reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mohaaa a prolaktyna czasami nie ma norm zależnych od fazy cyklu? Tsh masz ok, nie rozumiem czemu Cię to martwi. Obecnie endokrynolog powiedziała mi, że maksymalna wartość dla starających się to 2,5 nawet 2,6. Na ostatniej wizycie miałam 1,96 bodajże i nie zmieniła mi dawki leków. Wynik był według niej ok.
Nie wiem, ale możliwe, bo lekarz liczył mój dzień cyklu i kazał mi zrobić właśnie teraz. Co do tsh, to on cały czas mi powtarza, ze jego pacjentki maja mieć tsh=1
 
reklama
A bierzesz jakieś leki ? Typu euthyrox czy letrox?
Tak tak, od stycznia biore euthyrox i przy ostatnim wyniku tsh 1,64 lekarz mi zwiększył trochę dawkę, a tu sie okazuje, ze tsh wzrosło... No ale ponoć z tarczyca tak jest, ze pomimo leczenia, poziom tsh może sobie skakać
 
Tak tak, od stycznia biore euthyrox i przy ostatnim wyniku tsh 1,64 lekarz mi zwiększył trochę dawkę, a tu sie okazuje, ze tsh wzrosło... No ale ponoć z tarczyca tak jest, ze pomimo leczenia, poziom tsh może sobie skakać
Aha, to nie wiem bo ja biorę cały czas 25tke i tsh cały czas spada ... :confused: pierwszy wynik 3.3 a ostatni 1.3... ale może rzeczywiście są jakieś skoki
 
Z tego co wiem tsh ,nigdy nie będzie takie same , wydaję mi się że jeśli chodzi o ciąże i o zajście nie powinna 2 przekroczyć ,więc Twój wynik nie jest zły
 
Też uważam, że wynik jest prawidłowy. Ja w ciągu prawie 9lat miałam różne wyniki na tej samej dawce euthyroxu od 1,2 do 2,1. Od 3-4lat skacze między 1,8 a 2,1 raz wyżej raz niżej.

Dziewczyny po jakim maksymalnym czasie może wystąpić implantacja? Wczoraj miałam delikatne plamienie jakieś 3-5dni przed terminem miesiączki. Myślałam, że to @ i że się rozkręci, ale dziś dalej tylko lekkie plamienie od czasu do czasu na wkładce. Zgłupiałam, bo wydaje mi się że owulację miałam około 12-13dc, stosunek jedyny w tym cyklu 11dnia (teraz jest 28dc). Byłam pewna, że to @ a tu coś jest nie tak. Jeszcze tak myślę czy to może od tej infekcji nie jest, ale walczę z nią już drugi tydzień i wcześniej nic takiego się nie działo. Normalnie przyjdzie mi zwariować...
 
Też uważam, że wynik jest prawidłowy. Ja w ciągu prawie 9lat miałam różne wyniki na tej samej dawce euthyroxu od 1,2 do 2,1. Od 3-4lat skacze między 1,8 a 2,1 raz wyżej raz niżej.

Dziewczyny po jakim maksymalnym czasie może wystąpić implantacja? Wczoraj miałam delikatne plamienie jakieś 3-5dni przed terminem miesiączki. Myślałam, że to @ i że się rozkręci, ale dziś dalej tylko lekkie plamienie od czasu do czasu na wkładce. Zgłupiałam, bo wydaje mi się że owulację miałam około 12-13dc, stosunek jedyny w tym cyklu 11dnia (teraz jest 28dc). Byłam pewna, że to @ a tu coś jest nie tak. Jeszcze tak myślę czy to może od tej infekcji nie jest, ale walczę z nią już drugi tydzień i wcześniej nic takiego się nie działo. Normalnie przyjdzie mi zwariować...
A cykle masz ilu dniowe? może warto rano wykonać test ?
 
A cykle masz ilu dniowe? może warto rano wykonać test ?
Z cyklami różnie bywa. Od poronienia ostatnie dwa miałam w miarę regularne (32, 31dni) objawy owulki pojawiają się jakieś 16-15dni przed @. W tym cyklu już 11dc zaczęło boleć mnie podbrzusze, a kolejnego dnia pojawił się śluz płodny. W sumie pasowałoby na miesiączkę, ale to co było wczoraj i dziś to miesiączka na pewno nie jest. Niestety sikane testy mi nie wychodzą. W poprzedniej ciąży tylko jeden miał cień cienia kreski i to po czasie dłuższym niż można test odczytać. Dopiero beta z krwi potwierdziła ciążę. No i w sumie mam dylemat co robić. Biorę aktualnie leki na tą infekcję, na których wyraźnie pisze że nie powinno się ich przyjmować w I trymestrze ciąży. Nie daj co, to będę sobie w brodę pluła.
 
Z tego co wiem tsh ,nigdy nie będzie takie same , wydaję mi się że jeśli chodzi o ciąże i o zajście nie powinna 2 przekroczyć ,więc Twój wynik nie jest zły
W ciąży norma jest do 2.5, ja miałam 2.49 i tak się trzymało a w 3 trymestrze chyba 1.5 miałam
 
reklama
Też uważam, że wynik jest prawidłowy. Ja w ciągu prawie 9lat miałam różne wyniki na tej samej dawce euthyroxu od 1,2 do 2,1. Od 3-4lat skacze między 1,8 a 2,1 raz wyżej raz niżej.

Dziewczyny po jakim maksymalnym czasie może wystąpić implantacja? Wczoraj miałam delikatne plamienie jakieś 3-5dni przed terminem miesiączki. Myślałam, że to @ i że się rozkręci, ale dziś dalej tylko lekkie plamienie od czasu do czasu na wkładce. Zgłupiałam, bo wydaje mi się że owulację miałam około 12-13dc, stosunek jedyny w tym cyklu 11dnia (teraz jest 28dc). Byłam pewna, że to @ a tu coś jest nie tak. Jeszcze tak myślę czy to może od tej infekcji nie jest, ale walczę z nią już drugi tydzień i wcześniej nic takiego się nie działo. Normalnie przyjdzie mi zwariować...
Ja tak miałam w pierwszej ciąży ze na kilka dni przed @ pojawiły się plamienia. I tez byłam pewna za @ się rozkręca, ale na dzień przed planowana miesiączka, albo w ten sam dzień, wszystko przeszło.. tzn ani plamien ani okresu i pozytywny test ;)
Teraz miałam podobnie tyle ze lekkie plamienia pojawiły się po już zrobionym i pozytywnym teście, tak jakby w czasie kiedy powinna być @ było lekkie plamienie i nitki krwi... byłam tez pewna ze zaraz @ się rozkręci i ze to biochemiczna, ale nie;) i wydaje mi się ze wyedy była implantacja...
jeśli dziś masz 28 dc to idź na betę ;) trzymam kciuki ☺️
 
Do góry