reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja się boje tego ze po prostu jak poczekam dłużej to może nie być okazji na ciąże i znowu nie będę miała owulacji i znowu zaczną się cyrki a ponoć najlepiej jest zajść od razu w ciąże bo największa szansa na nią... teraz miałam owulacje ale nie wiem jak będzie w następnym cyklu ze względu na wcześniejsze policystyczne jajniki...

Zdaję sobie sprawę z tej gigantycznej presji. Sama ją miałam/mam., bo a)długo nie mogliśmy zajść w ciąże b) jesteśmy gruuuubo po 30ce c) szanse na zajście w ciąże ponoć są większe.

W efekcie zaszłam w ciąże od razu, ale tez id razu ją straciłam. Często śluzówka jeszcze nie jest gotowa. Lekarz mówi, ze nie ma badań co do zwiększonego ryzyka poronienia, bo byłyby nieetyczne, ale jednak warto chwile poczekać. Ja żałuje, ze nie dostosowałam się do zaleceń.
 
reklama
Ja się boje tego ze po prostu jak poczekam dłużej to może nie być okazji na ciąże i znowu nie będę miała owulacji i znowu zaczną się cyrki a ponoć najlepiej jest zajść od razu w ciąże bo największa szansa na nią... teraz miałam owulacje ale nie wiem jak będzie w następnym cyklu ze względu na wcześniejsze policystyczne jajniki...

Nie wiem, nie wypowiem się w tym temacie, tak jka mówiłam, ja jestem z tych bojazliwych.... :D zanim teraz bez zaleceń lekarza wzięłam magnez to znerwicowana chodziłam że 2 tygodnie i zastanawiałam się czy brać czy nie...

Oj potwierdzam![emoji85] jak przed świetami trafiłam do szpitala na 1 dzień obserwacji z racji skracającej się szyjki, to tak mnie zmolestowal na usg ze brzuch mnie bolał przez 2 kolejne dni [emoji23][emoji85] akurat trafiło się ze robił mi usg przed wypisem i miał koło siebie lekarza i lekarkę, których „uczył” co gdzie się znajduje... Byłam pełna podziwu dla niego, jak on to wszystko ma w małym paluszku![emoji86] a usg trwało chyba ponad godzinę i serduszko obejrzane z każdej strony kilkanaście razy [emoji28][emoji86]


Oj moja siostra mówiła to samo, ze młodego na 1 dzień by z chęcią wcisnęła..[emoji28] a ja teraz rozumiem co miałaś na myśli, jak „zazdrościłaś” nam kiedyś tych małych brzuszków, które tu wrzucilysmy z dzoaną[emoji28][emoji85] jest już mega mega ciężko, krocze boli, z ledwością przemieszczam się po domu[emoji2960] w nocy zmienić pozycje z jednego boku na drugi to albo dźwig potrzebny, albo muszę robić to na 5 razy [emoji85][emoji23] mała jest już bardzo, bardzo niziutko, szyjka miękka i rozwarcie na palec, wiec obstawiam ze do 2 tygodni wyjdzie [emoji28][emoji51] a dziś 36+1... ale ona od samego początku była jakoś tydzień do przodu ...3 dni temu ważyła 3050g[emoji28][emoji86]

Zobacz jaki bandzioch[emoji85]

Zobacz załącznik 1063751

I zastanów się jeszcze raz, czy jednak nie wolisz jak Wika leży w łóżeczku obok ciebie [emoji7][emoji28][emoji173]️

Kochana, ale brzusio pokaźny [emoji7] a dopiero pamiętam jak wstawialas na 100dniowke brzuszek.... A to u nas 15 stycznia już 100dniowka.... :)
To u Ciebie już właściwie lada dzień może wszystko się wydarzyć.... ;*

Dostalam tabsy bo zaczęło mi skakać cisnienie, ale odkąd biorę to prawie zawsze jest w normie. Ja się czuje dobrze, śpię poki co dobrze, mały dużo buszuje. W środę mam wizytę zobaczymy ile klusek waży [emoji6] 24.01 skończę 37 tydzień i mogę rodzić hehe. Muszę chyba jednak spakować ta walizkę już [emoji23] narazie wypralam koszule i szlafrok także coś, krok kolejny ściągnąć walizkę z szafy [emoji16] A jak u Ciebie? Ty jakoś 26 tc? Jak się czujesz?

