reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A u mnie dziwna sytuacja. Miałam sluz płodny tak jak zawsze czyli w okolicy połowy cyklu. A wczoraj (18dc) znów mnostwo śluzu. Nie wiem o co chodzi. Dziś, ewentualnie jutro, pojutrze, powinnam dostać comiesięczne plamienie, ciekawe czy przyjdzie... jutro jadę na konsultacje do szpitala w sprawie tego polipa, bo nie daje mi spokoju
 
@Charlotte21 co u Ciebie? Jeszcze w dwupaku czy coś się ruszyło?
Wczoraj się skurcze przepowiadajace pojawiły. Dosyc mocne i co 7, 5 czy czasem 3 minuty. Ale się uspokoilo 😊 także czuje że szyjka się skrocila, bo normalnie jakbym siedziała na pęcherzu. Brzuch opadł no i się uwypuklil, woec Malutka już jakos inaczej leży u mnie. 🤔 stawia mi sie brzuch i bmtwardnieje, ale nic więcej. Dzisiaj 39+4 🤗 mam czas do 8 maja 😌
 
Wczoraj się skurcze przepowiadajace pojawiły. Dosyc mocne i co 7, 5 czy czasem 3 minuty. Ale się uspokoilo [emoji4] także czuje że szyjka się skrocila, bo normalnie jakbym siedziała na pęcherzu. Brzuch opadł no i się uwypuklil, woec Malutka już jakos inaczej leży u mnie. [emoji848] stawia mi sie brzuch i bmtwardnieje, ale nic więcej. Dzisiaj 39+4 [emoji847] mam czas do 8 maja [emoji18]
Ja tak właśnie urodziłam 39+5 [emoji87][emoji87] to dobry czas. A w którym szpitalu będziesz rodzić?
 
Ja tak właśnie urodziłam 39+5 [emoji87][emoji87] to dobry czas. A w którym szpitalu będziesz rodzić?
Też mi się wydaje dobrym czasem, ale Malutka coś nie nie zbiera do wyjścia. Chociaż dzisiaj jest bardzo spokojna, muszę mocno ruszać brzuchem co by się ruszyła. Może to cisza przed burzą? Czytałam albo słyszałam gdzieś, że dziecko też się przygotowuje do porodu :) Z mężem jesteśmy zgodni, że po weekendzie się urodzi :D oby :D
Ja będę rodzić w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach :) Tam wiele razy byłam na IP, a jak byłam po 23 tc to mnie zapisali do jakiegoś programu KOC i teooretycznie jeżeli dobrze zrozumiałam, to podpisywalam w tym czasie takie zobowiązanie, że będe u nich rodzić, bo inaczej nie dostaną zam nie pieniedzy :D więc chyba mnie nie wygonią jak to już będzie to :D
 
Witam🙂 Jestem tu nowa. Dwa miesiące temu miałam zabieg w 10t+1 A maleństwo zatrzymało się na 7t+4. Wczoraj wizyta i test. Okazuje się że jestem w ciąży tylko mlodziutkiej, bo jeszcze nic nie widać. Mam przyjść za tydzień. Przepisał ZAAX ,folik i Wit.d3 A w 6 tyg.zastrzyki. strasznie się boję. Jak to było u was po poronieniu? Ściskam mocno
 
Wczoraj się skurcze przepowiadajace pojawiły. Dosyc mocne i co 7, 5 czy czasem 3 minuty. Ale się uspokoilo 😊 także czuje że szyjka się skrocila, bo normalnie jakbym siedziała na pęcherzu. Brzuch opadł no i się uwypuklil, woec Malutka już jakos inaczej leży u mnie. 🤔 stawia mi sie brzuch i bmtwardnieje, ale nic więcej. Dzisiaj 39+4 🤗 mam czas do 8 maja 😌
U mnie bylo podobnie. Wszyscy sie smiali ze fałszywy alarm bo męża z pracy wyciągnęłam szybciej. A w nocy się zaczęło. Wiec chwila moment u Ciebie 😀😀
 
Witam[emoji846] Jestem tu nowa. Dwa miesiące temu miałam zabieg w 10t+1 A maleństwo zatrzymało się na 7t+4. Wczoraj wizyta i test. Okazuje się że jestem w ciąży tylko mlodziutkiej, bo jeszcze nic nie widać. Mam przyjść za tydzień. Przepisał ZAAX ,folik i Wit.d3 A w 6 tyg.zastrzyki. strasznie się boję. Jak to było u was po poronieniu? Ściskam mocno
Gratuluję!
Ja nie zachodziłam w ciążę tak szybko po poronieniach i nie byłam też pod opieką dobrego lekarza(mieszkam w UK i ciężko tu o stałego lekarza bo zmieniają się jak rękawiczki) , który by od początku coś doradził więc nie mogę się wypowiedziec. A Tobie życzę spokojnej, zdrowej ciąży! [emoji3590]
 
Też mi się wydaje dobrym czasem, ale Malutka coś nie nie zbiera do wyjścia. Chociaż dzisiaj jest bardzo spokojna, muszę mocno ruszać brzuchem co by się ruszyła. Może to cisza przed burzą? Czytałam albo słyszałam gdzieś, że dziecko też się przygotowuje do porodu :) Z mężem jesteśmy zgodni, że po weekendzie się urodzi :D oby :D
Ja będę rodzić w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach :) Tam wiele razy byłam na IP, a jak byłam po 23 tc to mnie zapisali do jakiegoś programu KOC i teooretycznie jeżeli dobrze zrozumiałam, to podpisywalam w tym czasie takie zobowiązanie, że będe u nich rodzić, bo inaczej nie dostaną zam nie pieniedzy :D więc chyba mnie nie wygonią jak to już będzie to :D
Ja też się nie spodziewałam że akurat w nocy mi wody odejdą. Też tam rodziłam i jestem bardzo zadowolona [emoji846]
 
reklama
Wczoraj się skurcze przepowiadajace pojawiły. Dosyc mocne i co 7, 5 czy czasem 3 minuty. Ale się uspokoilo [emoji4] także czuje że szyjka się skrocila, bo normalnie jakbym siedziała na pęcherzu. Brzuch opadł no i się uwypuklil, woec Malutka już jakos inaczej leży u mnie. [emoji848] stawia mi sie brzuch i bmtwardnieje, ale nic więcej. Dzisiaj 39+4 [emoji847] mam czas do 8 maja [emoji18]
To już blisko, córcia zbiera siły do porodu. Trzymam kciuki [emoji8]
 
Do góry