reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mnie się lekarz pytał czy wybieram zabieg czy tabletki, ale powiedział, że z tabletkami to kilka dni w szpitalu a i tak nie ma pewności, że nie będzie trzeba zabiegu. Wybrałam zabieg.

A co do kultury w szpitalu mnie przyjmował na zabieg właśnie lekarz i mówi, że 1 ciąża to ładnie statystyki podnoszę. 🤬 Brak słów.
Co za dupek! Ja na szczęście trafiłam na takiego z wyczuciem.. bez żadnego głupiego gadania itd. Nawet nie musiałam zostać na noc w oczekiwaniu na zastrzyk z immunoglobuliny, ponieważ Panie na oddziale i w labo postaraly się żeby był jeszcze tego samego dnia mimo, że zabieg miałam dość późno..
U mnie wyboru nie było. Najpierw tabletka na rozpulchnienie szyjki i po 2-3h lyzeczkowanie. O 15 zabieg. O 19.30 wypis. Z jednej strony dobrze, że tak szybko A z drugiej strony myślisz: kilka tygodni świadomości ciąży, cieszenia się itd i tracisz to w kilka h w szpitalu..
 
reklama
Hej dziewczyny, zostaly mi 4 opakowania Lutinusa po poprzednich staraniach niestety już nie mam możliwości ich użycia.. Jeśli komuś potrzebne proszę piszcie na priv
 
Ja już zgodę mam od soboty na wyjście ale jesteśmy już kolejny dzień w szpitalu bo mała miała podwyższoną bilburine i jest naświetlana już druga dobę. Czekam dzisiaj na wyniki z krwi do 13 I jeśli ok to jutro możliwe że wyjdzieny. Od porodu jestem już 10 dzień w szpitalu. Normalnie płakać mi się chce bo nie ma odwiedzin mąż jeszcze małej na żywo nie widział i normalnie się już rozklejam
 
Ja już zgodę mam od soboty na wyjście ale jesteśmy już kolejny dzień w szpitalu bo mała miała podwyższoną bilburine i jest naświetlana już druga dobę. Czekam dzisiaj na wyniki z krwi do 13 I jeśli ok to jutro możliwe że wyjdzieny. Od porodu jestem już 10 dzień w szpitalu. Normalnie płakać mi się chce bo nie ma odwiedzin mąż jeszcze małej na żywo nie widział i normalnie się już rozklejam
@gigi_ robili małej USG główki? Taka wysoka bilirubina wymagająca naświetlań może wskazywać na wylewy okołoporodowe. Poród był bardzo trudny. Lepiej w porę uchwycić i w razie konieczności wdrożyć rehabilitację.
Ja też wyszłam ze szpitala z synem dopiero w 10 dobie. Też był naświetlany dwa albo nawet trzy razy. Na szczęście obyło się bez transfuzji.
 
Ja już zgodę mam od soboty na wyjście ale jesteśmy już kolejny dzień w szpitalu bo mała miała podwyższoną bilburine i jest naświetlana już druga dobę. Czekam dzisiaj na wyniki z krwi do 13 I jeśli ok to jutro możliwe że wyjdzieny. Od porodu jestem już 10 dzień w szpitalu. Normalnie płakać mi się chce bo nie ma odwiedzin mąż jeszcze małej na żywo nie widział i normalnie się już rozklejam
Jejku ! Współczuję. Ja ledwo dwie nocki wytrzymałam w szpitalu i strasznie chciałam wyjść. 10 dni to bardzo długo...😔No ale to dobre dla dziecka. Dzielna jesteś! Wszystko mąż nadrobi. Nie martw się. ! Trzymam kciuki abyście jutro już było razem w domku !
 
@gigi_ Faktycznie długo Was tam trzymają. Ja ze swoim wcześniakiem po 5 dniach wyszłam, a też pod lampą leżał, bo miał podwyższoną bilirubinę. Trzymam zatem kciuki za dobry wynik i żebyś mogła ze spokojną głową wrócić do domu!
 
Już potwierdzone jutro wychodzimy tak się cieszę już wpis jest przygotowany na jutro. Normalnie już nawet wytrzymam to że niunia tak płacze bo cały czas by wisiała na cycku.

Polecicie jakieś mleko modyfikowane chciałabym też jej wprowadzić aby łatwiej było mi gdzieś wyjść. Tutaj w szpitalu dokarmiamy się o takim Screenshot_20200530-112505_Chrome.jpg powiem wam że nawet jej podeszło. Bo teraz mieliśmy inne jakieś I wszystko zwróciła.
 
reklama
Już potwierdzone jutro wychodzimy tak się cieszę już wpis jest przygotowany na jutro. Normalnie już nawet wytrzymam to że niunia tak płacze bo cały czas by wisiała na cycku.

Polecicie jakieś mleko modyfikowane chciałabym też jej wprowadzić aby łatwiej było mi gdzieś wyjść. Tutaj w szpitalu dokarmiamy się o takim Zobacz załącznik 1127437 powiem wam że nawet jej podeszło. Bo teraz mieliśmy inne jakieś I wszystko zwróciła.
Musisz zobaczyć co małej pasuje. To mleko jet okej, słyszałam trochę opinii na jego temat, sama miałam kilka próbek tego tylko "2" I było okej. Ale popatrz też co masz blisko dostępne. Ja np mam u siebie tylko biedronke, więc po inne musiałabym daleko jechać, także wybrałam z tego co było. Wiki pije bebilon i jej pasuje. Nie ulegała, nie było problemów z brzuszkiem, więc została bebilon. Z kolei koleżanki syn po bebilonie aż wymiotowal
 
Do góry