reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie sądzę że mam większą wiedzę, tak mi jakoś logika podpowiadała żeby poczekać aż się zacznie poronienie, A potem brac się za regulowanie cyklu ;) młoda, zrobisz jak uważasz bo to musi być twoja decyzja. Żadna z nas nie weźmie odpowiedzialności za twoją decyzję, musisz sama się męczyć :p
Ty już nie bądź taka skromna. Bo zapewne większość dziewczyn się ze mną zgodzi że masz bardzo duża wiedzę [emoji4][emoji4]

Teraz sobie tak myślę że faktycznie masz rację przecież regulować cykle bez krwawienia to się mija z celem. Nie mam @ już 4 miesiące więc te parę dni mnie nie zbawi. Mimo wszystko dziękuję za rady[emoji6]
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Mam na imię Aga
1 ciąża zdrowy Syn 10/10 jedyną nieprawidłowosc moja po teście z krwi pappa słabe przepływy maciczne wdrożony acard.
Druga ciąża poronienie zatrzymane w 8 tygodniu.
Wtedy lekarz nic nie wdrożył po poronieniu a bo może to wiek.
A może wada genetyczna .
3 ciąża to samo . Teraz . Właśnie poronienie zatrzymane w 8 tygodniu . Zarodek jest serce biło i znowu zatrzymanie.
Prawdopodobnie mam za gęsta krew i teraz będę miała wdrożony acard ale już od starań .
Później po badaniach ewentualnie heparyne albo lek , którego nazwę zapomnialam .
Możliwe że mam trombofilie i też mam zbadać homeosyteina nie wiem czy dobrze zapamiętałam.
Czy któraś z Was ma też taki problem Jak ja ?
Ja mam trombofilie, ale homocysteine miałam ok. W poniedziałek idę do lekarza to dowiem się czegoś.
Współczuję bardzo:*
 
Ty już nie bądź taka skromna. Bo zapewne większość dziewczyn się ze mną zgodzi że masz bardzo duża wiedzę [emoji4][emoji4]

Teraz sobie tak myślę że faktycznie masz rację przecież regulować cykle bez krwawienia to się mija z celem. Nie mam @ już 4 miesiące więc te parę dni mnie nie zbawi. Mimo wszystko dziękuję za rady[emoji6]

No dobra, wiem sporo ;) szkoda tylko że całej tej wiedzy musiałam się dokopywac "sama" bez pomocy lekarza i na własnej skórze.... całą wiedzę mam tu z forum i myślę że @witch84 potwierdzi, że te 3 lata temu była tu taka ekipa, która dobrze doradzała m.im. mi, A ja teraz staram się tylko przekazać swoją wiedzę dalej ;)
 
Dziewczyny byłam wczoraj na wizycie kontrolnej po zabiegu, generalnie okej, troche za grube endometrium ale ponoć może tak jeszcze być, ale w wynikach histopatologicznych napisali nie wykluczono toxoplazmozy, a badałam ją w styczniu, musiałabym mieć wielkiego pecha żeby teraz to złapać.:/ lekarka mówiła że laboratoria czesto różne rzeczy wpisują aby było, muszę w poniedziałek zrobić toxo. Co do innych badań to pytałam, generalnie po 1 razie raczej sie nie robi, ale jak bardzo bede chciała to żeby zacząć właśnie od trombofilii.
 
No dobra, wiem sporo ;) szkoda tylko że całej tej wiedzy musiałam się dokopywac "sama" bez pomocy lekarza i na własnej skórze.... całą wiedzę mam tu z forum i myślę że @witch84 potwierdzi, że te 3 lata temu była tu taka ekipa, która dobrze doradzała m.im. mi, A ja teraz staram się tylko przekazać swoją wiedzę dalej ;)
Ta wiedza ci się przydała i napewno przyda i sporo dziewczyn będzie mogło liczyć na rady od ciebie w tych sprawach [emoji4] szkoda tylko że większość lekarzy na świecie to konowały a nie lekarze z powołania. Niestety w tych czasach jak nie posmarujesz to nie ma co liczyć na dobre serce lekarzy i na "zdrowe" podejście do pacjentek. Oby tylko odchaczyc i kolejna i tak do emerytury.

Też dzięki tej walce i dochodzenie wszystkiego "samej" masz już roczna córeczkę[emoji3059]
 
Cześć Dziewczyny.
Mam na imię Aga
1 ciąża zdrowy Syn 10/10 jedyną nieprawidłowosc moja po teście z krwi pappa słabe przepływy maciczne wdrożony acard.
Druga ciąża poronienie zatrzymane w 8 tygodniu.
Wtedy lekarz nic nie wdrożył po poronieniu a bo może to wiek.
A może wada genetyczna .
3 ciąża to samo . Teraz . Właśnie poronienie zatrzymane w 8 tygodniu . Zarodek jest serce biło i znowu zatrzymanie.
Prawdopodobnie mam za gęsta krew i teraz będę miała wdrożony acard ale już od starań .
Później po badaniach ewentualnie heparyne albo lek , którego nazwę zapomnialam .
Możliwe że mam trombofilie i też mam zbadać homeosyteina nie wiem czy dobrze zapamiętałam.
Czy któraś z Was ma też taki problem Jak ja ?
W zasadzie ja mam za sobą 2 poronienia zatrzymane na 8 tygodniu. W badaniach wyszedł mi zespół antyfosfolipidowy. Acard biorę cały czas a heparynę od owulacji.
 
W zasadzie ja mam za sobą 2 poronienia zatrzymane na 8 tygodniu. W badaniach wyszedł mi zespół antyfosfolipidowy. Acard biorę cały czas a heparynę od owulacji.

Dziękuję za odpowiedź. Czy heparyna jest zawsze w zastrzyku ?
Być może oczywiste ale ja dopiero badam teren.
Oczywiście idę do lekarza w niedługim czasie.
Trzymam kciuki mocno za Ciebie żeby teraz się udało!
 
reklama
Do góry