czekaj, działajcie z Mężem, wszystko wraca do normy, a trzy brzuszki już się zwolnily i czekają 😜
W ogóle patrzcie, same dziewuchy się rodzą teraz w ostatnim czasie, Leoś taki rodzynek jeden 🥰😁

@Charlotte21 ale Miłka ma czuprynę 🤩 a ja myślałam że Zuzia to taka owłosiona jest 🤦‍♀️😁

Co do wagi, ja 18 kg przytyłam, po porodzie, ważyłam się po powrocie do domu i spadło od razu 9 kg, i teraz jeszcze jakos 2 kg. 6-7 kg zostało mi do zrzucenia w stosunku do wagi sprzed ciąży, nie ukrywam chciałoby się więcej 😁
No i ja też równomiernie tyłam CAŁA.
O ile wyglądało to spoko z brzuszkiem, proporcjonalnie tak teraz nieco gorzej, pogoda też nie rozpieszcza żeby wyjść na spacer, ale dałam sobie cel, minimum 5 tys kroków dziennie lub lekki trening, albo jakąś joga.... Zwłaszcza że już po połogu, nie ma co się już oszczędzać 😁 pytanie tylko mi się to uda 🤦‍♀️😁
U nas też ma być 🧒💙 😊
 
reklama
Do góry