reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Warto, ale jezeli nasienie jest slabe to raczej zainwestowalabym w tabletki typowo na poprawe plodnosci jak np Profertil a vitotal to bylby dodatek, widzisz sama o tym nie pomyslalam tylko kupilam wszystko osobno. Nastepnym razem wezme to dodatkowo[emoji6]
@Shea27 A co myślisz o witaminami pod nazwą vitotal żeby osobno wszystkiego nie brać. Tam masz witaminy A D E B C SELEN CYNK CHROM KWAS FOLIOWY I INNE? warto je też podawać facetowi jako dodatkowe witaminy przy staraniach?
 
reklama
Warto, ale jezeli nasienie jest slabe to raczej zainwestowalabym w tabletki typowo na poprawe plodnosci jak np Profertil a vitotal to bylby dodatek, widzisz sama o tym nie pomyslalam tylko kupilam wszystko osobno. Nastepnym razem wezme to dodatkowo[emoji6]
Tak tak zamówiłam profertil vitotal androvid dla męża dla siebie 3 paczki po 60 saszetek inofemu jeszcze wrzucę do koszyka osobno SELEN CYNK i poszukam jeszcze witamin typowo na nasienie.

Mój mąż bierze teraz takie ale dopiero 2 miesiąc
1561051511908.jpeg
1561051534083.jpeg
 
Tak tak zamówiłam profertil vitotal androvid dla męża dla siebie 3 paczki po 60 saszetek inofemu jeszcze wrzucę do koszyka osobno SELEN CYNK i poszukam jeszcze witamin typowo na nasienie.

Mój mąż bierze teraz takie ale dopiero 2 miesiąc Zobacz załącznik 988089Zobacz załącznik 988090
Na razie wystarczy[emoji5] bo z witaminami tez nie warto przesadzac[emoji5]
Maca tez jest dobra na nasienie, ale to typowo ziolowy lek i np moj maz to odstawil bo go brzuch bolal
 
Na razie wystarczy[emoji5] bo z witaminami tez nie warto przesadzac[emoji5]
Maca tez jest dobra na nasienie, ale to typowo ziolowy lek i np moj maz to odstawil bo go brzuch bolal
No ja tamto zamówię dopiero jak te będą mu się kończyć i niech zazywa. Profertil będę mu zamawiać za 190zl 60 tabletek i to na miesiąc
 
Jest tez opcja 180 tabletek za ponad 500zl i sie oplaci na 3 miesiace[emoji5] no ale wiadomo wydac na raz piec stow to tez duzo kasy
Właśnie się zastanawiałam nad tymi za 500zl ale zdecydowałam że zamówię te za 190zl na miesiąc i zobaczę co przepisze mi w razie wu klinika bo jak klinika mi przepisze to już będę kupowała tu na terenie Niemiec żeby nie szukać zamienników polskich na aptece w doz. Jak mają mu witaminy polecane z kliniki pomóc to już dla mnie cena nie gra roli. Tylko aby pomogły i żebym mogła być w wyczekiwanej ciąży i ja donosic.
 
Życzę Ci tego z całego serca[emoji173][emoji64]
Właśnie się zastanawiałam nad tymi za 500zl ale zdecydowałam że zamówię te za 190zl na miesiąc i zobaczę co przepisze mi w razie wu klinika bo jak klinika mi przepisze to już będę kupowała tu na terenie Niemiec żeby nie szukać zamienników polskich na aptece w doz. Jak mają mu witaminy polecane z kliniki pomóc to już dla mnie cena nie gra roli. Tylko aby pomogły i żebym mogła być w wyczekiwanej ciąży i ja donosic.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mój mąż miał dziś powtórne badanie nasienia po 10 dniach (bardziej szczegółowe) i w tych wstępnych wynikach wyszło tym razem, ze dalej 0% jest prawidłowych, ale jest tez 3% plemników II stopnia, które ponoć nadają się do zapłodnienia, natomiast jest w nich obecność małych wakuol. Ktoś wie o co chodzi?
 
Do góry