reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Idę w takim razie jutro do diagnostyki, bo i tak dostałam od mojego gina zniżkę na badania tarczycowe właśnie tam i zapytam przy okazji ile kosztuje u nich beta i jaka cena wyjdzie za te badania genetyczne. Ale w ndz wyjeżdżam na 8 dni, wiec chyba i tak zostaje mi zrobić je stacjonarnie, bo chce na przełomie lipca i sierpnia już pójść do gina z wynikami.
Zapytam gina o te leki na regulacje cyklu.
Ja biore teraz kwas foliowy femibion 0
 
reklama
Czyli tylko ja zrozumiałam ze lekarz dał ci skierowanie na te badania? Bo nie dał, tylko sugerował żebyś zrobiła? Ja tez robiłam i polecam z testdna cały pskier kosztuje 330 zł a kurier jest przy tym za darmo. Mi wyszła mutacja Leiden i mthfr, przyjmuje metylowane witaminy tj b6, b12, kwas foliowy i teraz w ciąży mam heparynę z całkowita zniżka bo Leiden to większe ryzyko choroby zakrzepowo zatorowej :( Do dnia w którym otrzymałam wyniki, żyłam normalnie nieświadoma kompletnie czegoś takiego, nic nie wskazywało na taka chorobę i nadal nie wskazuje, to się pewnie gdzieś na starość pokaze ...:unsure:


Masz racje, za bardzo nianczymy tych naszych chłopów, a później bez nas nie wiedza jak żyć. (Mój przed chwila przeszukał calutkie mieszkanie w poszukiwaniu opaski uciskowej na kolano bo go dziś boli, naprzeklinal się, nawkurzal, dzwonił do sklepu medycznego już buty ubierał i mial jechać, wystarczyło ze ja wstałam i zajrzałam w 1 miejsce. Jest. No to jest kur niemożliwe. Chłop beze mnie zginie) Także jeśli twój mowi ze jest lepiej to zapewne tak jest ;) i nie ma co drążyć ...
mam nadzieje, ze wraz z kolejnym cyklem pojawia się nowe nadzieje i chęci ☺ I spełni się twoje marzenie ❤ Troszkę szkoda ze z ta praca nie wypaliło, nie? Bo byś zajęła czymś głowę dodatkowo i szybciej by czas zleciał ;) Mimo wsztseko ja ci cały czas kibicuje i czesto myśle, jakby było fajnie zobaczyć u ciebie 2 kreseczki ☺☺☺


Ja znowu czytałam ze można normalnie lek przyjść rano, przed badaniem o_O i ja zawsze biorę. Bo pamietam ze sama zastanawiałam się nad tym jak pierwszy raz szlam zbadać tsh jak już brałam euthyrox i nawet chyba tu dziewczyny pisały ze można wziąć normalnie dawkę leku przed badaniem:confused::surprised:
Skierowania nie dał, tylko zaznaczył na ulotce które mam zrobić. Ja chodzę prywatnie do gina
 
Idę w takim razie jutro do diagnostyki, bo i tak dostałam od mojego gina zniżkę na badania tarczycowe właśnie tam i zapytam przy okazji ile kosztuje u nich beta i jaka cena wyjdzie za te badania genetyczne. Ale w ndz wyjeżdżam na 8 dni, wiec chyba i tak zostaje mi zrobić je stacjonarnie, bo chce na przełomie lipca i sierpnia już pójść do gina z wynikami.
Zapytam gina o te leki na regulacje cyklu.
Ja biore teraz kwas foliowy femibion 0
to zmień sobie na metylowy jakiś , ja brałam z solgaru drogi około 50 zł ale jakoś dał radę ;)
 
reklama
Do góry