reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak, ale z każdym różowym upływem poszlabym do lekarza
Byłam dziś u lekarza. Wszystko ok z dzieckiem , łożyskiem , szyjką i ogólnie od początku wszystko było ok. Mój lekarz prowadzący mimo , że bada mnie na każdej wizycie nigdy nic nie mówił o obecności nadżerki więc nie wiem czy badał i nie widział czy też jej nie było i się teraz pojawiła ? Dostałam luteinę. Lekarka u której dziś byłam bo nie będę czekać tydzień na wizytę u mojego lekarza stwierdziła, że nie wie skąd to ...no potwierdziła tę nadżerkę; i zrobiła wymaz. Ech ...
 
reklama
Byłam dziś u lekarza. Wszystko ok z dzieckiem , łożyskiem , szyjką i ogólnie od początku wszystko było ok. Mój lekarz prowadzący mimo , że bada mnie na każdej wizycie nigdy nic nie mówił o obecności nadżerki więc nie wiem czy badał i nie widział czy też jej nie było i się teraz pojawiła ? Dostałam luteinę. Lekarka u której dziś byłam bo nie będę czekać tydzień na wizytę u mojego lekarza stwierdziła, że nie wie skąd to ...no potwierdziła tę nadżerkę; i zrobiła wymaz. Ech ...
Dobrze, że masz luteine. Ale to masz stwierdzoną nadzerke po dzisiejszej wizycie, tak? Albo po badaniu masz lekkie podrażnienia.
 
Dobrze, że masz luteine. Ale to masz stwierdzoną nadzerke po dzisiejszej wizycie, tak? Albo po badaniu masz lekkie podrażnienia.
Dopiero po badaniach w zeszłym tygodniu dowiedziałam się , że mam tę nadżerkę i dziś ta ginekolog jeszcze potwierdziła , że tak, jest nadżerka (wcześniej mój ginekolog nic nie mówił o tym). Dziś plamiłam przed badaniem więc to raczej nie od tego. Zaczęłam 19 tc i właśnie do tej pory nie było żadnych problemów . Może coś wyjdzie w tym posiewie . Ogólnie wydaje mi się, że mam dość mocno ukrwione teraz wszystko i wrażliwe bo zakładanie wziernika dziś tak bolało że szok , a do tej pory jakoś z tym problemu nie miałam, ale może zależy to od umiejętności ginekologa. Poza tym czasem czuję kłucia w środku ,wiem, że to może się wiązać z infekcją choć innych objawów infekcji nie widzę. Ginekolog pobrała wymaz z szyjki . Czy to wystarczy czy powinnam zrobić jeszcze wymaz z pochwy ? Za tydzień mam wizytę już u mojego gina . Biorę luteinę i odpoczywam choć i tak mnie to plamienie martwi oczywiście .
 
Dopiero po badaniach w zeszłym tygodniu dowiedziałam się , że mam tę nadżerkę i dziś ta ginekolog jeszcze potwierdziła , że tak, jest nadżerka (wcześniej mój ginekolog nic nie mówił o tym). Dziś plamiłam przed badaniem więc to raczej nie od tego. Zaczęłam 19 tc i właśnie do tej pory nie było żadnych problemów . Może coś wyjdzie w tym posiewie . Ogólnie wydaje mi się, że mam dość mocno ukrwione teraz wszystko i wrażliwe bo zakładanie wziernika dziś tak bolało że szok , a do tej pory jakoś z tym problemu nie miałam, ale może zależy to od umiejętności ginekologa. Poza tym czasem czuję kłucia w środku ,wiem, że to może się wiązać z infekcją choć innych objawów infekcji nie widzę. Ginekolog pobrała wymaz z szyjki . Czy to wystarczy czy powinnam zrobić jeszcze wymaz z pochwy ? Za tydzień mam wizytę już u mojego gina . Biorę luteinę i odpoczywam choć i tak mnie to plamienie martwi oczywiście .
Wiem, że kobiety plamila od nadzerki. Lepsza nadzerka niż niwiadome źródło plamienia... U mnie tak było. I straciłam dziecko. A u Ciebie wiadomo, a nadzerka nie jest zagrożeniem. Więcej nie doradze, moja wiedza się kończy tutaj. Trzymam kciuki <3
 
Wiem, że kobiety plamila od nadzerki. Lepsza nadzerka niż niwiadome źródło plamienia... U mnie tak było. I straciłam dziecko. A u Ciebie wiadomo, a nadzerka nie jest zagrożeniem. Więcej nie doradze, moja wiedza się kończy tutaj. Trzymam kciuki /QUOTE]

Dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy [emoji8] Pewnie nikt mi nie zagwarantuje , że to od nadżerki czyli powód jest niezagrażający... dlatego i tak jestem niepewna ,no ale nerwy nic mi nie pomogą teraz
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja dostałam zielone światełko.
Jestem po wizycie kontrolnej i wszystko dobrze nie trzeba zabiegu i jeszcze jestem w czasie owulacji 18mm , Pani doktor mówła że dzisiaj lub jutro A nawet za 4 dni może dojść do pęknięcia wierzę że będzie dobrze.
I dzisiaj będą przytulania 🤗
Ale też mi dużo pomogłyście wsparciem ❤❤❤
Dziękuję 🥰
 
Wiem, że kobiety plamila od nadzerki. Lepsza nadzerka niż niwiadome źródło plamienia... U mnie tak było. I straciłam dziecko. A u Ciebie wiadomo, a nadzerka nie jest zagrożeniem. Więcej nie doradze, moja wiedza się kończy tutaj. Trzymam kciuki QUOTE]Dziękuję Ci bardzo za chęć pomocy [emoji8] Pewnie nikt mi nie zagwarantuje , że to od nadżerki czyli powód jest niezagrażający... dlatego i tak jestem niepewna ,no ale nerwy nic mi nie pomogą teraz
 
Hej dziewczyny ja dostałam zielone światełko.
Jestem po wizycie kontrolnej i wszystko dobrze nie trzeba zabiegu i jeszcze jestem w czasie owulacji 18mm , Pani doktor mówła że dzisiaj lub jutro A nawet za 4 dni może dojść do pęknięcia wierzę że będzie dobrze.
I dzisiaj będą przytulania [emoji847]
Ale też mi dużo pomogłyście wsparciem [emoji173][emoji173][emoji173]
Dziękuję [emoji3059]
Super [emoji7] u mnie tak samo - zielone światło i czuję po jajnikach, że owulacja nawet jest [emoji6]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
A my na nasze zielone światlo nawet nie wiemy ile będziemy czekać... :/ póki co dalsze badania, moje, męża, od nich dużo zależy. Potem dietetyk, lekarz, i co dalej zobaczymy... muszą mnie ustawić głównie suplementacją, lekami, a jakie wyniki przyjdą męża... nie wiadomo, mam nadzieję, że ok.
Jednej nocy mam sny, że jestem w ciąży i rodzę, drugiej, że przechodzimy in vitro...
 
reklama
Do góry