reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuje :) podziwiam, ze tak pamiętałaś :D
Znamy się z Shea z innego wątku dlatego wiedziałam że pomoże [emoji8]
Na listopadówkach są oprócz mnie jeszcze co najmniej 2 przypadki gdzie tak się wydarzyło [emoji4]

Dziewczyny muszę się poradzić. Czuję dyskomfort na dole. Bardziej na zewnątrz niż w środku. Czy mogę wziąć coś dopochowowo w razie w? Mam w domu Macmiror 500 i Gynoflor...?
Tantum rosa do podmywania, albo mimo tego że czujesz z zewnątrz zaaplikuj sobie vitagyn C - mnie super pomagało :-) albo lactovaginal ale nie czułam po nim takiej ulgi jak po vitagynie( bezpieczny w ciąży)
 
reklama
Życzę żeby nie przyszła ❤

@Takaja123 Co u Ciebie?☺

Ja się czuje dobrze ;) Brzuchol już widać ... dziś w kościele przy poświeceniu samochodu, ksiądz do mnie podszedł i życzył szczęśliwego rozwiązania:D:laugh2: wiec sobie wyobraźcie:p
A co u naszych mamusiek? ;)
No widzisz, czas leci. A po porodzie to dopiero :) fajnie ze juz widać brzuszek ;)

No to lada moment :-) bo mój brzuszek chyba jeszcze nie znalazł nowej mamusiA który masz tydzień? 14-15? To już można się zacząć zaokrąglać :-)
Ja jestem przerażona szybkością upływu dni. Dopiero co urodziłam a już we wtorek mija 6 tygodni. Leci ten czas dzień za dniem jak szalony.
U nas wczoraj już 14tyg! A też mam wrażenie że to chwilka.

@mohaaa chce zapytać o zabieg Twojego męża


Dlaczego nie mogę nikogo oznaczyć?
Bo jak dajesz cytat to zaraz pod nie da się oznaczyć. Czemu, nie wiem, ale tak to jest.

Na listopadówkach są oprócz mnie jeszcze co najmniej 2 przypadki gdzie tak się wydarzyło [emoji4]

Dziewczyny muszę się poradzić. Czuję dyskomfort na dole. Bardziej na zewnątrz niż w środku. Czy mogę wziąć coś dopochowowo w razie w? Mam w domu Macmiror 500 i Gynoflor...?
Ja Macmiror w ciąży brałam więc można, tylko pytanie czy pomoże. Bo to może być coś innego. Idź lepiej do gina :)
 
No to lada moment :-) bo mój brzuszek chyba jeszcze nie znalazł nowej mamusiA który masz tydzień? 14-15? To już można się zacząć zaokrąglać :-)
Ja jestem przerażona szybkością upływu dni. Dopiero co urodziłam a już we wtorek mija 6 tygodni. Leci ten czas dzień za dniem jak szalony.
Ja teraz mam 13+3 ale inna apka pokazuje 14 wiec niech będzie ze jakoś tak ;)
Wam, mamusiom na pewno czas leci dużo szybciej niż nam ... my póki co od wizyty do wizyty i to czasem się dłuży :unsure: ale to tez przechodzilyscie:p zdrowia dla maluszków życzę ☺️☺️☺️ @Lu_cy @roki_1991

@coco07 dziękuję, że o mnie pamiętasz bardzo mi miło ❤
U mnie wszystko dobrze. Teraz u nas dużo pracy. Mąż od jutra idzie na rehabilitację i mam nadzieję, że przyniesie rezultaty bo ciągle go boli niestety.
A jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie? :)
Dobrze, ze jesteście zajęci praca póki co;) i fajnie ze ciagle działacie do przodu, ze się nie poddajecie, tylko szukacie, staracie się przeskakiwać przeszkody ☺️ To jest najważniejsze;) a pora na dzidziola tez będzie ❤️
U mnie samopoczucie Ok, tylko tak mi brzuch wystaje ze masakra. Nie umiem nad tym zapanować... rano nie jest najgorzej, choć tez widać, ale jak coś zjem, a jak już na prawdę pojem to czuje ze mu skore rozrywa na brzuchu o_O i za nic w świecie nie jestem w stanie go wciągnąć. A nie czuje żebym miała jakieś wzdęcia... raczej na odwrót, cały czas chodzę i puszczam bąki:p:laugh2: zaczęłam pic siemię lniane i activie i z zaparciami tez się już poprawiło;) także na prawdę czasem dziwnie mi z tum brzuchem, bo czuje się i wyglądam jakbym co najmniej w 7 miesiącu była. A co dopiero później ... No ale nie narzekma już:p
Cały czas wyczekuje tych pierwszych bąbelków i jakiś choćby minimalnych ruchów w brzuszku ☺️ Ale na to chyba jeszcze sporo poczekam ..:unsure:

@Jivka Ja bym się bała robić tych nasiadówek, choć niby odradzają w pierwszych 3 miesiącach ciąży, a ty już jesteś dużo dalej... No nie wiem, najważniejsze żebyś się dostała do tego lekarza jak najprędzej, a póki co smaruj może tym co dziewczyny doradzały ...:sorry2:
 
reklama
Do góry