O no to wspaniale ;*
Pakuj się już powoli, żeby Cię jakiś nagły zwrot akcji nie zaskoczył.... [emoji12] Trzymam kciuki, żeby oczywiście wszystko zgodnie z planem poszło ;*
Jaaaa.. 25 tc, ale zaczynają mi się akcje z kręgosłupem... Zaczyna się robić ciężko ;) Mała zaczyna się rozpychac coraz mocniej, my oboje zakochani w niej na zaboj [emoji6] ciśnienie mierze, też miewam skoki, a najczęściej jak jestesmy u teściowej, przypadek? [emoji23]
No i zwleklam jak mogę z wyprawka. Nie mam praktycznie nic. Nie wiem za co się zabrać. Już na Męża krzyczę że musimy się za to zabrać, ale nie wiem od czego zacząć.... [emoji16] Tak naprawdę z tego co się na pewno przyda mam dwa bodziaki, czapeczke i niedrapki. [emoji23]

Między mną a Coco jest jakiś dobre 10 dni różnicy, jutro 35+0 [emoji4]Zobacz załącznik 1063768Zobacz załącznik 1063769

Oooo, słodziaku, Ty to masz malutki brzuszek, ja mam niewiele mniejszy, mam wrażenie [emoji16]

@Dzoana88 ja całą ciążę przytyłam 12kg [emoji16] I już od dawna ważę tyle co przed, ale mam jeszcze 5-6 dodatkowych z poprzedniej ciąży, które muszę zrzucić żeby się w ciuchy stare mieścić [emoji1787]

@coco07 proszę bardzo [emoji4]Zobacz załącznik 1063784

Boze, zazdroszczę!
A Maleńka jest taka.... Boże, do schrupania, sama słodycz [emoji3059]
 
@nnat. Zaraz Ty będziesz się cieszyć księżniczką [emoji4] Póki co śpij ile wlezie [emoji1787] A kupuj teraz bo wyprzedaże [emoji16]
Ja to się śmieje do męża że jestem idealnym klientem, bo dostaję maila ze gdzieś są wyprzedaże, wchodzę na www i bach! stówka lub dwie. A mi w czasie wyprzedaży powinni odciąć internet lub dostęp do konta [emoji1787]
Kurier do mnie praktycznie codziennie przychodzi [emoji85]
 
Mierzy sie główkę brzuszek i udko [emoji4] A co do tych przepływów to ja miałam ostatnio sprawdzane na ostatnich prenatalnych bo mój gin nie ma doplera hmm nieraz o tym mysle że kurcze lepiej gdyby miał i mógł sprawdzić. A sprawdzanie przepływów na każdej wizycie to norma ?
Jak mam na każdej wizycie mierzona głowie, brzuszek, kości ludowe i przepływu na pepowinie. Ostatnio dr badał mnie na najnowszym sprzęcie i nawet jakieś wzmocnienia na szyjce macicy sprawdźal! 😮 obraz usg super. ;)
Także warto zapytać.
 
@nnat. Zaraz Ty będziesz się cieszyć księżniczką [emoji4] Póki co śpij ile wlezie [emoji1787] A kupuj teraz bo wyprzedaże [emoji16]
Ja to się śmieje do męża że jestem idealnym klientem, bo dostaję maila ze gdzieś są wyprzedaże, wchodzę na www i bach! stówka lub dwie. A mi w czasie wyprzedaży powinni odciąć internet lub dostęp do konta [emoji1787]
Kurier do mnie praktycznie codziennie przychodzi [emoji85]
Właśnie przeglądam wyprzedaże po kolei i nastawiam już mojego Starego żeby nie było zawału jak zobaczy stan konta, ale.... Serio, nie wiem od czego zacząć, co kupować, w jakich rozmiarach i na co zwrócić uwagę [emoji23] czuje się taka.... Zielona w temacie.... [emoji16]
A co do spania... Kiepsko mi to idzie, niestety :(
 
reklama
Jak mam na każdej wizycie mierzona głowie, brzuszek, kości ludowe i przepływu na pepowinie. Ostatnio dr badał mnie na najnowszym sprzęcie i nawet jakieś wzmocnienia na szyjce macicy sprawdźal! [emoji50] obraz usg super. ;)
Także warto zapytać.
W mojej miescince nie mają takich sprzętów, pomiary robi owszem ale przepływów nie ma już jak sprawdzić, więc poprostu mam nadzieję że jest wszystko dobrze [emoji51][emoji51]
 
Do góry