reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@M@lly polecam na lepszą owulke oeparol i do tego Miositogyn GT i wszystko wróciło do normy.

Dziewczyny jak coś mam paski owulacyjne, którymi się mogę podzielic ponieważ u mnie jedynie te z rossmana się sprawdzają :)



@kb.karola90 kochana może pokażesz nam małego przystojniaka? [emoji3590]
Szczerze chyba nie chce zażywać nic. Jakoś tak czuję się bezpieczniej. Nie chce też robić czegoś bez konsultacji z lekarzem bo potem jeśli znów poronie to będę zganiać na siebie. Że to może przez to.
 
reklama
@nnat. Lekarz powiedział że mam przyjść za pół roku jak nie zajde w ciążę. Drugi na konsultacji jeszcze głupsze rzeczy mówił. Że tak jest i trzeba z pokorą przynieść ci Bóg dał..
Zna ktoś normalnego lekarza we Wrocławiu?
Boże, co za konowaly.... Żałuję że nie mam za bardzo kogo podpytać z Wrocławia....:(
Bardzo przejmuje się Twoja historia, bardzo się cieszyła jak zrobiłaś pierwszy test i pokazał się pozytyw, baaardzo Ci kibicuje, żeby to się jakoś poskladalo.
A może poszukaj ginekologa ze specjalizacja z endokrynologii? Może to wina gdzieś w hormonach a inni nie wiedzą jak temat ugryźć?
Sto lat mnie tu nie było...ale ten mój Książę tyle czasu mi zajmuje :D
Przewertowalam kilka stron i mniej więcej wiem co się tu wydarzyło przez ten czas.
Zawsze najbardziej dobija mnie to że kolejne dziewczyny musiały do nas dołączyć...tak mi przykro że kolejne kobiety muszą przechodzić przez strary...i to nieważne czy w początkowych tygodniach ciąży czy w tych późniejszych...bardzo Wam współczuję ale pamiętajcie że trzeba wierzyć że jeszcze pojawi się Słonko na Waszym niebie tak jak i pojawiło się na moim...
Dziewczyny z brzuszkami...trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania
Staraczkom życzę jak najszybciej II kresek na testach :D
@Takaja123 Ty wiesz ze ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki :)
@Oczekujaca123 co tam u Kabanosków?
Kochana, całe wieki! :) jak ten Książę się miewa? :)
Dziś 10tc i dziś mam wizytę, wczoraj odebrałam wyniki i mam tsh 0,09, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Już oczywiście wyczytałam, ze to może do poronienia doprowadzić i siedzę w stresie..
Skoki TSH w ciąży są normalne, dobrze ze idziesz dziś na wizytę [emoji3590] lekarz będzie wiedział co z tym zrobić. ;*
Nie stresuj się na zaś, bo maluszkowi to nie służy ;*
 
@nnat. Mam super babeczkę endokrynolog. Przecudowna osoba. Empatyczna i przejmuje się jak przychodzę z jakimkolwiek problemem. Mówi że ona jest lekarzem i może mi przepisać prawie każdy lek i badanie. Więc nie mam tu problemów. Gorzej z ginekologiem. Mam już jedno dziecko, ten sam partner i zaszłam przecież w ciążę a poronienia się zdarzają i to jest dla nich argument..
A mnie się na płacz ciągle zbiera..
 
Niestety nie, bo norma jest od 0,27 a ja mam 0,009
Nie stresuj sie. Nadczynnosc (za niskie tsh) w ciazy jest mniej grozna niz niedoczynnosc (zbyt wysokie tsh). Spokojnie, bo nerwami dzidziusiowi nie pomagasz. Glowa do góry! U mnie zawsze tsh bylo za wysokie, zbijalam lekami przez lata a jak zaszlam w ciaze to na poczatku spadlo niemal do zera.. potem dopiero skoczylo wyzej.
 
Niestety nie, bo norma jest od 0,27 a ja mam 0,009

Nie przejmuj się samym tsh. Ja choruje na nadczynna tarczyce w pakiecie z gravesem basedowem i teraz będziemy podchodzić do in vitro. Wizyty u endo mam co 2-3 tygodnie i tak tez badania robię . Miałam nisko tsh i lekarz powiedziała mi ze lekami zadziałamy . Ostatnio jak zaszłam w ciąże to tsh poleciało mi w dół ale reszta była ok . Nie martw się na zapas
 
reklama
@nnat. Mam super babeczkę endokrynolog. Przecudowna osoba. Empatyczna i przejmuje się jak przychodzę z jakimkolwiek problemem. Mówi że ona jest lekarzem i może mi przepisać prawie każdy lek i badanie. Więc nie mam tu problemów. Gorzej z ginekologiem. Mam już jedno dziecko, ten sam partner i zaszłam przecież w ciążę a poronienia się zdarzają i to jest dla nich argument..
A mnie się na płacz ciągle zbiera..
Kurczaki, to nie mam pojęcia.... :(
Musisz trafić pod opiekę jakiegoś naprawdę bardzo dobrego ginekologa.
Chociaż i ja słyszałam, że to się zdarza....

Wrocław albo może okolice??? Byłabyś w stanie może dojechać gdzieś dalej??

Dziewczyny, znacie kogoś w tej części Polski??
@enej a może owtorz nowy wątek może ktoś jeszcze wypowie się na temat lekarzy specjalistów z tamtej części kraju, ja niestety Lubelszczyzna, więc nie pomogę w poszukiwaniach, nawet żeby kogoś popytać, bo nie mam za bardzo na kim bazowac... :(
 
Do góry