reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny. Mój mąż miał dziś powtórne badanie nasienia po 10 dniach (bardziej szczegółowe) i w tych wstępnych wynikach wyszło tym razem, ze dalej 0% jest prawidłowych, ale jest tez 3% plemników II stopnia, które ponoć nadają się do zapłodnienia, natomiast jest w nich obecność małych wakuol. Ktoś wie o co chodzi?
Wakuole wystepujace w plemnikach to jakies defekty chyba, musiałabyś poczytać. Ale na necie tez mozna i na bzdury trafić. Wiec poczekaj spokojnie do wizyty u lekarza[emoji106]
 
reklama
Hej dziewczyny. Mój mąż miał dziś powtórne badanie nasienia po 10 dniach (bardziej szczegółowe) i w tych wstępnych wynikach wyszło tym razem, ze dalej 0% jest prawidłowych, ale jest tez 3% plemników II stopnia, które ponoć nadają się do zapłodnienia, natomiast jest w nich obecność małych wakuol. Ktoś wie o co chodzi?
Pierwszy raz słyszę o czymś takim ale myślę że jedyne słuszne rozwiązanie to poczekać na wizytę u lekarza, który Wam wszystko wyjaśni :) kiedyś czytałam że gdy mężczyzna ma same nieprawidłowe plemniki to w ciążę kobieta by nie zaszła a twój przykład pokazuje coś innego bo w ciążę zachodzisz... Ale jak widać internet nie zawsze słusznie podpowiada.
 
@Takaja123 próbowałam dzisiaj dostać u siebie miositogyn GT, ale w żadnej aptece nie mieli. Dałam więc sobie spokój, skoro ovarin zaczął na mnie działać to zostanę przy nim. Poza tym po symfolicu mam odruch wymiotny, wstrętne to było do picia.
 
Dziewczyny mam problem z testami owu. Wydaje mi się że te pierwsze testy z fioletowa zatyczka są jakieś wadliwe wogule nie ma na nich nawet cień cienia kreski testowej A dzisiaj coś mnie tknelo i zrobiłam test clearblue różowy i jest blada niebieska kreska ale widoczna gołym okiem. Możecie mi powiedzieć czy faktycznie te pierwsze testy mogą być wadliwe? Niżej wrzucam zdjęcia.
20190623_190152.jpeg
20190623_190204.jpeg
 
@Madlein nie ma sprawy jak coś daj znać jutro będę w mieście to mogę kupić i wysłać :)

@młoda1994 ja miałam tak, że miałam jedna kreskę i im bliżej owulacji to pokazywała się druga i ciemniala :) od którego dc zaczynasz robić te testy?
Edit już doczytałam jedli masz cykl ok 35dni to owulka powinna być po 20dc i już widać, że od 17dc cos widac
 
@Madlein nie ma sprawy jak coś daj znać jutro będę w mieście to mogę kupić i wysłać :)

@młoda1994 ja miałam tak, że miałam jedna kreskę i im bliżej owulacji to pokazywała się druga i ciemniala :) od którego dc zaczynasz robić te testy?
Edit już doczytałam jedli masz cykl ok 35dni to owulka powinna być po 20dc i już widać, że od 17dc cos widac
Ja zaczęłam robić od 13dc A ostatnie @ miałam w marcu na 34dc w kwietniu na 38dc w maju nie miałam i w czerwcu dostałam po 40 dniach. Teraz jeden kalendarzyk pokazuje mi że @ będzie na 13 lipca A drugi pokazuje że będzie na 17 lipca. Nie mam pojęcia czy ten cykl będzie krótszy czy dłuższy czy taki sam jak ostatni. Z temp też nie umiem nic odczytać ponieważ strasznie skacze
 
@młoda1994 rób testy i zobaczysz czy coś się zmienia. Ja miałam długie cykle ostatnio 35-37 dni i owulka wychodziła ok 23dc i testy dobrze mi pokazywały w 22dc test wyszedł pozytywny i stąd miałam pewność kiedy mam owulke.
 
reklama
@młoda1994 rób testy i zobaczysz czy coś się zmienia. Ja miałam długie cykle ostatnio 35-37 dni i owulka wychodziła ok 23dc i testy dobrze mi pokazywały w 22dc test wyszedł pozytywny i stąd miałam pewność kiedy mam owulke.
Będę robiła na szczęście te różowe mam jeszcze na 9 dni czyli do 2 lipca i u mnie to będzie wtedy 27dc
 
Do góry