reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

wszystkie badania na tarczyce, progesteron, owulacje, estradiol, usg jajników
Badań jest znacznie, znacznie więcej :) różne rzeczy mogły mieć wpływ na poronienie. Warto moim zdaniem monitoring cyklu, aby zobaczyć, czy pęcherzyki rosną prawidłowo, czy nie ma cykli bezowulacyjnych. Zbadać jeszcze prolaktyne, homocysteinę, progesteron i estriadol w odpowiednich dniach cyklu. Warto też by było zrobić AMH, FSH ,LH. AMH będzie mowiło o rezerwie jajnikowej. Potem ewentulanie jak wszystko będzie dobrze szukać dalej przyczyny. :) Ale na pewno zaczęłabym od pełnego monitoringu cyklu aby potweirdzić, że owulacja jest :) To tak moje zdanie :)
 
reklama
Badań jest znacznie, znacznie więcej :) różne rzeczy mogły mieć wpływ na poronienie. Warto moim zdaniem monitoring cyklu, aby zobaczyć, czy pęcherzyki rosną prawidłowo, czy nie ma cykli bezowulacyjnych. Zbadać jeszcze prolaktyne, homocysteinę, progesteron i estriadol w odpowiednich dniach cyklu. Warto też by było zrobić AMH, FSH ,LH. AMH będzie mowiło o rezerwie jajnikowej. Potem ewentulanie jak wszystko będzie dobrze szukać dalej przyczyny. :) Ale na pewno zaczęłabym od pełnego monitoringu cyklu aby potweirdzić, że owulacja jest :) To tak moje zdanie :)
Tak, ginekolog zlecił mi te badania, okazało się, że owulacja jest i pęcherzyk też. Resztę badań, też miałam wyznaczone w odpowiednim terminie. Jedynie AMH nie robiłam.
Nie sądziłam, że po urodzeniu dwójki dzieci będę miała takie problemy.... To mnie popycha w rozpacz. Teraz znowu zbliża mi się miesiączka i już mam różowe plamienie:'(
 
Tak, ginekolog zlecił mi te badania, okazało się, że owulacja jest i pęcherzyk też. Resztę badań, też miałam wyznaczone w odpowiednim terminie. Jedynie AMH nie robiłam.
Nie sądziłam, że po urodzeniu dwójki dzieci będę miała takie problemy.... To mnie popycha w rozpacz. Teraz znowu zbliża mi się miesiączka i już mam różowe plamienie:'(
poziomka ja mam 3 dzieci najmlodsze ma 4 lata a teraz 2 poronienia i 3 cb... :( :( tez trudno mi w to uwierzyc ze tak sie cos popieprzylo u mnie :(
 
Tak, ginekolog zlecił mi te badania, okazało się, że owulacja jest i pęcherzyk też. Resztę badań, też miałam wyznaczone w odpowiednim terminie. Jedynie AMH nie robiłam.
Nie sądziłam, że po urodzeniu dwójki dzieci będę miała takie problemy.... To mnie popycha w rozpacz. Teraz znowu zbliża mi się miesiączka i już mam różowe plamienie:'(
Badalas progesteron 3x po owulacji (po szczycie sluzu)? Plamienie przed miesiączką to troche podejrzana sprawa.
 
Tak, ginekolog zlecił mi te badania, okazało się, że owulacja jest i pęcherzyk też. Resztę badań, też miałam wyznaczone w odpowiednim terminie. Jedynie AMH nie robiłam.
Nie sądziłam, że po urodzeniu dwójki dzieci będę miała takie problemy.... To mnie popycha w rozpacz. Teraz znowu zbliża mi się miesiączka i już mam różowe plamienie:'(
Wiem jaki to bol chcieć A nie moc ;* ale patrz na to tak że masz dwa Szkraby;* każda z nas tutaj walczy o dziecko. A skoro rodzilas dwa razy to masz wielkie szanse ! Po prostu może stres, zmęczenie, życiowe sprawy, praca, dom, dzieci, mogły Ci trochę cykl rozrwgulowac. Trzeba by było trochę zadbać o swoje organizm. ,;) u mnie pomogło. Brałam wiesiolek, witaminy z grupy B, zmetylowane kwasy foliowe ;) może lekarz ginekolog by coś zaproponowal
 
@Charlotte21 jak sie masz ? wszystko ok ? jutro masz kolejny wlew :)
masz 200ml czy 400ml ?
Ale Wy wszystko pamiętacie ! Dziękuję że pytasz ;* humory mi skaczą. Normalnie płacz w jednym momencie, wkurzebie w drugim, sama że sobą nie mogę ;) po heparyne coraz mniejsze śiniaki, boli mnie bardzo żołądek po Encortonie;/ czuje że gorzej trawie. A tak to całkiem dobrze. Po heparyne to się żyje! Ma się siłę na wszystko. A nocami martwię się czy jednak wszystko ok...takze czasem czuje się w ciąży czasem wogole ;) zaczęły bardzo piersi boleć.
Tak. Jutro wlew. Ja mam dawkę 200 ml zawsze. W czwartek idę do de Janosz. Modlę się aby wszystko było dobrze.
Dziękuję że pamiętasz ;* kochana jesteś
A ja samopoczucie u Ciebie?
 
reklama
Wiem jaki to bol chcieć A nie moc ;* ale patrz na to tak że masz dwa Szkraby;* każda z nas tutaj walczy o dziecko. A skoro rodzilas dwa razy to masz wielkie szanse ! Po prostu może stres, zmęczenie, życiowe sprawy, praca, dom, dzieci, mogły Ci trochę cykl rozrwgulowac. Trzeba by było trochę zadbać o swoje organizm. ,;) u mnie pomogło. Brałam wiesiolek, witaminy z grupy B, zmetylowane kwasy foliowe ;) może lekarz ginekolog by coś zaproponowal
A w jakich proporcjach brałaś te leki?Jeśli pomogły Tobie, może i jest dla mnie szansa no mój lekarz nie proponował mi nic po za Duphastonem.
 
Do góry